Sex in public (sex na javnom mestu)

Nije fora bash niko da vas ne vidi ) Podjesh nedje dje te ne znaju (kao ja u bg) i lagano u neku robnu kucu )) uhvatila nas je neka prodavacica, meni svejedno al djewojku blam )
i samo nam rekla da pospremimo za sobom. . . :D

a public je zato sto je nedje 'javno, na otvoreno'.. Ne moze bit public sex u stan
 
nabavi onu lopticu sto se drzi u ustima i nemas frke....ni muke...ni problema sa komsijama...:D

mmmm gag-ball... osim shto je praktichno... tako je... ovaj hmmm... sexy :rumenko:
Inache na javnom mestu: lozhi i zanimljivo je ali samo ako je spontano. parkitj, kola, iza kola, wc na zhurci (drugarica nas jurila nedelju dana da namestimo cev koju smo polomili)... jedini problem je kontrola glasa, bar meni
 
Meni je to uzbudljivo i sexi.Ne zato sto bi me neko provalio, vec mi je jednostavno mmmmm.Znaci da u vezi ima puno strasti i da bas i ne mozes da se kontrolises.Ja cu samo jedan primer navesti:P.Tvrdjava....ali -NE u kolima.Lepo,spontano,odmah pored bedemcica...okolo prolaze ljudi.Ti vidis njih ali ne i oni tebe.Mozda,ali bas me ga-bri!
 

Back
Top