Savet

bas je cool kada se neko lozi na tebe toliko i ti to znas,iako mu ne dajes ni malo povoda za tako nesto
pa shta bi ti,da ga drzis kao zlatnu rezervu?
imam drigaricu koja je imala identican 'problem'
i kako je ona zavrsila sada cu ti reci
oko godinu dana taj tip se lozio na nju a ona je imala decka vec dve godine,i shta se tu desilo,desilo se da je decka povredila na taj nacin sto mu je non-stop pricala da bi trebalo da zavrsi sa tadasnjim deckom,i tako se jadnica izgubila u vremenu i to mu ponavljala godinu dana,onda je dosla neka pauza na fax-u i kada se ponovo vratila na fax stvari se nisu odvijale po starom,decko je jednostavno nije poznavao
poenta je-cekaj dok neko od vas ne odustane
8)
 
budca:
bas je cool kada se neko lozi na tebe toliko i ti to znas,iako mu ne dajes ni malo povoda za tako nesto
pa shta bi ti,da ga drzis kao zlatnu rezervu?
imam drigaricu koja je imala identican 'problem'
i kako je ona zavrsila sada cu ti reci
oko godinu dana taj tip se lozio na nju a ona je imala decka vec dve godine,i shta se tu desilo,desilo se da je decka povredila na taj nacin sto mu je non-stop pricala da bi trebalo da zavrsi sa tadasnjim deckom,i tako se jadnica izgubila u vremenu i to mu ponavljala godinu dana,onda je dosla neka pauza na fax-u i kada se ponovo vratila na fax stvari se nisu odvijale po starom,decko je jednostavno nije poznavao
poenta je-cekaj dok neko od vas ne odustane
8)
Da znas.... Prihvatila bih i da prestane da razgovara sa mnom ako tako mora biti... Verovatno ce tako i biti, sad nam se zavrsava godina, necu ga videti preko leta, a onda ce verovatno biti drugacije dogodine...
 
Snezna_kraljica:
Ne ,vi imate pogresnu predstavu o meni i niste u stanju da rasudjujete realno.

A zasto stalno imas potrebu da ubedjujes druge ljude kako oni imaju pogresnu predstavu o tebi? Cemu to?
Ne mogu svi imati misljenje da si ti divna, bajna i sjajna ma kakva god bila!
Poz ... :P
 
Snezna_kraljica:
Ne ,vi imate pogresnu predstavu o meni i niste u stanju da rasudjujete realno. Nije ni bilo pametno sa moje strane sto sam vas pitala to...
draga kad izložiš problem na forumu moraš biti svesna da te možda neče svi podupreti i složiti se s'tobom... to je i smisao izmene mišljenja... što se tiče kakvu predstavu ko ima o tebi zavisi od pojedinca šta pročita u tvojim rečima, nema smisla da nas ubeđuješ da nismo upravu, svako vidi svojim očima... ovo su ipak samo slova... 8)

poz
 
Snezna_kraljica:
Znam da ce pitanje izgledati bezveze ali zaista nikad nisam bila u ovakvoj situaciji…

Svidjam se jednom decku sa fakulteta i to opasno. Svi su to i primetili, zaista je vrlo ocigledno.
On zna da imam decka, znam da zbog toga nece pokusati nista, ali… Iskreno – nije mi prijatno, pogotovo u poslednje vreme….
Mada moja najbolja drugarica kaze da je najbolje drzati ga u pripravnosti, i okrenuti mu se kad me decko iznervira, ili slicno ( :shock: ). To mi je potpuno grozno, zaista ne zelim da se dopadam nekom jer nisam u stanju uzvratiti osecanja. Nek ide covek s milim Bogom, nek nadje neku slobodnu…

Sta da radim kako bih mu olaksala stvari (ipak ovo traje vec 5-6 meseci, i to vremenom postaje sve vise izrazeno), da me se otkaci, a da ne pokvarim prijateljstvo? Da li je to uopste moguce?

Nemoj da se igras s njegovim osecanjima. Taj savet tvoje drugarice je los. Kazi mu iskreno to sve (ali nasamo - najgore je da to uradis pred svima). I to je to. Ako ne bude hteo da se druzi s tobom vise, ne mozes tu nista uraditi. Sam je kriv sto to ne moze da prihvati. Malo se distanciraj od njega - na neko kratko vreme (par nedelja) kad to uradis... Mislim da bi to uspelo. ;)
 
movie:
Snezna_kraljica:
Ne ,vi imate pogresnu predstavu o meni i niste u stanju da rasudjujete realno. Nije ni bilo pametno sa moje strane sto sam vas pitala to...
draga kad izložiš problem na forumu moraš biti svesna da te možda neče svi podupreti i složiti se s'tobom... to je i smisao izmene mišljenja... što se tiče kakvu predstavu ko ima o tebi zavisi od pojedinca šta pročita u tvojim rečima, nema smisla da nas ubeđuješ da nismo upravu, svako vidi svojim očima... ovo su ipak samo slova... 8)

poz
Movie, ovo ti nije prvi put da prepisujes. Uhvatim li te jos jednom, stvarno cu te izbaciti sa Foruma. Je l' jasno to? 8)
 
Mars Blackmon:
Movie, ovo ti nije prvi put da prepisujes. Uhvatim li te jos jednom, stvarno cu te izbaciti sa Foruma. Je l' jasno to? 8)
wow... pa ti zaista veruješ u mene i da sam ja sposobna da prepisujem i to čak opštu logiku foruma... klap klap marsitju dobio si kviska od mene i kartu za bioskop 8)

PS... mojNe chatuješ ovde, ču te izbacim naglavačke :lol:
 
movie:
Mars Blackmon:
Movie, ovo ti nije prvi put da prepisujes. Uhvatim li te jos jednom, stvarno cu te izbaciti sa Foruma. Je l' jasno to? 8)
wow... pa ti zaista veruješ u mene i da sam ja sposobna da prepisujem i to čak opštu logiku foruma... klap klap marsitju dobio si kviska od mene i kartu za bioskop 8)

PS... mojNe chatuješ ovde, ču te izbacim naglavačke :lol:
Pa dobro, simpatican ti je komentar, nije da nije. Nagoozila si se opet, ali ne mogu te nesto danas...Eto nek' bude da si i ti mene jednom povalila... :)
P.S. Nemoj da prijetis, ni u sali. :twisted:
 
anakin:
Snezna_kraljica:
JA NE HRANIM njegova osecanja. Na fakultet moram ici, je li, a ukoliko je to moguce (npr, ako mi trazimo pomoc od njihovog odseka) trudim se da ne ucestvujem u tome.
I to je sve sto mogu uraditi.
Ma, nije to tako jednostavno... Ipak, mi smo mala, zatvorena sredina, i MORAMO biti u praijteljskim odnosima, i najmanja netrpeljivost je vrlo ocigledna i primeti se...

jao Snezna...kad te dovatim sto siris dezinformacije...
u toj tvojoj zgradi sam skoro svako vece pa....ne da ima gde da se sakrije nego... :lol:
i mozes da uradis mnogo toga...moras da sa svima budes dobra?? haha! mislim da ti je Blondi rekla jednu sustinsku recenicu....da ti moras da budes savrsena...pa ti vidi gde te to vodi...
a i to je pasivno izivljavanje nad covekom kome se svidjas....ti nemoj da mu trepces i nemoj da se trudis da po svaku cenu ostavis super utisak i ne verujem da je toliko glup ili toliko zaljubljen da ne ukapira...

..."STARIJE" :roll: koleginice, BEBO MOJA SLATKA
:) .MI jesmo mala, zatvorena sredina... 8)
I NEMOJ SLUCAJNO DA SE,SAMO, PASIVNO IZIVLJAVAS NAD COVEKOM KOJI TE...AKTIVIRAJ MALO TO SVOJE "IZIVLJAVANJE", PA MUSKARCICI TO JAKO VOLE :wink:
P.S.MNOGO TI BRE, SLATKA OVA TEMICA.ETO, SAD (ni kriv ni duzan) SAZNADOH,VALJDA SLUCAJNO :roll: GDE MOGU DA PRONADJEM I...ANAKIN, SKORO SVAKO VECE... 8)
LJUBIM TE ZBOG TOGA, BEBO MOJA SLATKA - CMOK - :)
:wink:
 
kojote:
..."STARIJE" :roll: koleginice, BEBO MOJA SLATKA
:) .MI jesmo mala, zatvorena sredina... 8)
I NEMOJ SLUCAJNO DA SE,SAMO, PASIVNO IZIVLJAVAS NAD COVEKOM KOJI TE...AKTIVIRAJ MALO TO SVOJE "IZIVLJAVANJE", PA MUSKARCICI TO JAKO VOLE :wink:
P.S.MNOGO TI BRE, SLATKA OVA TEMICA.ETO, SAD (ni kriv ni duzan) SAZNADOH,VALJDA SLUCAJNO :roll: GDE MOGU DA PRONADJEM I...ANAKIN, SKORO SVAKO VECE... 8)
LJUBIM TE ZBOG TOGA, BEBO MOJA SLATKA - CMOK - :)
:wink:
(anakin i ja nismo bas koleginice, razliciti odseci su u pitanju...)

E, pa, bas si bezobrazan, ponovo me cinis paranoicnom! :)
I NJU mozes naci tamo… Dakle… Sta ako se ti motas po NASEM kraju? Mozda me vec poznajes? Ma ti si izgleda onaj grozni cikica koji sedi ispred nase zgrade i merka studentkinje!!! :P Devojke, spasavajte se!

Za savet, hvala ti... Hoces da se izivljavam na njemu. Bas si.. :P
:wink:
 

Back
Top