Sex i pravljenje dece sa 10 godina???

Lumunu,drugu da ja tebi nesto objasnim! Zene su kucke i naucno je dokazano da posle 7 godina braka tu vise ljubavi nema i da zena ce sarati kao i muskarac okolo,e sad taj bullshit o kvalitetu devojke za vezu ili brak mozes da bacis lepo u vodu! Sve su zene zajebani psiholozi i kucke kad ih pustis sa lanca,lepo je Ducic napisao o zeni kakva je! Sledeca stvar koju treba gledati kad budes birao zenu jeste njeni geni,sta tebi fali e ti to trazi da partnerka ima kako bi imao sto bolji porod ili trazi neku koja nije slaba i bolesljiva,koja ima siroke kukove,inteligenciju ili dobru gradju,koja nema neku zaebatu naslednu bolest tipa secer,skleroza i sl kako bi ti porod bio sto savrseniji! Verovao ili ne one bas tako razmisljaju kako sam ja napisao da ti gledas,njima je bitno tri stvari od koje dve moras imati! Inteligenciju,lepo telo sa skladnim dimenzijama i pare! Ako si ruzan,imas lose telo i nisi bas pametan, a imas lovu,ona ce da se kresne sa nekim ko ima te stvari, a nema pare i ti ces tudje dete gajiti ne znajuci to! Priroda je nas muski rod grdno zajebala i nasa jedina nada je da koristimo zensko oruzije protiv njih samih! A kad raskines sa ribom u zavisnosti koliko si je zajebao pravice ti sranja! Ranjive tacke su njihova kilaza,drugarice,ignorisanje,tretiranje iste kao stoka! Priroda je napravila da mi bukvalno ratujemo izmedju sebe! Muskarac hoce ribu da povali,a riba je zaduzena da to iskoristi i da muskraca pretvori u roba, e sad ko je bolji psiholog i ko zna cake taj ce zajebati ovog drugog partnera ili smuvati istog!

Overkill, mimo tvoje strucne analize zena i sadrzine ovog post-a... :roll:
U tvoijim komentarima uvijek neka tenzija, sto uzvicnika, kao da negdje gori... :roll:
 
Overkill, mimo tvoje strucne analize zena i sadrzine ovog post-a... :roll:
U tvoijim komentarima uvijek neka tenzija, sto uzvicnika, kao da negdje gori... :roll:

Imas pp pa me pitaj ako ti nesto smeta,ali znaj odgovor ma sta god to bilo bas me briga! Deca mi nisu reprezentativan uzorak,a i intelektualac i pisac tipa Jovana Ducica je na mojoj strani!:p Imas li sta reci u svoju odbranu? Kucko!:p
 
od malih nogu ce trenirati karate i tuci se,sa 13 godina ce probati sex i platicu mu kuravu,sa 15 cu ga napiti,a sa 17-18 cemo duvati zajedno i onda cu mu reci e sad si sve probao,postanes li narkos ili krimos ubicu te! Nauci cu ga sve sto ja budem znao i stekao iskustvom prenecu na njega,teracu ga da radi i da se sam snalazi u zivotu,da ne zavisi ni od kog i da pravilno razmislja i da voda zenske i anravno da nesto malo uci cisto da prolazi kroz skolovanje da bi dosao do diplome faksa!:) Pa *** takvi roditelji,takva sredina,takvi su i stariji pa se deca ugledaju na njih!

najgore je kad roditelj hoće da njegovo dete bude ono što on nije..
edit:kako se usuđuješ da nekom kažeš kučkaa.omg..da l' moguće..
 
Cak i ti tako balav znas! Bravo,bice svaler od tebe!;) To ti je isto primer nadigravanja,pa ko koga zaebe! Kako se muskarac postavi prema zeni tako ce biti i tretiran! Ako bude djubre prema njoj ona ce mu biti poslusna,a ako joj pruzis sve varace te,vozati oko malog prsta i na kraju emotivno slomiti! Primer
Javljam se ja likusi na ulici cao i ona me odjebe! Sledeci put ja viknem sa druge strane ulice (njeno ime) dzukelo i ona dodje da se pozdravi!
Logicno bi bilo da me otera u pic*ku materinu,ali ona se pola sta ispricala samnom!Bolesno zar ne?:D
Caka je prosta ako ih tretiras kao djubre one ce se truditi da poprave sliku o sebi i bice sve bolje,a ako stvoris sliku o njima kao sveticama one ce biti sljam najgori!

Ти си њу викнуо и она је пришла да те поздрави.
То би учинила и без тог ''џукело''.
А такви ''надимци'' су код нас уобичајени, што значи да у том случају она није третирана као ђубре.
И та ситуација ама баш ништа не показује.
А постоји нешто што се назива КАРАКТЕР особе и од чега зависи хоће ли се неко понашати као ''кучка'' или како већ, без обзира на пол.
А и ти пуно лупеташ.
 
Lumunu,drugu da ja tebi nesto objasnim! Zene su kucke Globalizovanje. Ovo je kao da neka cura kaze-svi su oni isti. Ili nesto jos gore.


i naucno je dokazano da posle 7 godina braka tu vise ljubavi nema i da zena ce sarati kao i muskarac okolo,-sad je problem sto ce i ona da sara ili sto oboje saraju?
e sad taj bullshit o kvalitetu devojke za vezu ili brak mozes da bacis lepo u vodu!
Sve su zene zajebani psiholozi i kucke:lol:
kad ih pustis sa lanca, ja sam mislila da i dalje razgovaramo o zenama a ne o psima.
lepo je Ducic napisao o zeni kakva je! Ducica ne uplici u ovo :lol:
Sledeca stvar koju treba gledati kad budes birao zenu jeste njeni geni,sta tebi fali e ti to trazi da partnerka ima kako bi imao sto bolji porod ili trazi neku koja nije slaba i bolesljiva,koja ima siroke kukove,inteligenciju ili dobru gradju,koja nema neku zaebatu naslednu bolest tipa secer,skleroza i sl kako bi ti porod bio sto savrseniji!- no comment
Verovao ili ne one bas tako razmisljaju khm khm... ti znas kako mi razmisljamo...
kako sam ja napisao da ti gledas, njima je bitno tri stvari od koje dve moras imati!
Inteligenciju,lepo telo sa skladnim dimenzijama i pare! Ako si ruzan,imas lose telo i nisi bas pametan, a imas lovu,ona ce da se kresne sa nekim ko ima te stvari, a nema pare i ti ces tudje dete gajiti ne znajuci to! :zcepanje:
Priroda je nas muski rod grdno zajebala i nasa jedina nada je da koristimo zensko oruzije protiv njih samih! :lol:
A kad raskines sa ribom u zavisnosti koliko si je zajebao pravice ti sranja! Ranjive tacke su njihova kilaza,drugarice,ignorisanje,tretiranje iste kao stoka! Priroda je napravila da mi bukvalno ratujemo izmedju sebe! Muskarac hoce ribu da povali,a riba je zaduzena da to iskoristi i da muskraca pretvori u roba, e sad ko je bolji psiholog i ko zna cake taj ce zajebati ovog drugog partnera ili smuvati istog!

***, Overkill napisi neki prirucnik. Ja ne znam sa kakvim si se ti stvorovima sretao, ali ovo ne sluti na dobro :zcepanje: Covjece, ne mgu cak ni sve da iskomentarisem... koliko ima... glu... nesuglasica :lol: I da, ne gledaj spanske serije vise, molim te. :mrgreen:

Tebe je ona Rubi serija zahebala vidim ja :lol:
 
iskreno, iako overovi postovi nisu bas sroceni na odgovarajuci nacin
uz sve to dodaj i da se sprda
u ovome sto on pise ima dosta lupetanja ali donekle ima i istine
naravno necemo da generalizujemo, ali i ja sam se susretala tj videla dosta slicnih situacija koje over opisuje
jes da ne prija, narocito ako si zensko, da razmisljas na taj nacin o sopstvenom rodu i na osnovu toga pokusavas da izvlacis zakljucke o samom sebi, ali ima dosta takvih slucajeva
sta je tome uzrok itd je druga tema, ali nije da se ne moze susresti sa istim
 
najgore je kad roditelj hoće da njegovo dete bude ono što on nije..
edit:kako se usuđuješ da nekom kažeš kučkaa.omg..da l' moguće..
Kucko,seljacnuro,glupaco ali ja necu to da ti kazem,jer ja sam fin! Elem imas samo 14 godina i logicno je da ces da pranis svoj zenski rod,ali istina je da vas je u najboljem slucaju 90% najvece kuje i to misljenje mi nemozete promeniti!
Ти си њу викнуо и она је пришла да те поздрави.
То би учинила и без тог ''џукело''.
А такви ''надимци'' су код нас уобичајени, што значи да у том случају она није третирана као ђубре.
И та ситуација ама баш ништа не показује.
А постоји нешто што се назива КАРАКТЕР особе и од чега зависи хоће ли се неко понашати као ''кучка'' или како већ, без обзира на пол.
А и ти пуно лупеташ.
Meni kad bi neko rekao Srdjane dzukelo,rekao bih mu mars majmuncino jedna reci to svojim roditeljima koji su te tako vaspitali! Generalno to nije primer kako se ponasati u vezi,vec mali primer kako se u obicnoj konverzaciji to moze primeniti! To vam je zapisano u genima kao i namam da zelimo samo da vas pojebemo! Veceina ce to da ti precuti,alu 100% strejt muskaraca ce ti reci da zeli samo sex,bez veze,bez ljubavi i ostalih komplikacija!
***, Overkill napisi neki prirucnik. Ja ne znam sa kakvim si se ti stvorovima sretao, ali ovo ne sluti na dobro :zcepanje: Covjece, ne mgu cak ni sve da iskomentarisem... koliko ima... glu... nesuglasica :lol: I da, ne gledaj spanske serije vise, molim te. :mrgreen:

Tebe je ona Rubi serija zahebala vidim ja :lol:

Ajde bre cibe stoko,na svakoj temi si nasla da smaras! Ma ceo dan sedim i snimam se epizode da bih posle to dobro proanalizirao i stavio u knjigu koju planiram da izdam uskoro!
 
Kucko,seljacnuro,glupaco ali ja necu to da ti kazem,jer ja sam fin! Elem imas samo 14 godina i logicno je da ces da pranis svoj zenski rod,ali istina je da vas je u najboljem slucaju 90% najvece kuje i to misljenje mi nemozete promeniti!

sad kučka,seljančura i glupača imaju isto značenje..zanimljivo..
naravno da ne možemo da ti promenimo to mišljenje..kako god...
e nmj više da se blamiraš..aj ćao..
 
iskreno, iako overovi postovi nisu bas sroceni na odgovarajuci nacin
uz sve to dodaj i da se sprda
u ovome sto on pise ima dosta lupetanja ali donekle ima i istine
naravno necemo da generalizujemo, ali i ja sam se susretala tj videla dosta slicnih situacija koje over opisuje
jes da ne prija, narocito ako si zensko, da razmisljas na taj nacin o sopstvenom rodu i na osnovu toga pokusavas da izvlacis zakljucke o samom sebi, ali ima dosta takvih slucajeva
sta je tome uzrok itd je druga tema, ali nije da se ne moze susresti sa istim
PA generalno bolje biti taj koji voza ostale nego da imas pripadnike roda koje drugi rod totalno urnise i zeli da porobi! :) Ti posto imas 19-20 godina znas i ja to respektujem ali nemoj da trosis energiju na gluposti i prepiranje sa decom!
 
Kucko,seljacnuro,glupaco ali ja necu to da ti kazem,jer ja sam fin! Elem imas samo 14 godina i logicno je da ces da pranis svoj zenski rod,ali istina je da vas je u najboljem slucaju 90% najvece kuje i to misljenje mi nemozete promeniti!

Meni kad bi neko rekao Srdjane dzukelo,rekao bih mu mars majmuncino jedna reci to svojim roditeljima koji su te tako vaspitali! Generalno to nije primer kako se ponasati u vezi,vec mali primer kako se u obicnoj konverzaciji to moze primeniti! To vam je zapisano u genima kao i namam da zelimo samo da vas pojebemo! Veceina ce to da ti precuti,alu 100% strejt muskaraca ce ti reci da zeli samo sex,bez veze,bez ljubavi i ostalih komplikacija!


Ajde bre cibe stoko,na svakoj temi si nasla da smaras! Ma ceo dan sedim i snimam se epizode da bih posle to dobro proanalizirao i stavio u knjigu koju planiram da izdam uskoro!

Prokomentarisah te jednom,:eek: ali evo necu vise posto te to toliko pogadja :lol:
Sta bi da umjesto onih smajlija stoji jos teksta :zcepanje:
 
Whatever..... zaista nemam toliko energije na bacanje na tako glupe ljude koji nisu spremni da sagledaju objektivno cinjenice! Mnogi su ovde premladi i mozda i vezu cak nisu ni imali,pa nisu sebe najbolje upoznali ali kolicina napada i besa koji ste kanalisali ka meni je dokaz da ste agresivna bica koja nisu svetci! Moja poenta je da limun ne treba da ima misljenje o zenama da su svetice,jer one to nisu i zena moze da te ucini prijateljem sa bilo kime i da ti od prijatelja stvori neprijatelje (sto uvek rade kad raskines sa njima)! da ne bude zabune 100% sam strejt i muvam devojke,ali ih tretiram kao djubre i one me vole i sto se mene tice ja sam dao savet kako se radi,ali mnogi ce okusiti na svojoj kozi i za godinu,dve,mozda mesec dana i reci Overu,dzukelo bio si upravu! Muskarci i zene su isti iako nekom deluje da su devojke finije,muskarci su otvoreni a zne uvek imaju masku!
 
whatever..i onda kilometarski post..
baš ti možeš da izmeniš limunovo mišljenje preko foruma..

Verovatno ti smeta moj kilometarski post jer nemoze tvoj mozak da radi dve operacije istovremeno (da smislja kako da sjebe novog decka koji joj sve udovoljava i da cita tekst)!
Sta je sa ovim ljudima niko od muskih ni da me podrzi,a ni da me popljuje? Wtf?
 

Back
Top