"Sedim s Radovanom"

Ma dobri ovi radovan i ratko...daju dobar bakshish, sve ih nahvalise konobari :)
a i lepo se caste. Evo zovu me...cekaj bre RADOVANE saj cu dodjem!

Ode ja. over and out


.......................cekaj bre radovane, stizem....mali caj ovamo!
 
Radovane, mladi padawane... :lol: :lol: :lol:
...
iz akate reda... :wink:



-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
Не знам да ли је то због

Радована Караџића.... или због...

Ратка Младића...


али ја не могу читав сат да се конектујем...хехехееееее

хм... сметње на везама...
 
mozes ti to... druze mito... ne daj se samo dusmanima... :wink:


-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
Nego Rasho, ajmo kod gazda pere na jednu domatju !
Ajde rode moj... :)

Da popijemo u zdravlje nase, tvoje i moje i za Proku... mog brata... bio ucitelj... a sad je kaplarica u Drinskoj...
Ajde... :)


-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
Ne mogu da ti kazem... reko sam da necu nikom da pricam... :lol:




-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
Бл:
Јел чусте за оне смрадове окупаторске што убише Жену, а Дете и Мужа њеног тешко ранише у Рогатици Србска БиХ
Da ima vec je Dimitrije temu otvorio.Cavic kao neki protest ulozio,hm ista je to banda kod vas kao i ova ovde
 
Бадњак се ложи ватра пламти
здравље и срећа нека те прати
и нека ти свако ново сутра
буде радост бадњег јутра
а и срећан божић сутра
*********************
Из Хага ми Шешељ рече,
да честитам Бадње вече
свим Србима српске крви,
међу њима ти си први!
Нек крст часни коло води,
Мир Божји, Христос се роди!
 
Ja sam nocas u planini
s Radovanom
vino pio,
sve je Srbe u mom kraju,
sto puta pozdravio.
Cestito mi Bozic Brate
i posebno pito za te.
MIR BOZIJI
H R I S T O S
SE RODI !!!

Само подвлачим БИТНО:D
10731544362.jpg

 

Back
Top