SEX U VODI

Petar_Pan:
Super je pod tusem... i jos se gledate u ogledalo... bas mocan prizor.... :-)

Sa gledanjem je pravo ludilo!!! Neka neko pokusa da postavi ogledalo (kao ja..), i onda, recimo poza sa strane, tako oboje mogu da gledaju, i da uzivaju! Meni, jako zanimljivo iskustvo!
 
Sport_Billy:
...obicno je lose....zato sto voda ispira prirodnu vlaznost vagine pa sex postane naporan i bolan...tu je i pitanje temperature vode i stanju muskog polnog organa pri istoj.....sada....ako vas lozi javno mesto tipa ade ciganlije ili bazena i svi ti ljudi okolo....navalite...
iskustvo u napunjenoj kadi mi se pak pokazalo potpuno suprotno....posle par potpunih promasaja nasao sam nacin(poza sa strane).....osecaj je kao da u sexu ucestvuje i cela kada sa sve vodom.....voda ulazi svuda i prilikom pokreta pruza mali(ne preveliki) otpor kretanju, sto definitivno pojacava stimulaciju.... :)
preporucujem...probajte....
sto se javnih kupalista tice....ne znam koliko sam siguran da zelim tu vodu da bude tamo gde ce biti u slucaju sexa...ako pak neko ima privatni bazen......sto da ne....jos ako je u pitanju cica.....slobodno neka se javi :)


I evo realnosti.
 
Cupavka:
Bazen- ni pimak'o moru :)

U bazenu niko nece pomisliti da to radis , mislice da si samo zabacila noge oko svoje osobe, a na tebi je samo da pomeris svoj kupaci i uzivas , na moru vec moras da pronadjes usamljenu plazu , razmisljas o ajkulama , meduzama , da ne nagazis morskog jeza :shock: :lol:
 
MagicFinger:
Doslo je vreme kada se sex u vodi (moru, bazenima..) najcesce upraznjava.Kakva su Vam iskustva?
Dame sta mislite o podvodnom pusenju?

Ma to mu dođe više ko zezanje nego ozbiljan seks. Pazi kad krenula da gnjura i da dole pu*i a ne može na dah duže od 2 minuta. Da vidiš kad su počeli mehurići da izlaze.....
 
ko bi svima nama ugodio
jednim voda smeta
dok drugima prija
jedni ne vole more
drugi opet bazen

ali ja ostajem pri svojoj odluci
zelim da probam sex u bilo kojoj vodi

pa eto sad
morala sam da to kazem.............iskreno...;)
 
tajson7:
Ma to mu dođe više ko zezanje nego ozbiljan seks. Pazi kad krenula da gnjura i da dole pu*i a ne može na dah duže od 2 minuta. Da vidiš kad su počeli mehurići da izlaze.....
Aaaaaaaa, do jaja!!! A ti joj kazes: "samo jos malo, jos malo", a ona na kraju ne izroni uopste... :-o
 
bazen u dvoristu,ada ciganijada,more.....sve isprobano.i iskustvo je odlicno.ko nije,neka proba.
savet 1:najbolja je ada.nema sanse da vas neko vidi,pa sve da bulji u vas sa pola metra
savet 2:lako mozete da dobijete neku bolescinu od one smdrljive vode
 
bobba:
ko bi svima nama ugodio
jednim voda smeta
dok drugima prija
jedni ne vole more
drugi opet bazen

ali ja ostajem pri svojoj odluci
zelim da probam sex u bilo kojoj vodi

pa eto sad
morala sam da to kazem.............iskreno...;)
hvala na iskrenosti.ako ne nadjes nikog,javni se........
 

Back
Top