Saturn u natalnoj karti

svetlanke:
ju, bus ima isti polozaj saturna kao ja :shock: idem ja sad malo da se ubijem! a necu bre sportistu ili generala, taj verovatno knjigu u zivotu nije procitao (cast izuzetcima!) a mene brine najvise to sto je saturn vladar 7. kuce i sto je otisao u 12. jel to moze da znaci da od braka nema nista? a zanima me takodje da li se i drugi ljudi plase saturna ovako kao ja :confused:
He he he... Setih se vica kad procitah ovo.
Posle neuspele zurke pijana i raspomaljena devojka se vraca kuci stopira i razmislja "daj sta das, nek bude sta bude". Staje joj kolima jedan student, poveze je i nakon kraceg vremena pocne da je ljubi, pipa, krece da joj stavi ali odustane. Kaze da je danas mnogo ucio i da ga boli glava pa nece da mu se digne... Ona demonstrativno napusta auto i krece da stopira drugog. Staje joj neki magistar sto sprema doktorat... Ista prica. Sad sva vec iznervirana i uspaljena ustopira kamiondziju. Ubrzo kamiondzija navalio ko svinja na masan dzak, prodje sat, prodje dva, prodje tri... Ova sva iznemogla i rasturena povika - JEL CITAS TI BRE NESTO!!! :)
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Samo nek je tvrd i postojan, pa nek se zove i strasni Saturn!!!!! :lol: :lol: :lol:
sram te bilo, sta to pricas :shock: !!!! :D :D :D e, a ja danas kupila onu knjigu o saturnu od liz grin, gde ona kaze da on i nije bas strasan, pa cu sad malo da citam. pa ako koga zanima prenecu vam sta kaze. ali sto kaze jedem_skorpije, samo nek je tvrd i postojan... ;)
 
Uvek pogledajte kroz koje polje vam prolazi saturn i kakve aspekte pravi sa vasim natalnim planetama...kao sto rece Sevilja....u astrologiji ne postoji uopstenost u smislu: e izasao je iz lava, sad je u devici , da li ce biti bolje?....sve zavisi kako kome...nekome je u Lavu bio gadan nekom dobar, sve zavisi od toga kakva je cija natalna karta.....
Kod mene je u prvoj kuci pa me u principu maltretira u krug , zato sto je naglasen u natalu i lose je polozen , tako da ja samo gledam , odnosno pokusavam da vidim kakav ce haos i gde sad da mi napravi....
 

Back
Top