seselj - sve po starom

Šiptar kopira sa ustaškog foruma...i baš se uhvati za Šešelja.
Ajde ademe tebi da se sudi,ili mnogima što ovde baljezgaju po forumu.Koliko znam niko nije otišao u zatvoru,zašto je Šešelj u zatvoru???
Napišite nešto pametno da polemišemo...
 
drbob:
Šiptar kopira sa ustaškog foruma...i baš se uhvati za Šešelja.
valjda kao heroj srbije pa...
Ajde ademe tebi da se sudi,ili mnogima što ovde baljezgaju po forumu.
ako ti kazes....
Koliko znam niko nije otišao u zatvoru,zašto je Šešelj u zatvoru???
nemam pojma zasto, a bas fin covek, intelektualac breeee
Napišite nešto pametno da polemišemo...
ja bih ga pustio, i tako mu tamo nece nista, mislim sta bi mu radili ovde :lol: :lol: :lol:
 
Ademe nemam ja ništa protiv tebe,da se razumemo,samo hoću da nateram neke da razmišljaju,ako imaju sa čim,jer na forumu politike je palo mnogo težih reči nego što je Šešelj rekao pa su ga poslali u zatvor,a ovi na slobodi...
 
drbob:
Ademe nemam ja ništa protiv tebe,da se razumemo,samo hoću da nateram neke da razmišljaju,ako imaju sa čim,jer na forumu politike je palo mnogo težih reči nego što je Šešelj rekao pa su ga poslali u zatvor,a ovi na slobodi...

samo za ono sto je uradio vama [ na TV, skupstina i sl.] u bg. a postoje snimci ja bih ga poslao na sud. doduse ne u hag ali... e sada da li mozete zamisliti sta je uradio drugima po ex yugi???
 
adem_ks:
Цитат:
Оригинал поставио Архангел
E, Bademe, mene interesuje zašto ne postaviš neku temu o kosovskim političarima/krimosima/zločincima i slično... Nekako si mi previše usmeren na "ovamo"...


kamo srece kada ne bih imao razloga za tako nesto. ali ne smatram da bi to bila tema na kojoj bi mi razmenjivali "misljenja". ali obecavam da cu sto pre postaviti nesto tako

Ево, да ти мало помогнем:


Svedok o otkrivanju grobnice

Hag, 27. jun 2007. (Izvor: B92) - Pripadnik DB-a Bogdan Tomaš opisao na suđenju Haradinaju kako je u jesen 1998. otkrivena masovna grobnica na Radonjićkom jezeru. Haradinaj, koji je tada bio vođa OVK u dečanskom kraju, optužen je za zločine nad Srbima, Albancima i Romima. Sa njim su optuženi i Idriz Baljaj i Ljah Brahimaj koji su mu bili potčinjeni. Prema optužnici, pripadnici OVK pod kontrolom optuženih ubili su više od 20 zarobljenih civila iz okolnih sela kod Radonjićkog jezera, nedaleko od štaba Haradinaja u selu Glođani.

Svedok Tomaš ispričao je da je sa kolegom Dejanom Jovovićem 7. septembra 1998. godine u zgradi SUP-a u Đakovici ispitivao Zemaja Aljiju i Ljulja Musaja koje je policija uhapsila zbog posedovanja oružja. Iz onoga što su čuli od dvojice privedenih Albanaca, pripadnici SDB-a Srbije su zaključili da je kod Radonjićkog jezera "stratište" ljudi koje je zarobila OVK, naznačio je Tomaš.

On je posvedočio da je sutradan, 8. septembra, sa Aljijom i Musajem, uz policijsko obezbeđenje, krenuo na lokaciju koju su oni označili. Kada su se približlili kanalu koji vodi do jezera, napadnuti su, a na njih je ispaljena i minobacačka granata, rekao je svedok. Tomaš je precizirao da je u kanalu do Radonjićkog jezera video dva leša koja su plutala u vodi i, nešto dalje, treći koji je bio "u fazi raspadanja". "Na jednom od tela primetio sam spuštene pantalone, verovatno policijske, i leđa koja su bila potpuno crna", kazao je on. "Ja nisam imao potrebe da idem dalje", rekao je Tomaš, "zato što je moj zadatak bio drugačije prirode.

Mi smo bili zaduženi samo da nas privedeni Albanci odvedu do kanala, a ostalo je bio zadatak drugih". Po njegovim rečima, iste večeri su na mesto gde su leševi pronađeni izašli i predstavnici misije OEBS-a. Tomaš je izjavio da ga je Aljija zatim odveo i na mesto u selu Ratiš na kojem je, kako je tvrdio, video kako pripadnici OVK ubijaju dvojicu civila, a "čuo je i da je bilo još ubijenih".

"Aljija nam je ispričao da je sa drugima išao u Albaniju po oružje i da je u povratku video ubistvo ta dva lica, ali da nije poznavao ljude koji su ih ubili", rekao je Tomaš. U nastavku suđenja svedoka Tomaša unakrsno ispituje odbrana optuženih.
 
svetolik trpkovic:
Pa da a onda radikali seru i drze skupove kako mu vec 4 godine ne pocinje sudjenje a ovo je vec treci put da je njegovom krivicom odlozeno a sada trazi da se odlozi za jos godinu dana .Otisao je dobrovoljno i sedeo je tamo 4 godine pa ako za to vreme nije pripremio odbranu a naisao je desetine hiljada stranica onih bolesnih baljezgaria ,koga on zajebava ? Trebali bi da pocnu sudjenje 6 . novembra i bez Seselja ako treba, a ako bude opet pravio cirkus dijete (malo pred lokalne i pokrajnske izbore) ne treba da se zajebu ko prosli put i da mu popustaju nego neka a ostave da radi sta oce na svoju odgvornost.

Ja ipak mislim da on ne sme da se vrati.
 
eremita:
Ево, да ти мало помогнем:


Svedok o otkrivanju grobnice

Hag, 27. jun 2007. (Izvor: B92) - Pripadnik DB-a Bogdan Tomaš opisao na suđenju Haradinaju kako je u jesen 1998. otkrivena masovna grobnica na Radonjićkom jezeru. Haradinaj, koji je tada bio vođa OVK u dečanskom kraju, optužen je za zločine nad Srbima, Albancima i Romima. Sa njim su optuženi i Idriz Baljaj i Ljah Brahimaj koji su mu bili potčinjeni. Prema optužnici, pripadnici OVK pod kontrolom optuženih ubili su više od 20 zarobljenih civila iz okolnih sela kod Radonjićkog jezera, nedaleko od štaba Haradinaja u selu Glođani.

Svedok Tomaš ispričao je da je sa kolegom Dejanom Jovovićem 7. septembra 1998. godine u zgradi SUP-a u Đakovici ispitivao Zemaja Aljiju i Ljulja Musaja koje je policija uhapsila zbog posedovanja oružja. Iz onoga što su čuli od dvojice privedenih Albanaca, pripadnici SDB-a Srbije su zaključili da je kod Radonjićkog jezera "stratište" ljudi koje je zarobila OVK, naznačio je Tomaš.

On je posvedočio da je sutradan, 8. septembra, sa Aljijom i Musajem, uz policijsko obezbeđenje, krenuo na lokaciju koju su oni označili. Kada su se približlili kanalu koji vodi do jezera, napadnuti su, a na njih je ispaljena i minobacačka granata, rekao je svedok. Tomaš je precizirao da je u kanalu do Radonjićkog jezera video dva leša koja su plutala u vodi i, nešto dalje, treći koji je bio "u fazi raspadanja". "Na jednom od tela primetio sam spuštene pantalone, verovatno policijske, i leđa koja su bila potpuno crna", kazao je on. "Ja nisam imao potrebe da idem dalje", rekao je Tomaš, "zato što je moj zadatak bio drugačije prirode.

Mi smo bili zaduženi samo da nas privedeni Albanci odvedu do kanala, a ostalo je bio zadatak drugih". Po njegovim rečima, iste večeri su na mesto gde su leševi pronađeni izašli i predstavnici misije OEBS-a. Tomaš je izjavio da ga je Aljija zatim odveo i na mesto u selu Ratiš na kojem je, kako je tvrdio, video kako pripadnici OVK ubijaju dvojicu civila, a, ali da nije poznavao ljude koji su ih ubili"

"Aljija nam je ispričao da je sa drugima išao u Albaniju po oružje i da je u povratku video ubistvo ta dva lica, ali da nije poznavao ljude koji su ih ubili", rekao je Tomaš. U nastavku suđenja svedoka Tomaša unakrsno ispituje odbrana optuženih.

e pa blago tebi mitke... pricamo price ne????,
ali da nije poznavao ljude koji su ih ubili"
Tomaš je precizirao da je u kanalu do Radonjićkog jezera video dva leša koja su plutala u vodi i, nešto dalje, treći koji je bio "u fazi raspadanja". "Na jednom od tela primetio sam spuštene pantalone, verovatno policijske, i leđa koja su bila potpuno crna",
o tome da bi se ti i pored toga sto si heroj setio mnogo vise detalja kada padnes policiji u ruke drugi put.
 

Back
Top