Sehid - covjek cije se tjelo ne raspada nakon smrti.

Језиво. :eek: Интересантно је то што су ови на сликама потуно нормални, а требали би да почну да плаве и да смрде.

Ево слика неких моштију:

holyrelics.jpg


2eaqm1x.jpg

Kažeš izgledaju normalni, a da li bi sutra voleo da se probudiš tako normalan?
I šta znači, kada Isus kaže: "pusti da mrtvi sahranjuju mrtve"?
 
Da li kažeš da se Isusovo zemaljsko telo nakon smrti raspalo?
I šta znači, kada Isus kaže za sebe: "gde je trup, tu će se i orlovi skupiti"?

Ps 16:10 Jer nećeš ostaviti dušu moju u grobu, niti ćeš dati da Svetac Tvoj (isus)vidi trulost.

Kao sto vidis nije istruleo nego je vaskrsao treci dan.

Markus 8:31 I poče ih učiti da Sinu čovečjem valja mnogo postradati, i da će Ga okriviti starešine i glavari sveštenički i književnici, i da će Ga ubiti, i treći dan da će ustati.
On ne kaze za seb da je on trup.
To znaci tamo gde se nesto dogadja tamo se sakupljaju ljudi i to je vidöjivo.
Tamo gde je neka mrsa sakupljajus e grabljivice da svi vide izdaleka.

Isus govori o svom doalsku tu i kaze da ce to biti nesto vidljivo, za svakoga.
 
Poslednja izmena:
Ps 16:10 Jer nećeš ostaviti dušu moju u grobu, niti ćeš dati da Svetac Tvoj (isus)vidi trulost.

Kao sto vidis nije istruleo nego je vaskrsao treci dan.

Markus 8:31 I poče ih učiti da Sinu čovečjem valja mnogo postradati, i da će Ga okriviti starešine i glavari sveštenički i književnici, i da će Ga ubiti, i treći dan da će ustati.

Hoćeš li mi objasniti šta se desilo sa telom?
Jer razumem da je vaskrsao duh na nebesa, ali ne mogu da razumem da je zemaljsko telo otišlo na nebesa, jer, po mojem shvatanju, nebesa su metafora za duhovni prostor, tj. mesto gde obitava duh.
 
suhi zrak, sol i neki drugi procesi pretvaraju meso u pršut, kobasice ili u gore prikazanom slučaju u neki čips ili kreker.
ali da se sljedbenici islama uopće ne mijenjaju nakon smrti nikada i da se širi okolo versage dreamer, i to crveni, meni to nije dokaz ničega.

To je dokaz da je to prava vjera i da oni itekako konja imaju za utrku na koju su ljubomorni drugi..
Što bi dali neki na ovim našim prostorima da imaju takovoga..
 
Hoćeš li mi objasniti šta se desilo sa telom?
Jer razumem da je vaskrsao duh na nebesa, ali ne mogu da razumem da je zemaljsko telo otišlo na nebesa, jer, po mojem shvatanju, nebesa su metafora za duhovni prostor, tj. mesto gde obitava duh.

I telo je islo gore po ucenju crkve.

A i raj ce tek doci na kraj sveta, kad cemo svi da vaskrsnemo.
 

Back
Top