Seks sa 57 godina zenom

David Coverdale:
Gospodo
Nisam znao da je ovoliko slatko. :p Super je bilo.Samo ne kada sam se bio zahuktao stala je da dahce tako da sam se bio uplasio za nju.Kada sam stao i pitao je da li je dobro, ona mi kaze nemoj stajati za ime boga nastavi. :p
Ali intersantno prilikom mojeg pomjeranja donjeg trupa, samo je odzvanjao zvuk njene pice "kljuch, kljuch kljuch kljuch"

Koliko godina imas?Jerl si gledao neki film pa reko da da nam ga prepricas?:lol:
 
David Coverdale:
Gospodo
Nisam znao da je ovoliko slatko. :p Super je bilo.Samo ne kada sam se bio zahuktao stala je da dahce tako da sam se bio uplasio za nju.Kada sam stao i pitao je da li je dobro, ona mi kaze nemoj stajati za ime boga nastavi. :p
Ali intersantno prilikom mojeg pomjeranja donjeg trupa, samo je odzvanjao zvuk njene pice "kljuch, kljuch kljuch kljuch"
Al si brz svaka čast, sad te teta sigurno spominje, a to znaš kad štucneš, digne ti se levo jaje. Sad će teta da naruči da ti se ime i u crkvi spominje.
Baš si učinio humanu stvar.
A sad dok izbrojim do 10
 
Zar su godine bitne? Ako se zena oseca zdravo i mlado, to nije razloga da vi na osnovu broja njenih godina pricate o njenim grudima, vilici..i sl. Jel neko video kako izgleda Grkinja koja je nastupala ove godina na pesmi Evrovizije? Jer bi i nju napljuvali kad bi culi koliko godina ima?
Ako te privlaci...zaboravi na godine, nego uzivaj bre!
 
Micotakis:
Zar su godine bitne? Ako se zena oseca zdravo i mlado, to nije razloga da vi na osnovu broja njenih godina pricate o njenim grudima, vilici..i sl. Jel neko video kako izgleda Grkinja koja je nastupala ove godina na pesmi Evrovizije? Jer bi i nju napljuvali kad bi culi koliko godina ima?
Ako te privlaci...zaboravi na godine, nego uzivaj bre!
Pazi, da ta zena izgleda kao Grkinja sa Eurosonga, on se sigurno ne bi pitao da li da je j... ili ne! :grin: :grin: :grin:
 
David Coverdale:
Prije neki dan dobio sam ponudu za seks od jedne zene koja ima 57 godina.Ja sam mlad.Sta da radim i da li da prihvatim seks.Da li za takvu zenu treba da imam ogroman penis???
Sad me podseti na pesmu od KUD Idijota.
I niko niko niko ne sme da zna.
Da tajno tajno tajno volim te ja ja
Jer ti si zhena u godinama.
I nishta vishe ne treba.
Osim tvojih mlahavih sisa.
Jer ja polazim ja polazim sa njima(bolesno zar ne?)
Ja ne volim moje drugarice, jer imaju male bradavice(ovaj ga pretera)
A danas ti je shezdeseta
I tebi pjevam
I danas ti je shezdeeta i tebi pjevam.X5
I sve je za tebe.
I sunce je za tebe.
I nebo je za tebe
I svetlo(valjda) je za tebe
I ljubav je za tebe
I pas laje za tebe
A i venci I venci su za tebe.
A danas ti je shezdeset i tebi pevam JAAAA!!!
A shta mislish?
 
ja? da se diskonektujem???? pobogu pa to se deshava samo kad nestane struje..... :-D
nego... ovaj ode kod baqte, a mogao je da joj otpeva neshto..... :-D
e bzvz..... nacjicjemo mi tebi sad novu..... ja mislim da su jagoda i smokvica konetovane..... znam da je jagoda iz bg, al ne znam za smokvicu......
 
Smokvicu znam jagodicu ne. Sa smokvicom sam flertovo pa me mrzelo kasnije.
Na idiJotima bilo super. Vido sam dve lezz kako se ljube. Znaci super. I bio sa sestrinim profesorom kod kog ima ispit za 10 dana ali nisam znao za to. Znaos am da ima ispit ali ne poveza. A ja se snjim iskako i sve. Bilo super sve u svemu. Kako tebi u NY? Jer si ikad bila u CBGB?
 
Nisam ni mislila da tako izgleda, htela sam reci da sve zavisi kako neko ume da se nosi sa svojim godinama, sto duhovno, sto s raznoraznim operacijama. Mislim da je on godine naglasio kao jedini problem, jer je akcenat stavljen na to... ne verujem da mu se uopste ne dopada.. da je tako..sto bi trazio tudje misljenje?
 

Back
Top