SEDAM gladnih godina

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Në vitin 2014, Kosova dhe Serbia do t'i bashkohen BE-së si vende anëtare me numrin rendor 33 dhe 34
Londër, 16 shkurt - "Aktualisht askush nga politika evropiane nuk e ka guximin ta thotë, por do ta them unë se në vitin 2014, Kosova dhe Serbia do t'i bashkohen bllokut evropian si vende anëtare me numrin rendor 33 dhe 34 ose me rradhitjen e kundërt sipas serbëve", thotë Tomoti Garton Esh në një koment në gazetën "Gardian". Sipas tij në të njëjtin vit, anëtarësimi do të jetë i mundshëm edhe për Malin e Zi, Bosnjën dhe Shqipërinë. "Në ditëlindjen e saj të 50 të në muajin mars, komuniteti ekonomik evropian që u shndërrua në një union, do të ketë një rrëfim të jashtëzakonshëm për promovimin e paqes, lirisë dhe sundimit të ligjit. Por, rrëfimi do të jetë po aq i mirë se edhe kapitulli i tij i ardhshëm dhe Kosova duhet të pjesë e tij", konstaton Esh në numrin e djeshëm të kësaj gazete.

da ne prevodim ceo tekst... godine 2014 kosovo i srbija u EU. i to pod rednim brojem 33 kosovo i 34 srbija, ili obratno po srpskim izvorima,kasnije postoji mogucnost prijema, CG. bosne i albanije. to mu dodje za 50- ti rodjendan ... pa ko izdrzi.
 
ae na srpskom forumu malo da pises na srpskom ili nekom srodnom jeziku/dijalektu pa da te svi razumeju....mislim,koji moj kacis tekst na albanskom i posle recenica komentara na srpskom :?
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Ko god zna bilo sta o Evropskoj Uniji i svim njenim protokolima i odredbama moze samo da se smeje na ovo sto je napisano!
Apsolutno nijedan uslov Kosovo nece ispuniti u narednih bar 10 godina, a kamoli vecinu ili sve!
Prva stvar, Evropi ne trebaju teroristi, sverceri robljem ,oruzjem i drogom, a da bi se samo to promenilo potrebno ce im biti mnogo vremena!
Mozda ih i puste , ako i dalje budu koristili Srbe kao taoce dole, ipak im je to specijalnost, pa budu pretili: " Pustite nas u Evropu ili cemo pobiti preostale Srbe!"
Ispada da je njima najvredniji resurs srpski narod na Kosovu! Tako je nesto i Ceku rekao za kosovske manjine, one su im najvece blago, kaze on!
 
СРБИЈА ЋЕ МНОГО ПРЕ У ЕУ НЕГО ШТО БИЛО КО ОЧЕКУЈЕ. БИЋЕМО ТО ВЕОМА НЕПРИЈАТНО ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА НАШЕ ЗАПАДНЕ КОМШИЈЕ ХРВАТЕ А И ЗА ОТЦЕПЉЕНЕ ПРОВИНЦИЈЕ ЦРНУ ГОРУ И КОСОВО.
 
Дафмен2
Registrovan korisnik
СРБИЈА ЋЕ МНОГО ПРЕ У ЕУ НЕГО ШТО БИЛО КО ОЧЕКУЈЕ. БИЋЕМО ТО ВЕОМА НЕПРИЈАТНО ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА НАШЕ ЗАПАДНЕ КОМШИЈЕ ХРВАТЕ А И ЗА ОТЦЕПЉЕНЕ ПРОВИНЦИЈЕ ЦРНУ ГОРУ И КОСОВО.
potpuno se slazem sa tobom.
 
Kosovo moze da udje 2014.samo ako ostane u sastavu Srbije,a poshto ce ga na silu pretvoriti u drzavu,onda mozda 2114.,....i to je optimistichna procena.Pa nisu ni ti iz EU budale ko mi....oni samo nas yebu a znaju mnogo dobro ko je glavni za shverc droge i belog roblja u Evropi.A Kosovo ce kao do 2014. iskoreniti kriminal i od najkorumpiranijeg i kriminalom najvishe zahvatjenog dela Evrope postati normalno?Vazi,samo ti veruj...i posle nama kazu treba da prihvatimo"realnost"....
 
Enfroz2891.:
Kosovo moze da udje 2014.samo ako ostane u sastavu Srbije,a poshto ce ga na silu pretvoriti u drzavu,onda mozda 2114.,....i to je optimistichna procena.Pa nisu ni ti iz EU budale ko mi....oni samo nas yebu a znaju mnogo dobro ko je glavni za shverc droge i belog roblja u Evropi.A Kosovo ce kao do 2014. iskoreniti kriminal i od najkorumpiranijeg i kriminalom najvishe zahvatjenog dela Evrope postati normalno?Vazi,samo ti veruj...i posle nama kazu treba da prihvatimo"realnost"....

realno gledano ta 2014 mi je "sumnjiva", ali ako oni kazu, a oni su ti koji odlucuju, zasto im ne bih verovao. baska sto kazu da cemo tamo pre vas. hahahahhah
 

Back
Top