Sex u vezi

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
Butterflies And Hurricane:
Dragi forumashi,

Koliko vam je bitan sex u vezi, i koliko puta nedeljno smatrate da je normalno da ga konzumirate?


ps. molim bez preuvelichavanja...
ps2. aj sad u red...dva po dva pa na odgovaranje... :D

Е мрзи ме да читам од почетка, али морам да приупитам: шта тачно бројиш? :confused: Да ли се рачуна и кад се само поватате, или кад падне само орал, рецимо?
 
VEOMA BITAN,ljudima koji imaju los sex se to vidi na faci,pa i po ponasanju.Ne raspolozeni su,iskompleksirani,zajedljivi...nije im do sexa.Logicno je da bez sexa nema ljubavi.NAJVAZNIJA SPOREDNA STVAR NA SVETU! ;)
 
Od sex-a zavisi kvalitet veze!
Ako partneri u krevetu imaju sve ono što im treba,postoji velika šansa da ta veza uspe,ali opet nije sve u krevetu!
Čula sam više puta misao:
Ako naidješ na ženu ili devojku koja bi da je muško bila tvoj najbolji drug,ta je prava!
Mislim da te dve stvari čine dobro vezu!
p.s.ali ne mora značiti da sam u pravu.To je moje mišljenje!
 
U nekim godinama...il' drugacijim vezama...il'...napisah ja to vec negde, nekada, da i nije najbitnija stvar...mrzi me da ponovo pisem... :smile:

Al' 'ajde ukratko...
Bila sam 5 godina u vezi u kojoj sex i nije bio sjajan, al' je zato bila ogromna kolicina medjusobne ljubavi, paznje, postovanja, razmene, sto emocija, sto znanja i iskustva i...jos mnogo, mnogo stvari koje su bile daleko bitnije od obima, velicine, sirine, tehnike i sl. :lol:
 
Ne znam Sandrina, ne znam ... ja sam u takvoj vezi izdrzala dva meseca. Vishe od toga nisam mogla, i pored svih tih drugih lepih i vaznih segmenata, pa upravo i zbog njih sam ostajala i dalje sa njim jer mi je od prvog seksa bilo jasno da ne ide onako kako bih volela, i u ochekivanju da ce se to vremenom srediti. Jednog dana naishao mi je ex kur-onja i zveknuh se sa njim .. i tada je bilo savrsheno jasno da sa ovim shto smo bili u vezi - ne mogu vishe da budem. To mi je bilo drugi put u zivotu da sam tolerisala losh seks u vezi, i pored nekog mog stava da najpre seks mora da mi bude valjan, pa onda i ostalo.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ne znam Sandrina, ne znam ... ja sam u takvoj vezi izdrzala dva meseca. Vishe od toga nisam mogla, i pored svih tih drugih lepih i vaznih segmenata, pa upravo i zbog njih sam ostajala i dalje sa njim jer mi je od prvog seksa bilo jasno da ne ide onako kako bih volela, i u ochekivanju da ce se to vremenom srediti. Jednog dana naishao mi je ex kur-onja i zveknuh se sa njim .. i tada je bilo savrsheno jasno da sa ovim shto smo bili u vezi - ne mogu vishe da budem. To mi je bilo drugi put u zivotu da sam tolerisala losh seks u vezi, i pored nekog mog stava da najpre seks mora da mi bude valjan, pa onda i ostalo.
iskreno,iskreno........ :grin: :grin: :grin: :grin: ;-) ;-) ;-)
 
Ok...ja sam i spomenula da zavisi i od godina... :smile:

Ja sam u tu vezu usla sa 17 godina, on je bio 9 godina stariji i za bolje i nisam znala...u stvari, nisam imala sa cim da uporedim... :smile:

Kasnije...pa kad sam uporedila...videla...osetila...pa i sex mi je postao bitan u celoj prici, mada ja jos uvek zastupam ideju da nije i najbitniji...sve gore pobrojane stvari treba da mi se uklope da bih ja rekla " e, to je ono pravo"... :smile:

Al' nismo svi isti...bilo bi tako dosadno da jesmo, jel'..? :wink: :lol:
 
SANDRINAbg:
Ok...ja sam i spomenula da zavisi i od godina... :smile:

Ja sam u tu vezu usla sa 17 godina, on je bio 9 godina stariji i za bolje i nisam znala...u stvari, nisam imala sa cim da uporedim... :smile:

Kasnije...pa kad sam uporedila...videla...osetila...pa i sex mi je postao bitan u celoj prici, mada ja jos uvek zastupam ideju da nije i najbitniji...sve gore pobrojane stvari treba da mi se uklope da bih ja rekla " e, to je ono pravo"... :smile:

Al' nismo svi isti...bilo bi tako dosadno da jesmo, jel'..? :wink: :lol:
istina,istina.... :grin: :grin: :grin: :grin: ;-) ;-) ;-) ;-)
 
Slazem se sa time shto kazesh .. i moja prva veza je bila jedna od te dve koju sam pomenula.

I slazem se sa 'uklapanjem' .. pa zato i nemam vezu vec par godina, iako imam seksove koji su, bez obzira na ono shto se zalim, vrlo chesto bash dobri :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Slazem se sa time shto kazesh .. i moja prva veza je bila jedna od te dve koju sam pomenula.

I slazem se sa 'uklapanjem' .. pa zato i nemam vezu vec par godina, iako imam seksove koji su, bez obzira na ono shto se zalim, vrlo chesto bash dobri :)
bolje dobar ........u ruci ,nego (mi)losh na grani ;-) ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D
 

Back
Top