Шешељ покварио односе: Зоран Милановић отказао посету Београду због лидера СРС

hrvatska bi bolje uradila, za sebe, da popise stradale srbe civile i njihovu ostecenu i unistenu imovinu

ne moze se u eu sa etnickim i verskim ciscenjem `terena`, moze, ali je bljutavo

Za Srbiju bi bolje bilo da napiše BELU NJIGU o svim nepravilnostima u HAškim suđenjima i petljavine svih obaveštajnih i diplomatskih službi po nezavisnom sudstvu i tekovinama zapada i njihove vrednosti kroz urušavanje ReSpublike na račun Vašingterne...


:manikir:


Pih
 
Trbaju !

Treba i mir u svetu da bude pa nije !!

i ?

I onda premijer treba da nazove drugog premijera i pita ga "gospodine premijeru, hocemo li mi da radimo biznis ili ce te vi da jedete gomna i bavite se politikom?"
Pa onda nek' izracunaju i jedni i drugi koliko ce Seki da ih kosta, ali ovog puta u eurima/dolarima.
 
hrvatska bi bolje uradila, za sebe, da popise stradale srbe civile i njihovu ostecenu i unistenu imovinu

ne moze se u eu sa etnickim i verskim ciscenjem `terena`, moze, ali je bljutavo

vole bljutavo . da ne vole ne bi se ponosili jer apsolutno nista za ponos nemaju.

samo zlocini i udvornistvo
 
I onda premijer treba da nazove drugog premijera i pita ga "gospodine premijeru, hocemo li mi da radimo biznis ili ce te vi da jedete gomna i bavite se politikom?"
Pa onda nek' izracunaju i jedni i drugi koliko ce Seki da ih kosta, ali ovog puta u eurima/dolarima.

Ne kapiram ?

Kakav biznis ? Ovo je Balkan !

Od 2001.god mi iz Srbije smo otvorili 60 kioska u rvatskoj, a oni su otvorili 6000 ozbiljnih firmi u Srb. ?

I ?

Jel to reciprocitet ili kRvatska superiornost 100x . Sve Bizmismen do bizmis mena u PM ...

Aham ...:manikir:

~~~

Ma, jel oće da s qurče.... ma samo napred...
 
Ne kapiram ?

Kakav biznis ? Ovo je Balkan !

Od 2001.god mi iz Srbije smo otvorili 60 kioska u rvatskoj, a oni su otvorili 6000 ozbiljnih firmi ?

I ?

Jel to reciprocitet ili kRvatska superiornost 100x

Aham ...:manikir:

Само зато што им то дозвољава српска држава.
 
Ne kapiram ?

Kakav biznis ? Ovo je Balkan !

Od 2001.god mi iz Srbije smo otvorili 60 kioska u rvatskoj, a oni su otvorili 6000 ozbiljnih firmi ?

I ?

Jel to reciprocitet ili kRvatska superiornost 100x

Aham ...:manikir:

nasa * siroka dusa * uz podmitljivost naseg kukolja.
 
stoli me bojko za biznis sa cro.

sta pa oni imaju? nista

Ne znam, oko pola milijarde $ izvoza/uvoza sa svake strane.
http://www.pks.rs/Predstavnistva.aspx?id=9&t=4&jid=1

Seru pare i jedni i drugi pa mogu da razhebu milijardu$ biznisa.

- - - - - - - - - -

Ne kapiram ?

Kakav biznis ? Ovo je Balkan !

Od 2001.god mi iz Srbije smo otvorili 60 kioska u rvatskoj, a oni su otvorili 6000 ozbiljnih firmi u Srb. ?

I ?

Jel to reciprocitet ili kRvatska superiornost 100x . Sve Bizmismen do bizmis mena u PM ...

Aham ...:manikir:

~~~

Ma, jel oće da s qurče.... ma samo napred...

Ne znam, razmena je gotovo izjednacena, a ko je glup glup je, njemu ni reciprocitet ni nista ne moze da pomogne.
http://www.pks.rs/Predstavnistva.aspx?id=9&t=4&jid=1
 
Poslednja izmena od moderatora:
I onda premijer treba da nazove drugog premijera i pita ga "gospodine premijeru, hocemo li mi da radimo biznis ili ce te vi da jedete gomna i bavite se politikom?"
Pa onda nek' izracunaju i jedni i drugi koliko ce Seki da ih kosta, ali ovog puta u eurima/dolarima.

Конси, а који бизнис са Хрвићима!?
Шта имају они, што ми немамо?
 
Pričaš ti napamet...

Izvoli kao Srpski državljanin da otvoriš firmu u hRvatskoj ...

pa se onda čujemo

Ja radim i ovde i tamo , ne znam đes ti ?

Ja mislim da sam napisao sta i kako treba, a rekao sam i onaj deo "ko je glup dzaba mu sve".
Sta ti tu nije jasno ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Конси, а који бизнис са Хрвићима!?
Шта имају они, што ми немамо?

Ne znam covece, nisam ja ministar privrede, naveo sam ti samo statistiku za jednu i drugu stranu, ocigledno da posluju medjusobno.
 
reciprocitet je kad u svetskom artu mi pobijemo njima koliko oni nama, onda se ne bi trtili

mnogo smo im duzni. mnogo

Pricamo o biznisu, kad se ratovalo trebali ste da ratujete a ne da gledate Zvezde Granda.
Koliki idiot treba da budes da u miru prizivas rat i smrt.
 
Ne znam covece, nisam ja ministar privrede, naveo sam ti samo statistiku za jednu i drugu stranu, ocigledno da posluju medjusobno.

Очигледно.

x2rvvm.jpg
 
Ne znam covece, nisam ja ministar privrede, naveo sam ti samo statistiku za jednu i drugu stranu, ocigledno da posluju medjusobno.

Конси, нема ту реципроцитета, кад нас стално условљавају - Ронхил је последњи пример.
Тодорић све покуповао по Србији, такође и Атлантик група.
 
Pricamo o biznisu, kad se ratovalo trebali ste da ratujete a ne da gledate Zvezde Granda.
Koliki idiot treba da budes da u miru prizivas rat i smrt.

da samo idiot iz kanade se bavi politikom u srbiji, a ne ide u kanadsku mesnu zajednicu medju pakistance i eskime, a politika u srbiji nije za gradjane srbije.

kanadske zvezde granda??? daleko je ovaj otisao a opet gleda pinka...he, he, he
 
da li je netko u svijetu..osudio-presudio..uveo sankcije..Rvackoj... zbog oluje.."ćirilićnih ploča"..e sad ovo "veličanje zločinaca" vjerovatno misliš na Markača,Gotovinu i Čermaka..koliko ja znam..nevino su sjedili u zatvoru ..oslobođeni svih optužbi..oluju nisu osudili ni rusi..tak da pucaš u prazno..jedina zapovijed koju ti mogu izdati glasi-"prekini isprazni"...ende.

- - - - - - - - - -



"Šešelj" je nešto najljepše sto se dogodilo u zadnjih 12 godina ..Rvackoj..:D


Vas nije niko osudio ni kaznio ni za zlocine u NDH, jel to znaci da ih nije ni bilo.
Ne, nego to znaci da smete da ubijate Srbe samo dotle dokle neki od mocnika od toga ima neke koristi. A posle toga,.................e pa to cete tek videti, kad-tad.
 


Vas nije niko osudio ni kaznio ni za zlocine u NDH, jel to znaci da ih nije ni bilo.
Ne, nego to znaci da smete da ubijate Srbe samo dotle dokle neki od mocnika od toga ima neke koristi. A posle toga,.................e pa to cete tek videti, kad-tad.

cro nisu imali sankcije samo su izgubili dva svetska rata kao nemacki saucesnici. valjda nisu dovoljno kaznjeni cim su opet digli glavu
 
da li je netko u svijetu..osudio-presudio..uveo sankcije..Rvackoj... zbog oluje.."ćirilićnih ploča"..e sad ovo "veličanje zločinaca" vjerovatno misliš na Markača,Gotovinu i Čermaka..koliko ja znam..nevino su sjedili u zatvoru ..oslobođeni svih optužbi..oluju nisu osudili ni rusi..tak da pucaš u prazno..jedina zapovijed koju ti mogu izdati glasi-"prekini isprazni"...ende.

- - - - - - - - - -



"Šešelj" je nešto najljepše sto se dogodilo u zadnjih 12 godina ..Rvackoj..:D

Gotovina je osudjen dok je Seselj oslobodjen zbog nedostatka dokaza i to posle 12 godina robovanja u pritvorskoj tamnici.

Presude protiv Seselja nikada nece biti jer nije bilo ni dokaza protiv njega.
 

Back
Top