Savo Milosevic

A, koja je Jociceva preporuka, Ljusiceva, Tijaniceva...?

Za Tijanica ne nalazim opravdanje,ni za Ljusica....ali ja i netreba da ih opravdavam ja i smatram da oni ne treba da budu tu gde jesu bas kao sto ni SAVO ne treba da bude predsednik FSS iz istog razloga....ali ne mesaj JOCICA U TO...ne zelim da branim Jocica...ali on je POLITICAR I NALAZI SE NA FUNKCIJI PREDVIDJENOJ ZA POLITICARA....NA MESTU MINISTRA POLICIJE.....RAZUMES LI ISTA....SAVA HOCE KAO POLITICAR DA SE DOMOGNE FUNKICIJE KOJA NE TREBA DA PRIPADA POLITICARU....POBOGU zar nisi u stanju da shvatis razliku vec moram 10000000000 puta da ponavljam isto....e kome ja pricam ***!
 
Нећу још и око фудбала да се нервирам, али мислим да тог СавА Милошевића - Црногорца има да личују навијачи...

Savo Milosevic je iz Bosne, a ako navijaci nisu lincovali Jocica i Radeta Bulatovica ( Crnogorci oboje ) e onda Savu nece sigurno.
 
И ја сам против постављања СМ за председника ...
Један од разлога и јесте то што се јавно истицао као члан ДС ...
Ако воли функције - нека иде у политичаре ...
П.С Партизан заувек !
 
Нећу још и око фудбала да се нервирам, али мислим да тог СавА Милошевића - Црногорца има да личују навијачи...

Hm, u ybt. pa on ima veze sa Crnom Gorom isto kao i ti... Čovek je iz Bijeljine... jedno seoce izmedju Bijeljine i Janje...
 
Kako mozete da pljujete coveka a ne poznajete ga uopste...ko ste vi da procenjujete kakav je fudbaler i kakav je covek!!??Da je los fudbaler,ne bi bio tamo gde je sad i ne bi ga strani klubovi toliko placali...a kakav je covek pitajte porodice poginulih u proslom ratu iz Bijeljine i okoline,koje je stotinu puta finansijski pomogao...to znam pouzdano ..a o politickom opredeljenju ne treba diskutovati..
 
И ја сам против постављања СМ за председника ...
Један од разлога и јесте то што се јавно истицао као члан ДС ...
Ако воли функције - нека иде у политичаре ...
П.С Партизан заувек !


Upravo tako............................
 
Kako mozete da pljujete coveka a ne poznajete ga uopste...ko ste vi da procenjujete kakav je fudbaler i kakav je covek!!??Da je los fudbaler,ne bi bio tamo gde je sad i ne bi ga strani klubovi toliko placali...a kakav je covek pitajte porodice poginulih u proslom ratu iz Bijeljine i okoline,koje je stotinu puta finansijski pomogao...to znam pouzdano ..a o politickom opredeljenju ne treba diskutovati..


niti sam rekao da je LOS fudbaler ni da je LOS covek.....kazao sam da zeli da se domogne funkcije koja nije politicka na osnovu toga sto je clan jedne politicke stranke....to je problem...opet se uplice politika u sport a samim tim na mala vrata dovodi i kriminal....nasa proslost nam najbolje govori o tome...
 
Savo Milosevic je super i kao fudbaler i kao covek. Doduse, nije patriJota, nego samo patriota, sto ocito smeta radikalima i njihovim simpatizerima. Oni bi tu najradije videli mafijasicu Cecu.
E, hebali te više i patriJote i radikali. Samo lupaš k'o otvoren prozor na promaji.
Eto, meni se Savo ne sviđa ni kao fudbaler ni kao čovek. I?? Ja sam radikal znači..... ili simpatizer?
A nisam iako sam :
rođen u velikom gradu u kome i danas živim;
fakultetski sam obrazovan;
koristim dobre parfeme;
imam sve zube.

Zar niko nema pravo na svoje mišljenje, a da nije niti član niti simpatizer bilo koje političke opcije, a da ga neko od vas 'demokrata' odmah ne etiketira?
 
E, hebali te više i patriJote i radikali. Samo lupaš k'o otvoren prozor na promaji.
Eto, meni se Savo ne sviđa ni kao fudbaler ni kao čovek. I?? Ja sam radikal znači..... ili simpatizer?
A nisam iako sam :
rođen u velikom gradu u kome i danas živim;
fakultetski sam obrazovan;
koristim dobre parfeme;
imam sve zube.

Zar niko nema pravo na svoje mišljenje, a da nije niti član niti simpatizer bilo koje političke opcije, a da ga neko od vas 'demokrata' odmah ne etiketira?


nema SHARK nikako to ne mozes da objasnis...i ja isto tako niti pripadam nekoj ideologiji,niti nekoj stranci....ali vidim...nisam slep kod ociju...i sto posto mi je jasno kako se muti i u nasem fudbalu i u nasem drustvu....
 
Pa ako na mesto naseg FS mogu da dodju samo kriminalci i politicari.....onda bolje i da nemamo FUDBALSKI SAVEZ

izgleda da je bilo tako.....Savo Milošević ako želi da za narednih 5,10,15 godina dođe na mjesto predsednika FS treba prvo da "radi" u našem fudbalu na manje značajnim mjestima .........tako bi trebalo da bude ,ali je očigledno da kod nas za to mjesto trebaju druge "kvalifikacije"
 

Back
Top