Sex ili deca?

e ovako
sex je najlepši dok žena doji
ništa lepše nego da je muškarac zagrli od straga dok doji ili drži bebu i dira je malo po klitu. ona se opusti. mazi je. može od pozadi da uđe lagano kad se primi.

sa bebom u krevetu sex se može odvijati do god dana
rešena stvar 🙂
Ne zanima me sta moze i kakav je sex,nego proredjenje zahvaljujuci deci i ne izlasku na kraj mnogih s tom promenom
 
zašto sex ne ide uz bebu?
evo primera. majka se noću budi da doji. to traje po pola sata. umorna je ali mora da se probudi. muž ako je tu pomoći će joj tako što će nju da mazi. tako će ostati u prisnom kontaktu.
 
Ja sam više čula obrnutih priča, ona želi sex u trudnoći ali on izbegava... kao dete je tu. i tako se otuđe. ali žena posebno od 6 Mes trudnoće, barem ja, ima veću želju za sexom nego inače, hormoni prorade. ili njega mrzi da je mazi, da joj posvećuje pažnju.
neznanje je nekad u pitanju.
 
Ja sam više čula obrnutih priča, ona želi sex u trudnoći ali on izbegava... kao dete je tu. i tako se otuđe. ali žena posebno od 6 Mes trudnoće, barem ja, ima veću želju za sexom nego inače, hormoni prorade. ili njega mrzi da je mazi, da joj posvećuje pažnju.
neznanje je nekad u pitanju.
Sad odgovori na pitanje:
Da li birate i dokle sex i da li ste spremni da rizikujete gubitak sexa zarad dece?
 

Back
Top