Шешељ разбио СРС!!!

Vi ste Hrvati stvarno lukavi, uvalili ste glupim Srbima vasheg choveka da se samoproglasi vojvodom i chistim Srbinom, i onda da pravi sranja da nas zamrzi ceo svet!
A Seselji su samo Hrvati....
bruka i svaka chast na lukavoscu, ali trebali ste ipak, Hrvati, da budete malo blazi prema nama!

Nije se samoproglasio. Proglasio ga je vojvoda Đujić. I njega je zayebao. Ali, matori Momčilo ga je ubrzo provalio, oduzeo mu zvanje i prozvao ga crvenim vojvodom.
 
.........tebi zauista prsti u glavi,.....,al nema veze ipak si mi simpatican,........mada si prava radio mileva,:mrgreen::mrgreen:

seselj.jpg


:lol:
 
mene niko ne moze da ubedi da taj hrvat Seselj nije neki ustashki placenik koji je imao cilj da ocrni Srbiju tokom 90-ih i tako nas u zlu svetlu prikaze u svetu!
I sto je najgore ovde ima uvek podrsku!
Ovaj lud narod je slep kod ochiju!:evil:
Ipak, taj je "malo više" od "ustaškog plaćenika", on je plaćenik onih "glavnih gazda", čiji su interesi početkom devedesetih došli u sukob s našim, a koji se u konkretnom slučaju zovu, pre svega, SAD. I ne znam da li je Hrvat, nego je tragedija tim veća što je taj Srbin. Znači - izdajnik, koji sve vreme, i do danas, pravi antisrpske poteze.
 
Ipak, taj je "malo više" od "ustaškog plaćenika", on je plaćenik onih "glavnih gazda", čiji su interesi početkom devedesetih došli u sukob s našim, a koji se u konkretnom slučaju zovu, pre svega, SAD. I ne znam da li je Hrvat, nego je tragedija tim veća što je taj Srbin. Znači - izdajnik, koji sve vreme, i do danas, pravi antisrpske poteze.

Milunka, zrela si zena da bi se brukala da pises ovakve navijacke postove...!:roll::think::lol:
 
J*** te Batic,.......

Vidi... Ja se tebi nikada tako nisam obraćao, pa ne znam čime sam zaslužio da me počastiš ovom psovkom.

Ti toliko voliš Šešelja da ne dopuštaš ikakve šanse da je on čovek koji po zadatku, već dve decenije, koči i uništava srpsku desnicu.

Ok. To je tvoje pravo da tako razmišljaš, ali ti to ne daje za pravo da me psuješ i vređaš, je nisam ni ja tebe. Nemoj me terati da klikćem na trougao, jer to koristim samo za ustaše kao onaj Kroacija, koji veliča Jasenovac i NDH.

Ja ne pišem ništa loše o tebi, nego o crvenom vojvodi. Ti na to samo imaš prava da mi vratiš istom merom, i da pišeš loše o Nikoliću, a mene se mani.
 
ja sam mislio da je klovn Seselj proslost za Srbiju,
kad ono medjutim taj Hrvat - infiltriran kako bi pravio sranja i shtetu za srpski narod sa njegovim poslushnicim polumozgashima i varacarana. Ljudi odbranimo se od tog zla po srpski narod! Zar taj Seselj / a to je hrvatsko prezime/ da komanduje nama Shumadincima...ma ish

decko 5 puta si rekao da je hrvat culi smo te ne moras ponavljati svoje nebuloze dvaes puta........i znas koje je hrvatsko prezime....
 
Vidi... Ja se tebi nikada tako nisam obraćao, pa ne znam čime sam zaslužio da me počastiš ovom psovkom.

Ti toliko voliš Šešelja da ne dopuštaš ikakve šanse da je on čovek koji po zadatku, već dve decenije, koči i uništava srpsku desnicu.

Ok. To je tvoje pravo da tako razmišljaš, ali ti to ne daje za pravo da me psuješ i vređaš, je nisam ni ja tebe. Nemoj me terati da klikćem na trougao, jer to koristim samo za ustaše kao onaj Kroacija, koji veliča Jasenovac i NDH.

Ja ne pišem ništa loše o tebi, nego o crvenom vojvodi. Ti na to samo imaš prava da mi vratiš istom merom, i da pišeš loše o Nikoliću, a mene se mani.
Ja koliko sam razumela i ti si do juce bio za tog hrvata,i sad mi jedno nije jasno,otkud toliki preokret u tvojoj glavi.Samo to ne mogu da svarim.
 
Pa, nije SANU matični ured. Idi na tel. imenik Srbije i Hrvatske, ukucaj Šešelj, pa se vrati da nam kažeš rezultate pretraživanja.

e moj Done...
imam ja pametnijeg posla nego brojati krvna zrnca seselja;)
npr. citati tvoje postove
p.s. a SANU je najmjerodavniji za izdavanje potvrda o krvnim zrncima...:lol:
i najvjerodostojnija ustanova u drzavi..
i ti, kao pravi patrijota sad u to sumnjas...:thumbdown:
nije nimalo lijepo od tebe...
 
Nije uopšte navijački kad se iznosi samo - suva istina, a što tebe ona boli, jer nećeš da je vidiš, to je tvoj problem. :mrgreen: Ko ima i 2 gr mozga u glavi odavno je to skontao na osnovu svih poteza dotičnih zlotvora.. Što ti nisi, žao mi je. :mrgreen:

Ti kao da kopiras Dzerija, svidja ti se potajno stil kojim on pise, pa zatim prevodis to na protivnicki tabor!:kafa:
 

Back
Top