Секс са старијим женама као алтернатива потпуном одсуству секса.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Poruka
133
модератори су ми рекли да отворим нову тему. претходну је из неког разлога затворили...


Број 30...

Оваj узраст се сматра озбиљном прекретницом за жену. У просеку, то је управо старост након које жене почињу убрзано да старе и губе физичку привлачност.

Разлога за то има више и они су добро познати – нездрав начин живота, пре свега пушење и пијење алкохола, стални стрес, експерименти са изгледом – козметика, соларијуми, трикови са фарбањем косе, вештачки изазвана хормонска неравнотежа - последице режима сталне доминације над мушкарцима.

Такве жене више не изазивају интересовање међу алфа мушкарцима и богаташима. Али они и даље имају сексуалну жељу. Осим тога, инстинкт захтева од њих да имају секс са млађим мушкарцима, јер је већа вероватноћа да ће имати здраво потомство...

Дакле, ако немате могућност да платите за секс и нисте део 5 одсто алфа мушкараца, али желите секс са правом живом женом, можете да испробате ову опцију...

Па размислите, вреди ли се упуштати у то?..
 
Број 30...
Оваj узраст се сматра озбиљном прекретницом за жену. У просеку, то је управо старост након које жене почињу убрзано да старе и губе физичку привлачност.
Obrnuto, 30+ je vrhunac lepote, sve do 40 pa i vise.

Inace koliko ti imas godina i jesi li privlacan, daj da te vidimo i procenimo? :think::kafa:
 
Meni lično uopšte nisu privlačne devojke starije od dvadeset i dve, eventualno dvadeset i tri godine, ali to je samo lična preferencija, činjenica je da ima mnogo žena od trideset, trideset pet godina pa i više za kojima muškarci itekako uzdišu.

Sve zavisi šta se nekome svidi. Zavisi i od psihološkog sklopa osobe.

Ovaj uvodni post je suviše isključiv i daje lažne procene nečije privlačnosti... ja znam dosta mladjih muškaraca koji jure baš za ženama od trideset godina, i više. Znači nema pravila nikakvih po ovom pitanju...
 
Па не изгледају све жене које имају преко 30 овако:

e7tmrnzvo7u-jpg.1533677
 
Obrnuto, 30+ je vrhunac lepote, sve do 40 pa i vise.

Inace koliko ti imas godina i jesi li privlacan, daj da te vidimo i procenimo? :think::kafa:
а без козметике и других уређаја?

иначе зашто желиш да гледаш другог мушкараца, а још више да оцењујеш привлачност мушкараца?

човече, у нашој земљи не воле такве захтеве... jeр немамо "параду поноса"
 
модератори су ми рекли да отворим нову тему. претходну је из неког разлога затворили...


Број 30...

Оваj узраст се сматра озбиљном прекретницом за жену. У просеку, то је управо старост након које жене почињу убрзано да старе и губе физичку привлачност.

Разлога за то има више и они су добро познати – нездрав начин живота, пре свега пушење и пијење алкохола, стални стрес, експерименти са изгледом – козметика, соларијуми, трикови са фарбањем косе, вештачки изазвана хормонска неравнотежа - последице режима сталне доминације над мушкарцима.

Такве жене више не изазивају интересовање међу алфа мушкарцима и богаташима. Али они и даље имају сексуалну жељу. Осим тога, инстинкт захтева од њих да имају секс са млађим мушкарцима, јер је већа вероватноћа да ће имати здраво потомство...

Дакле, ако немате могућност да платите за секс и нисте део 5 одсто алфа мушкараца, али желите секс са правом живом женом, можете да испробате ову опцију...

Па размислите, вреди ли се упуштати у то?..
Amateru... :kafa:
 
а без козметике и других уређаја?

иначе зашто желиш да гледаш другог мушкараца, а још више да оцењујеш привлачност мушкараца?

човече, у нашој земљи не воле такве захтеве... jeр немамо "параду поноса"

Јеси ли ти некада видео неку жену?
 
а без козметике и других уређаја?
иначе зашто желиш да гледаш другог мушкараца, а још више да оцењујеш привлачност мушкараца?
човече, у нашој земљи не воле такве захтеве... jeр немамо "параду поноса"
Kad stalno otvaras teme da te nijedna nece, neka ocene forumasice u cemu je problem, osim toga i ti si u uvodnom postu izneo negativne ocene zenske lepote
а без козметике и других уређаја?"
Kozmetika je presudna i u ranim dvadesetim
 
ne bi da citiram uvodni post , ali
dali uopšte znate o čemu pričate , o ženi sa 30 godina , pa ljudi moji te 30 sete godine su one naj ali bukvalno shvatite naj lepše i najbolje po svakom osnovu
kada smo već kod brojki od tih 30 godina žena postaje prava žena , ona istinska i sve do 60 godina , a kod nekih žena i do 65
smatrati žensku osobu sa 30 godina staru ovakvu onakvu he u najmanju ruku paušalno i neodgovorno
kakva god bila žena je žena i je ukras sveta
 
ne bi da citiram uvodni post , ali
dali uopšte znate o čemu pričate , o ženi sa 30 godina , pa ljudi moji te 30 sete godine su one naj ali bukvalno shvatite naj lepše i najbolje po svakom osnovu
kada smo već kod brojki od tih 30 godina žena postaje prava žena , ona istinska i sve do 60 godina , a kod nekih žena i do 65
smatrati žensku osobu sa 30 godina staru ovakvu onakvu he u najmanju ruku paušalno i neodgovorno
kakva god bila žena je žena i je ukras sveta
Kad bi oni videli zenu onda bi i znali , ali posto su opasni samo ovde i nidje onda i mi njima verujemo.
 
а без козметике и других уређаја?

иначе зашто желиш да гледаш другог мушкараца, а још више да оцењујеш привлачност мушкараца?

човече, у нашој земљи не воле такве захтеве... jeр немамо "параду поноса"
Šta sa tobom nije uredu ?
 
Број 30...

Оваj узраст се сматра озбиљном прекретницом за жену. У просеку, то је управо старост након које жене почињу убрзано да старе и губе физичку привлачност.

Ti o ženama ništa ne znaš. Jesi li upoznao neku u životu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top