Seranovi

Evo me opet gledam seriju i stigoh do 38 epizode i tu opet videh jedan lik koji se pojavljuje kasnije u seriji... I opet bih voleo da se nekako sve drugačije desilo... Da je Markos poslušao Dijega, kada mu je rekao... I to mi je malo glupo ljubav Eve i Markosa sve skupa ne traje 5 epizoda :) al dobro i dalje je volim najvise na svetu...

Mada se tu i ne radi o tome šta je Markos trebao da posluša Dijega itd. Već samo o posvećenosti i profesionalnosti glumaca. pre svega Veronike ali i Frana takođe. Zbog njih samih je njihova ljubav trajala 5 epizoda. Režiseri su imali poteškoća sa njima, i stalno su morali da izmišljaju razne izmene u scenariju, kao što je Markos u Londonu, pa Eva posle u Barsi. A ustvari Fran Perea i Veronika nisu bili dovoljno motivisani da glume 17 godišnjake, tako su bar rekli. S toga mislim da bi serija bila možda i bolja da su uzeli neke privrženije glumce za njihove likove. Kako Alejo Sauras (Raul) ili Afrika... profi su odglumeli, zaista jako dobro a seriju nisu nikad napustili.
 
evo studiramo, nikako da se naspavam
hvala dakii takodje :D

seranove sam poeo ponovo da gledam skidam epizodu po epizodu s neta za 45 min se skine u regular mode i odgledam 3/4 sezonu trenutno pratim smejem se ko prvi put :D
 
Поздрав људи, не знам дал ме се неко мооожда идаље сећа овде, мада не верујем пошто сад видим да сам се учланио 2008. Брт то је било пре добрих 9 година, не верујем :Д
У сваком случају било нам је дивно овде.
Схватате колико обожавам Серанове кад их и дан данас гледам, управо сам погледао 109епизоду(наравно прескочио сам фамозну 107. :Д ) када покушавају даоткупе бар па Маркитос помаже тако што глуми заинтересованог бизнисмена док не скупе кинту хахахахаха
 
Поздрав људи, не знам дал ме се неко мооожда идаље сећа овде, мада не верујем пошто сад видим да сам се учланио 2008. Брт то је било пре добрих 9 година, не верујем :Д
У сваком случају било нам је дивно овде.
Схватате колико обожавам Серанове кад их и дан данас гледам, управо сам погледао 109епизоду(наравно прескочио сам фамозну 107. :Д ) када покушавају даоткупе бар па Маркитос помаже тако што глуми заинтересованог бизнисмена док не скупе кинту хахахахаха

a ne seeeri da si ti usao :worth:

Ti mene ne znas, al ja te se secam iz perioda tamo negde 2009-2010, citao sam forum non stop, slabo sam pisao jer sam tad imao tipa 13-14 godina :lol: i imao sam drugi nalog...

Evo i ja nesto razmisljam opet da pocnem da ih gledam, iako mi svi kazu da sam lud kad im kazem da sam seriju gledao 6 puta :roll::lol:

- - - - - - - - - -


meni izbacuje neki error :neutral:
 

Back
Top