savrseni tren ( za zlatnog decaka )

Enfroz2891.:
Meni nikad nece biti jasni likovi koji otvaraju ovakve teme koje ne sadrze nikakvo pitanje i nemaju apsolutno nikakvu svrhu...
Da ne ulazim u nachin na koji je napisano shto je stvar ukusa ali meni je prva reakcija na uvodni text bila"hu givz a fak?"...missim ona zaljubljena pa pati za momqom....u jeeee... to je stvarno chini neverovatno posebnom....


Zar ne bi bilo lakshe da prihvatish da nemaju svi iste stavove kao ti?
 
Pa ima ljudi kojima se svidja tema..i koji vole da procitaju text takvog tipa. Devojka je u nekom momentu pozelela da podeli emocije sa drugim ljudima...i zashto osudjivati tako neshto...

Evo npr. vecina nas je prihvatila tebe kao super lika koji povremeno voli da h8-uje...pa ti niko nije prebacio zbog toga...nego smo te jednostavno prihvatili... :)
 
Butterflies And Hurricane:
Pa ima ljudi kojima se svidja tema..i koji vole da procitaju text takvog tipa. Devojka je u nekom momentu pozelela da podeli emocije sa drugim ljudima...i zashto osudjivati tako neshto...

Evo npr. vecina nas je prihvatila tebe kao super lika koji povremeno voli da h8-uje...pa ti niko nije prebacio zbog toga...nego smo te jednostavno prihvatili... :)
... a citirana Dobrila je mogla i želela i više od toga, samo da si i ti to 'teo !!! :lol:
 
cLick - OR - Die:
Mozda previ$e vremena provodim na Krsti, ali.. kada sam ugledao naslov teme pomislio sam na nasmejanu ribu otvorenih usta koja cheka da joj se dechko ispi$a na fatzu. Takozvani "savrseni tren ( za zlatnog decaka )"
U pravu je Enfroz..


Hehe... :lol:...tragichno!. Savrsheno upakovani post jednog vrlo nesavrshenog tipa. Nadji ribu sa lepim osmehom pa joj pishaj u usta... :twisted: ...a ostavi ljudima koji nemaju problema sa iskazivanjem emocija da pishu neometano...
 
Butterflies And Hurricane:
Hehe... :lol:...tragichno!. Savrsheno upakovani post jednog vrlo nesavrshenog tipa. Nadji ribu sa lepim osmehom pa joj pishaj u usta... :twisted: ...a ostavi ljudima koji nemaju problema sa iskazivanjem emocija da pishu neometano...
Aj $to je devojka proma$ila podforum i sve ostalo $to ima veze sa LJiS i postavljanjem teme, vec odjednom izviru nekakvi kvazi romantichari koji brane njenu ne(t)kulturu i glupost. Komotno je svoje emocije mogla da podeli sa nama postujuci na neku od mnogobrojnih tema na "Romantici", ali ne... ako ne otvori novu temu na LJiS i ne pokazhe auditorijumu svoje emocije propa$ce svet. Dzukele :D
 
......a vrlo uskoro ce stici i klonovi da aplaudiraju. smenice ih chateri i ode tema u......mada ovo i nije neka tema, sto jes - jes, bas me je mrzelo i da citam uvodni post, te cu se sloziti sa frozenom i Clickom. mislim, pocela sam da citam ali sam se smorila. sto ja sad ovo pisem nek mi neko kaze.????
 
cLick - OR - Die:
Aj $to je devojka proma$ila podforum i sve ostalo $to ima veze sa LJiS i postavljanjem teme, vec odjednom izviru nekakvi kvazi romantichari koji brane njenu ne(t)kulturu i glupost. Komotno je svoje emocije mogla da podeli sa nama postujuci na neku od mnogobrojnih tema na "Romantici", ali ne... ako ne otvori novu temu na LJiS i ne pokazhe auditorijumu svoje emocije propa$ce svet. Dzukele :D

Oblachim svoje "getagrip"..i upadam...neko je rekao shutka? 8-)
 
Copy_Cat:
zashto shutka? aj koga ne mrzi da napishe neshto na mojoj temi, bash su mi neshto uchestale ove shutke, shta je razlog tome?
@Doors of Perception, super nick. ali ovde ti je puna bara krokodila.


Iz zezanja... :razz: ..nego da se vrtimo na tvoju temu..taman sam virtuelno skinula martinke i reshila da se obrazujem i prochitam Clickovu novu knjigu o ne(t)kulturi... :lol:
 

Back
Top