Serious Sam.

Da li mogu da je igram na Visti ili 7-ici?

Sigurno da mozes...

Minimum System Requirements
OS: Windows XP w/SP1 or newer
Processor: Intel Pentium 4 3+ Ghz or AMD Athlon64 3500+
Memory: 1 GB
Graphics: nVidia GeForce 7600, ATI Radeon X1600 (Shader Model 3.0 Highly Recommended)
DirectX: DirectX 9.0c August 2009 Edition or newer

Recommended System Requirements:
• OS: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2);
• Processor: Intel Core2Duo 2.0GHz / AMD Athlon64 X2 4000 +;
• RAM: 2 GB;
• Video card: NVIDIA GeForce 9800 / ATI Radeon HD 4850 c 512 MB memory and support for Shader Model 3.0.
 
:zcepanje: Kada provalite neka skrovita mesta u igri, cepacete se od smeha... Nema sta nisu ubacili...
Da li je neko u prvom nivou prvog encountera nashao one glavonje? :hahaha1:

Ja sam ih našao, ali na prvom nivou drugog encounter-a. Pravili su neku stand-up komediju, šta li.

A ima ih i na groblju na jednom od kasnijih nivoa. Kad su prvi put krenuli ka meni, mislio sam da će da me napadnu. Kad ono, samo mi mahnu i produže. :D
 
Ljudi, ko vam je omiljeni i najdosadniji neprijatelj? :D
Meni su simpatichni oni kosturi, sto skacu k'o ludi :D
KleerSkeleton.gif

A dobri su i bikovi, kada ih je krdo :D
Bull.jpg

Nerviraju me ona zelena cudovista, sa cetiri ruke.... Kamufliraju se sa drvecem i jedva ih nadjem.... A Da ne govorim o njihovim projektilima!
draft_lens5596702module43754762photo_1_1246536781aludran_reptiloid.jpg
 
Uh, ja ne volim te kosture, meni su oni najdosadniji. :thumbdown:

Nerviraju me ona zelena cudovista, sa cetiri ruke.... Kamufliraju se sa drvecem i jedva ih nadjem.... A Da ne govorim o njihovim projektilima!

Da, ali njihove projektile bar možeš da uništiš. A šta je sa onim crvenim čudovištima? Njihove vatrene lopte ne mogu da se unište, mogu samo da se izbegavaju.

Ona jednooka čudovišta ("Gnaar") su mi... pa ne znam koji izraz da upotrebim, "simpatični" sigurno ne. :)

180px-Female.png


Ovi imaju simpatično ime: Zumb'ul sa planete Ras-ad-Nyk :mrgreen:

180px-Ssse-20091022-004751.png


Ovi mali skakavci su mi "creepy" :zima2:

180px-Ssse-20091022-004653.png


Postoje najmanje dva tajna nivoa u kojima se pojavljuju veće verzije ovih stvorenja. Ne bih znao da li nanose veću štetu nego oni mali pošto me nikad, hvala bogu, nisu zakačili ti "veliki".
bgrin.gif
 
Meni su simpaticni i oni mali, ne znam kako da ih nazovem, misicavi sa bodljicama, i njihovi komanderi; jako su slabi, ali imaju opako oruzije!
180px-Ssse-20091022-004745.png

180px-Ssse-20091022-004748.png

Dzinovskih narandzastih ima cesto, u Serious tezini, sivi se jednom pojavljuje.
Veoma jednostavne za srediti su i one letece vestice, dovoljna je i testera za njih.
http://1.***************/_w3r79PAlkZo/SojW_IJOFXI/AAAAAAAAAAs/-WGsDBtt_p0/s320/SeriousSamHDHarpyRush.jpg
 
serious-sam-xbox-1.jpg


E,ovde je ona velika frka...kada se smjenjuju svi redom...najvise sam se mucio pred kraj kada se pojave oni roboti.

Ima par delova kad te napadnu maltene sva moguća čudovišta koja postoje u igri... a svakog od njih po par desetina.

Kao recimo onaj veliki, široki koridor na otvorenom koji posle smota nalevo. Ne znam ko ne napada u njemu: i kosturi, i strašila sa testerama ("Peelah" :mrgreen:), i ona stoka (tako ja zovem one što te nabadaju na rogove), i roboti, i ko sve ne...

A zadnji nivo u Second Encounter-u? Mislim da je to nivo sa najviše neprijatelja koji te napadaju... a prilično je jednoličan dok ne stigneš do zadnjeg boss-a.
 
Ima par delova kad te napadnu maltene sva moguća čudovišta koja postoje u igri... a svakog od njih po par desetina.

Kao recimo onaj veliki, široki koridor na otvorenom koji posle smota nalevo. Ne znam ko ne napada u njemu: i kosturi, i strašila sa testerama ("Peelah" :mrgreen:), i ona stoka (tako ja zovem one što te nabadaju na rogove), i roboti, i ko sve ne...

A zadnji nivo u Second Encounter-u? Mislim da je to nivo sa najviše neprijatelja koji te napadaju... a prilično je jednoličan dok ne stigneš do zadnjeg boss-a.

Nivo se zove "The Great Cathedral". Prvo dolaze oni mali crveni...
 
Lepe vesti za sve ljubitelje Ozbiljnog Sime :
u prvoj polovini 2010. izlazi Second Encounter u HD izdanju, a završetak rada na Serious Sam 3 izdanju očekuje se do kraja 2010. godine!!!:zskace:
 

Prilozi

  • SS3.jpg
    SS3.jpg
    50,7 KB · Pregleda: 9
Do kraja godine? A tek smo na početku... načekaćemo se.

Što se tiče HD verzije, moja grafička to podržava, ali ne i monitor, tako da...

Inače, ja sam još odavno nabavio Serious Sam II i instalirao na komp, ali kad sam pokrenuo igru sve je bilo belo (osim valjda oružja koje držim i brojki u uglovima ekrana). Možda je to bilo zbog malo zastarele grafičke kartice. Kad sam, mnogo kasnije, nabavio nov komp, setio sam se i ove igre, ali više nisam mogao da nađem disk. :roll:
 

Back
Top