Šešelj: Protesti spontani, moguće je da je režim ubacio nasilne provokatore

Naravno da nije zabranjeno, samo je naravno ponižavajuće. I kaže se ko prizna pola mu se prašta, tako da hjde da kažemo da je s jedne strane pohvalno što si priznala. Ali sa drugu stranu na sramoti ti je (i to još gore ako si majka i odgovorna za nečije živote).

Gde ti kod sebe imaš argumente?

Kakav je argument da NATO pakt plaća forumše da kucaju po Krsti, jer se tebi, eto tako, čini? :lol:
a kakav je tebi argument da vucic placa nas, njegove simpatizere, kako nas vi nazivate-botove , sendvicare,....jer ti je neko javio preko facebooka,...il se tebi eto cini
kao sto vidis, i sam priznajes da neistomisljenicima uskracujete isto pravo, koje samo za sebe zadrzavate,
ja bih rekla da je to fasizam
 
Јок, него ти покушаваш да избегнеш одговор на незгодно питање, и као и обично- бежиш у ширину. :lol:
Не очекуј да ћиу ти икад дозволити да нападнеш неког оваквим триковима, а да ти не узвратим истом мером; оптужио си Јевропу за исту ствар, коју твоји "саборци" много више користе, а сад се правиш невешт, и гледаш како да скренеш причу на другу страну.:roll:
Ти си, пријане, овде на послу; то је јасно уочљиво.
Помири се са тим да има неколико људи који то препознају, и не надај се да ћемо ти пустити спинове да их шириш овде као демокатски прдеж;:mrgreen: заради своју плату, озноји се мало...

Opet ne govoriš istinu. Niti sam se ja uopšte tebi obratio, već ti meni, niti si postavio ikakvo pitanje.

Ускладиштен на истом оном месту где и аргумент да свако, ко се не сложи са демократским шеријатом вас 5-октобараца је сендвичар, крезуб и глуп.
А у томе је више него очигледно- ко предњачи са тим маниром.
Немам ни ја некакав проблем са њима.
Просто- не занима ме бесконачни и испразни "чапраз- диван" демокретеноидног разглабања о истим стварима до лаке несвестице, без да има помака ма и за милиметар.
То препуштам вама, екстремно толерантнима, којима је комуникација све, нарочито ако нема никаквих закључака и решења. Јасно је мени да је некима то посао, али- мени није; ја морам стварно да радим нешто у животу, и признајем да ме та врста дангубљења апсолутно не инспирише. :lol:
А што се тише етикетирања- нестало ти је стикера у претходном посту, замени калем...

Pošto deluje da ovde pokušavaš da nešto izmanipulišeš opet, citirao sam da pokažem da ovde nema nigde nikakvog pitanja, niti zgodnog ni nezgodnog, tako da je nemoguće uopšte dati ikakav odgovor...radi se, ponovo, o lažnom predstavljanju situacije sa tvoje strane. :whistling:
 
Slaven777
niti si postavio ikakvo pitanje.
Јесам, али се ти правиш да ниси разумео, па ћу да те "подсетим"; дакле- Зашто Јевропи спочитаваш исту ствар, коју и ти и твоји фалангисти још и више користите?


Pošto deluje da ovde pokušavaš da nešto izmanipulišeš opet, citirao sam da pokažem da ovde nema nigde nikakvog pitanja, niti zgodnog ni nezgodnog, tako da je nemoguće uopšte dati ikakav odgovor...radi se, ponovo, o lažnom predstavljanju situacije sa tvoje strane. :whistling:
Пошто је сад јасно да покушаваш да "побегнеш у ширину", опет, дриблингом лошег фудбалера и да вратиш лопту назад- одговори на питање изнад, без да се правиш блесав... :lol:
 
Slaven777

Јесам, али се ти правиш да ниси разумео, па ћу да те "подсетим"; дакле- Зашто Јевропи спочитаваш исту ствар, коју и ти и твоји фалангисти још и више користите?



Пошто је сад јасно да покушаваш да "побегнеш у ширину", опет, дриблингом лошег фудбалера и да вратиш лопту назад- одговори на питање изнад, без да се правиш блесав... :lol:

Već si mi postavio to pitanje. I ja sam te pitao: šta to radim? Gde, koga, kad? I ti si ostao muk na to pitanje.

Isto pitanje, sa tvoje strane neodgovoreno, ostaje i danas, a može mu se priključiti ko su moji falangisti.
 
da, upravo iz nemacke,
https://www.zeit.de/politik/ausland/2020-03/serbien-coronavirus-china-europaeische-union-eu-beitritt
evo ti citaj i prevedi,
eu je ukapirala da je srbija za nju definitivno izgubljena,
posle 8 godina vuciceve vladavine,
ja bih rekla da ih je nasankao,
a ti mastaj i dalje da ce vas eu, nato i soros spasti i podrzati u daljem stradanju pred skupstinom,
nemoj posle da kazes da ti nisam rekla



Nasankali su tebe nemacki novinari (NATO propagandisti) ciji je cilj da sire paranoican strah o tzv. "malignom uticaju" Rusije na Balkanu...
 
nije mi jasno sto jednom CIA ne ukapira da ova strategija vise ne pije vodu.
Tolko se muci u Hong Kongu, Karakasu, Indianapolisu, Teheranu, Moskvi............a uspeh ni u fantaziji.
Ove "demonstracije" ce proci kao i stotine drugih tipa "1 od 5 miliona"...........narod je odavno ukapirao sta se "valja iza brda" i zato je ovo puko RASIPANJE SENDVICA bez ikakvih izgleda i za najmanji uspeh.
 
nije mi jasno sto jednom CIA ne ukapira da ova strategija vise ne pije vodu.
Tolko se muci u Hong Kongu, Karakasu, Indianapolisu, Teheranu, Moskvi............a uspeh ni u fantaziji.
Ove "demonstracije" ce proci kao i stotine drugih tipa "1 od 5 miliona"...........narod je odavno ukapirao sta se "valja iza brda" i zato je ovo puko RASIPANJE SENDVICA bez ikakvih izgleda i za najmanji uspeh.

Ne bi bio toliko siguran da su kauboji? nisu pni kad su trebali da zapocnu razgovore podigli optuznicu sipcu nego Evropa minirala pocetak razgovora na divljem zapadu.
nista manje odgovara boraniji montenigerima, rvatima, sunecenima, da se stabilizuje Srbija, pa su pogodni "izvodjaci radova"
 
Ne bi bio toliko siguran da su kauboji? nisu pni kad su trebali da zapocnu razgovore podigli optuznicu sipcu nego Evropa minirala pocetak razgovora na divljem zapadu.
nista manje odgovara boraniji montenigerima, rvatima, sunecenima, da se stabilizuje Srbija, pa su pogodni "izvodjaci radova"

pa ovako providno i naivno mogu samo kauboji da nastupaju. Sve kotrljaju isto po celom svetu............bar da u SENDVICH STAVE SIR...........BAR NESTO DA PROMENE.
 
Tacno, polako. Seseljeve izjave nikad ne treba uzimatii zdravo za gotovo, on cesce kaze i laz da bi ispitao reakciju na to, odnosno istinu.
enimo
Ili kaze nesto kad zna da ga nista ne kosta, sto je opet dokaz da ne treba shvatati ozbiljno.
Seselj je politicar svetskog formata.On moze da se meri,jedino sa DE Golom,Vinstonom Cercilom.....MI ne mozemo da ocenimo njegovu velicinu,jer ne mamo
sa kim da ga uporedim u nasoj zemlji.Seselj ce docekati svetsku slavu,tek kada umre,jer mi patuljci,nismo u stanju da sagledamo njegovu velicinu,kao
sto Kapetan Titanika,nije mogao da pogledom obuhvati ledeni breg,na koji je njegova ladja naletela.Nekada ce nasa deca,nasi unuci,ucii u skolama:U dvadesetom veku,u Srbiji je ziveo i delao,politicar,koji je znao proslost,tadasnjost i buducnost zemlje Srbije.Ali nikada nije mogao biti proglasen za najveceg
sina svoga naroda,jer su svi bili ljubomorni,na njegovu ogromnu intelektualnu moc,koja je bila planetrrnih velicina.!
 
Seselj je politicar svetskog formata.On moze da se meri,jedino sa DE Golom,Vinstonom Cercilom.....MI ne mozemo da ocenimo njegovu velicinu,jer ne mamo
sa kim da ga uporedim u nasoj zemlji.Seselj ce docekati svetsku slavu,tek kada umre,jer mi patuljci,nismo u stanju da sagledamo njegovu velicinu,kao
sto Kapetan Titanika,nije mogao da pogledom obuhvati ledeni breg,na koji je njegova ladja naletela.Nekada ce nasa deca,nasi unuci,ucii u skolama:U dvadesetom veku,u Srbiji je ziveo i delao,politicar,koji je znao proslost,tadasnjost i buducnost zemlje Srbije.Ali nikada nije mogao biti proglasen za najveceg
sina svoga naroda,jer su svi bili ljubomorni,na njegovu ogromnu intelektualnu moc,koja je bila planetrrnih velicina.!
Ма није, то је Слобо.
 
.

Vučićeva pokazna vežba: Kako demonstracije okrenuti u svoju korist


1594322348665.png

Autor 👤Tomislav Marković9.7.2020. u 09:14

Ukoliko ogromna većina građana koji su izašli na ulice i mirno demonstrirali, revoltirani režimom koji se igra ljudskim životima i tretira sve kao stoku, želi da se protest nastavi i da dobije neki smisao – moraće da ga otme od šačice nasilnika koji su prisvojili građanski bunt i usmerili ga u pravcu koji odgovara režimu

Piše: Tomislav Marković


https://www.tacno.net/naslovnica/vuciceva-pokazna-vezba-kako-demonstracijeokrenuti-u-svoju-korist/
 
[icioznaQUOTE="sin Juga, post: 40421780, member: 381912"]
Ма није, то је Слобо.
[/QUOTE]
Slobodan je bio mali provincijski politikant.Njega je njegova zena gurnula u propast,jer je bila bolesno ambiciozna.Od jednog osrednje inteligentnog
coveka,htela je da napravii diktatora.Medjutim,on je ukakio celu stvar,kada je izazvao gradjanski rat u Srbiji.Srbija je oduvek bila podeljena na dva dela.
Na Obrenovice i Karadjordjevice.I sada je podeljena u omeru 48 : 52
 
nije mi jasno sto jednom CIA ne ukapira da ova strategija vise ne pije vodu.
Tolko se muci u Hong Kongu, Karakasu, Indianapolisu, Teheranu, Moskvi............a uspeh ni u fantaziji.
Ove "demonstracije" ce proci kao i stotine drugih tipa "1 od 5 miliona"...........narod je odavno ukapirao sta se "valja iza brda" i zato je ovo puko RASIPANJE SENDVICA bez ikakvih izgleda i za najmanji uspeh.
ne rasipaju vise nikakve sendvice,
ovi im rade na-dodjem ti, dodjes mi
ko je boodala da placa opoziciju koja nije ni cenzus prosla,
to ne vredi vise od pendreka
 
Ne bi bio toliko siguran da su kauboji? nisu pni kad su trebali da zapocnu razgovore podigli optuznicu sipcu nego Evropa minirala pocetak razgovora na divljem zapadu.
nista manje odgovara boraniji montenigerima, rvatima, sunecenima, da se stabilizuje Srbija, pa su pogodni "izvodjaci radova"
Niko nas nece upropastiti,jer smo MI dovoljni,da sami sebe upropastimo. Na kraju ce se ove dve polovine srbije,sukobiti i unistiti jedna drugu.I dalje
je na snazi,podela u srbiji,na partizane i cetnike.Kada se mi ispokokamo medju sobom,onda ce sipci,lagano da uzmu ne samo Kosovo,nego i celu Srbiju.
 

Back
Top