Servis mobilnih telefona

Imam nokiu n95 vec 3 godine i baterija je pocela da se brzo prazni pa sam kupio novu bateriju, ali opet isti problem. A u telefonu sam iskljucio 3G, trazenje WLAN, bluetooth mi nikad neradi, sve nepotrebno ali opet nista.Pokazuje sve crtice i posle nekog vremena kad otkljucam prebaci na 1 crticu i u kratkom periodu se ugasi. Kad ga ne koristim traje jedan eventualno dva dana, ali kad ga koristim nekoliko sati.
 
Imam nokiu n95 vec 3 godine i baterija je pocela da se brzo prazni pa sam kupio novu bateriju, ali opet isti problem. A u telefonu sam iskljucio 3G, trazenje WLAN, bluetooth mi nikad neradi, sve nepotrebno ali opet nista.Pokazuje sve crtice i posle nekog vremena kad otkljucam prebaci na 1 crticu i u kratkom periodu se ugasi. Kad ga ne koristim traje jedan eventualno dva dana, ali kad ga koristim nekoliko sati.
Jel originalna baterija?
 
Pozdrav, imam neke probleme za iPhone 3g 8gb
Prvo, nisam prvi vlasnik, prethodni vlasnik je ubacio softver od iPod Toucha u iPhone i zbog toga malo sporije radi nego obicno pa pitam nesto:

-Ako obrisem iPod softver i ubacim iPhone softver, hoce li se zakljucati ili ce traziti neku sifru?

-Preko Bluetootha Nokia 6300 nece da nadje moj iPhone da mu prebaci podatke iako je na oba telefona ukljucen. Da li kod iPhone-a radi BT samo ka drugim iPhone-ovima i ako ne kako to da sredim?

-Preko iTunesa kad hocu da ubacim neki klip u telefon, stikliram ga i kliknem Apply i on mi kaze ovako: Your iPhone is synced with another iTunes library. Do you want do delete this iPhone and sync with this library?
Trazi da obrisem ceo iPhone, ako kliknem na No, nece ni da se prebaci, sta da radim?

Plz, help, hvala unapred :D
 
Pozdrav, imam neke probleme za iPhone 3g 8gb
Prvo, nisam prvi vlasnik, prethodni vlasnik je ubacio softver od iPod Toucha u iPhone i zbog toga malo sporije radi nego obicno pa pitam nesto:

-Ako obrisem iPod softver i ubacim iPhone softver, hoce li se zakljucati ili ce traziti neku sifru?

-Preko Bluetootha Nokia 6300 nece da nadje moj iPhone da mu prebaci podatke iako je na oba telefona ukljucen. Da li kod iPhone-a radi BT samo ka drugim iPhone-ovima i ako ne kako to da sredim?

-Preko iTunesa kad hocu da ubacim neki klip u telefon, stikliram ga i kliknem Apply i on mi kaze ovako: Your iPhone is synced with another iTunes library. Do you want do delete this iPhone and sync with this library?
Trazi da obrisem ceo iPhone, ako kliknem na No, nece ni da se prebaci, sta da radim?

Plz, help, hvala unapred :D

he he.... sa iphonom nije moguce ostvariti bt vezu sa drugim terminalima bt kod iphona se moze koristiti samo za povezivanje bt mikrofona i slusalice , da sredis? moraces prvo da das vise informazia o telefonu dali je stranac i iz koje zemlje ? koji fw montira i bb? ako imas pitanja poetavi cao
 
NOKIA C6-01 star mesec dana, Anna stavljena pre neki dan bez problema. Radi stvarno brzo, sve funkcionise besprekorno.

Neverovatno ali stalno gubi signal u stanu. Imam i N95, tamo gde N95 ima pun signal C6-01 ima dve do tri crte, retko kada pun signal. Ako je na N95 jedna ili dve crte na C6-01 nema signal uopste. Ima li neko predstavu zasto je to tako i moze li se to resiti, popraviti, namestiti... Hvala!


Pozdrav!
 
Najpovoljnije cene dekodiranja, brzo i sigurno, vase je samo da pozovete i pitate. Dekodiranje za vecinu modela se radi odmah, bez cekanja. Svi softverski kvarovi,zamena fleta,slusalica,mikrofona,displeja itd.
Novi Beograd u blizini hotela Jugoslavije(Dunavski Kej).
Dekodiranje HTC modela je 800 din do 1500 din
Dekodiranje SAMSUNG modela je od 300 din do 1500 din
Dekodiranje LG modela od 300 din do 1500 din
Dekodiranje SONY ERICSSON modela od 500 din do 1500 din
Dekodiranje ZTE-SAGEM-VODAFONE od 400 din do 800 din
Dekodiranje BLACKBERRY modela je 900 din
Dekodiranje ALCATEL modela je od 400 din do 800 din
Info na 060/058-3344 i na www.dekodiranjetelefona.com
 
Imam problem sa sinhronizovanjem google naloga sa Sony ericsson xperia x10 mini.
Htela bih da zamolim da mi kažete, ako neko zna u čemu bi mogao biti problem.
Telefon je nov, ima android apdejtovan, novi. Internet mu odlično radi, na taj google nalog sam se ulogovala preko pretraživača normalno.

Međutim, kad hoću na android market i pokušam da se ulogujem kaže: "Can't establish a reliable data connection to the server.
This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. If it continues, call custumer care."
Nekad me uputi da se connectujem na wifi, kao da mobilni internet nije dobar, a inače odlično radi na svim sajtovima. Inače se vidi znak 3G gore i strelice koje označavaju protok trepere, a samo pri logovanju na google nalog strelice prestanu da pokazuju protok, kao da nema interneta.
Kad sam pokušala preko wifi da pristupim krene da se loguje pa stane.


I tako ja ne mogu da ubacim nijedan program u telefon, pošto ne mogu da povežem google nalog sa telefonom.
P.S. Facebook nalog sam sinhronizovala sa telefonom bez problema.

Mnogo bi mi značilo da mi neko da savet ako zna.
:pivce:
 
Zanima me da li je moguce da se promeni ploca na Sony Ericsonu Xperia x10 mini pro,telefon upao u sok,osusen i sve to ,i kad se palu zavibrira ali ne pojavljuje se nista na displeju(predpostavljam da je crkla ploca,mada ko zna),moze li neko da savetuje gde se to moze zameniti i koja bi bila cena? Hvala
 
Trebao si kad ti je telefon upao u sok da mu odmah izvadis bateriju i stavis na susenje jerno pet-sest dana na neku pec,i onda posle toga da ga stavis u kesu sa pirinchem(nije zezancija pirinach izvlachi vlagu)u vecini sluchajeva telefon bi trebao da proradi.
 
Ljudi, imam problem sa fonom. Ne mogu da prebacim slike nikako na komp, kad otvorim memory card nema ni jednog fajla, a u fonu imam dosta slika na memorijskoj. Moze li neko da mi kaze sta je problem. Telefon je sony ericsson K800i.

pozz
 
pozdrav svima. imam problem sa nokiom 6300. tel radi ali stari displej samo pokazuje crno, ali pali se pozadinsko svetlo. nosio sam u servis i tamo su mi rekli da je displej riknuo. kupio sam nov displej i zamenio, ali taj nov displej svetli samo belo :) pomislio sam da oba displeja ne valjaju pa sam uzeo drugarov 6300 i probao kod njega oba dipleja - kad ono i stari je ipak ispravan... da li je neko imao slicno iskustvo pa da moze da mi pomogne i da mi kaze u cemu je ZEZ :) hvala unapred
 
sony ericsson k810,super je radio i odjednom kako se javim na poziv telefon se restartuje,i tako stalno,povezao sam ga na pc i sa XS++ probao da ga flesujem,uradio sam i beckup,i zavrsio je flesovanje ,upalio tel krenuo je nesto da ocitava i izbacio neki error,ja ponovo na xs++ i vratim mu beckup,i sad telefon nikako nece da se upali trepce samo dioda kod ir,i telefon ne moze nikako da se poveze preko usb nista se ne desava,neprepoznaje ga,,,,,,sta da radim
 
Da li je moguće da mobilni sam pozove neki broj iz imenika. Meni i tati se to dešavalo. Sedimo u istoj sobi, telefoni na stolu, odjednom se moj displej pali, vidim tatinu sliku i njegov telefon zazvoni, kao ja ga pozivam. Oba telefona su touch. Pozivi su zabeleženi i u listi napravljenih i propuštenih poziva.
 
Imam HTC TyTN II i jedan problem sa njim...

- Skinem telefon sa punjaca, full napunjen otpocnem razgovor i posle nekog vremena tel. mi se ugasi u sred razgovora, bez onog upozoravajuceg tona. Ponovo upalim telefon i na moje iznenadjenje indikator napunjenosti je i dalje na maximumu.
- Drugo, full napunjen telefon ugasim, skinem bateriju na 30 sek. i vratim, upalim. E, sad pokazuje samo jednu crtu, napunjenosti.

Sta se to desava ? da stedim malo za bateriju ili malo vise za nov telefon ?
Hvala.
 

Back
Top