sex na msn...

ja to nisam dozivela tako da se neko slobodno ponasa...a nema sta mu nisam rekla...
ma gore nego masteru...i ne vredi

ali da je on nesto bez veze...decko model...radi za modnu kucu...snima reklame...[/QUOTE]

Ko nema u glavi ima medju nogama
Sta se onda cimas, sta ce ti on

...pa u cemu je onda problem ...misim ne znam ja sam cula da je takvo muvanje (msn) najnormalnija pojava ...ili sta si ti ocekivala ako si ga provocirala
 
odem malopre na msn...imam tamo slike...itd
javi mi se decko...
pusti svoje slike...kameru...sve...ja rekla da nemam kameru....
decko strava....prelep,ma i vise nego prelep
kaze svidjam mu se...zivi preko,iz bgd...
i pricamo mi tako...i pricamo...i ja lupetam kao i obicno...
i hoce da se zeni...mislim se --de me nadje...
kaze---oces da me vidis celog?
ja rekoh-ajd...
i on se ladno skine skroz go i izdrrka ga ... sve sam videla...
kaze---izvini,ne znam sta me spopalo...kad sam video tvoje fotke...
jel mozemo sad normalno da pricamo,ja bi voleo da te upoznam...itd...

mislim se---ajd,sta ces...sta sve nisam videla...to je jos i ok...


pitanje za nase decake glasi:

da li vi to radite na msn-u? ili tako negde...preko kamere...
znaci...nije mi dobro sad...tip je bas ono za "ne odbiti"
zvace me veceras...al ne javljam se...


meni samo nije jasno kako se samo tebi takve stvari desavaju.
:cool:
 
ali da je on nesto bez veze...decko model...radi za modnu kucu...snima reklame...[/QUOTE]



...pa u cemu je onda problem ...misim ne znam ja sam cula da je takvo muvanje (msn) najnormalnija pojava ...ili sta si ti ocekivala ako si ga provocirala

meni samo nije jasno kako se samo tebi takve stvari desavaju.
:cool:

nisam ga provocirala---nasao moj kontakt...nazvao...ja odbila poziv...on kaze,molim te samo da ti cujem glas...ja rekoh--totalno nisam zainteresovana...on kaze pusti onda mene..ti ne moras nista da pises ni da kazes...i tako on pisao pola sata,ja se valjala od smeha...i pisala poneki odgovor tipa---nisam ti ja za "kombinacije' tu rec sam ovde cula...
posle me zvao ukljucio kameru...smeska se...lep ko lutka...al vidis da mu nisu sve ovce na broju...kaze...idem sad do grada,vracam se pa te zovem opet....meni si ti ok,vidim ti na faci da si super devojka...a svasta li cu cuti...



ne desava se samo meni...
 
a na onom badoo sranjjju sam se uclanila,i posle 2 dana rekoh da vidim sta ima...otvorim i nadjem 10500 poruka...procitam par komada i zatvorim...ukinula sam odmah nalog
 
Ma udaj se za njega.
Garantovano ti neće biti dosadno, bar u prvo vreme, a za dobar brak je vrlo bitno da ne postane dosadno.
Zamisli: odete u porodičnu posetu kod tvoje matore tetke, sedite za trpezom, kad primetiš da se negde izgubio. Odmah znaš gde je - drqa pred kompom. I onda kreće trka s vremenom ko u trileru - da li ćeš stići do njega pre nego tvoja tetka, ili ne daj bože mala šestogodišnja sestričina, a moraš to da odradiš da niko ne primeti...
 
hhihi, ali sto ti postavljacice nisi uvatila da drrkas u duetu, mislim, kad si vec gledala sirrom otvorenih ociju, i nije ti ni smetalo nego bilo zanimljivo, pretpostavljam da si odreagovala na odredjeni nacin, znas:).
 
ma ne bojim se ja dok je to za kompom...al ako je tako savatavao mene...jel nece i druge....isto ko i devojke...
jel to sad tako ide upoznavanje...prvo ti ga izdrrrka na kompu...uh al mu je dobar...pa tek onda uzivo...

ma meni je krivo sto je to tako uradio...bas je strava ovako...a sve je morao da zassere...
 
hhihi, ali sto ti postavljacice nisi uvatila da drrkas u duetu, mislim, kad si vec gledala sirrom otvorenih ociju, i nije ti ni smetalo nego bilo zanimljivo, pretpostavljam da si odreagovala na odredjeni nacin, znas:).

...ja mislla da nije on.....nego snimak neki...tek sam posle provalila da je stvarno on...
 
i manje lepi znaju da zasseru, na razlicite nacine;)

ps. a ti ne serri sada jer da ti je to bilo nesto negativno, prekinula bi celu situaciju. ovako, svidelo ti se, prema tome, decko nista nije zassrao, samo se ponasao u skladu sa tvojim smernicama.

naravno...

bas bi ja sve ovo svasta nesto znala da u svakoj igri nisam imala muda da idem do kraja...

a sasvim je druga stvar sta ja licno o tome mislim.
 
naravno...

bas bi ja sve ovo svasta nesto znala da u svakoj igri nisam imala muda da idem do kraja...

a sasvim je druga stvar sta ja licno o tome mislim.

e da si imala ta mooda da ides do kraja, ukljucila bi svoju kameru i drrkala zajedno sa njim;)
a ovako, sad pitas nas za misljenje.
da li je to bolesno, da li je zanimljivo, da li ovo, ono, da, u ovoj situaciji slusaj samo sebe. tvoja procena je jedino vazna jer svako na to gleda drugacije.
 

Back
Top