Satanizacija društva

Ti si jedan dokon čovek koji nema druga posla nego da me gnjavi evo skoro celog dana. A to je od đavola i demona. Otkači se od mene ili ideš na ,,mute" Mutimiroviću.
A ja kažem da kroz tebe đavo radi ovakvim tvojim napadanjem na moju personu. Kad već moram da se spuštam na taj nivo da nadprirodnim konstruktima objašnjavam nečije ponašanje. Uvek vam je neko drugi kriv, po mogućstvu viša sila, za neuspehe, promašaje, dekadenciju, nemoral, korupciju, zločine, raznorazne sociološke pojave i naravno sve što se vama lično ne dopada, a ne spada suštinski među sve ovo navedeno.

1715189124592.jpeg
 
A ja kažem da kroz tebe đavo radi ovakvim tvojim napadanjem na moju personu. Kad već moram da se spuštam na taj nivo da nadprirodnim konstruktima objašnjavam nečije ponašanje. Uvek vam je neko drugi kriv, po mogućstvu viša sila, za neuspehe, promašaje, dekadenciju, nemoral, korupciju, zločine, raznorazne sociološke pojave i naravno sve što se vama lično ne dopada, a ne spada suštinski među sve ovo navedeno.

Pogledajte prilog 1544360
Već polako ulaziš u banalizaciju svega i svačega. Motor je satanistički? Patike i trenerke isto? Daj molim te.
 
I ko kaže da satanizma nema po školama i vrtićima. Pogledajte šta se dešava u zadnje vreme. Deca više nigde nisu sigurna, to je već postao " mit" i dugo očekivani satanistički cilj. I sami ste živeli i takvom režimu i okruženju. Komunizam je pobio više ljudi, nego fašisti u II Sv.ratu.
Nisu imali rogove, ali su imali indoktrinaciju i ušli u svest ljudi.
Bolesnici me zanimaju, ali podršku koju imaju i dokle mogu "dogurati" je već za zapitati se. Mda,...kasno. Trebali smo se već zapitati do sada. Sad moramo da se odbranimo kako znamo i umemo, jer su probijene sve društvene barijere.
Toliko od mene. Hvala na pažnji.
 
I ko kaže da satanizma nema po školama i vrtićima. Pogledajte šta se dešava u zadnje vreme. Deca više nigde nisu sigurna, to je već postao " mit" i dugo očekivani satanistički cilj. I sami ste živeli i takvom režimu i okruženju. Komunizam je pobio više ljudi, nego fašisti u II Sv.ratu.
Nisu imali rogove, ali su imali indoktrinaciju i ušli u svest ljudi.
Bolesnici me zanimaju, ali podršku koju imaju i dokle mogu "dogurati" je već za zapitati se. Mda,...kasno. Trebali smo se već zapitati do sada. Sad moramo da se odbranimo kako znamo i umemo, jer su probijene sve društvene barijere.
Toliko od mene. Hvala na pažnji.
Komunizam negira postojanje Boga ali ne mislim da je satanistički. Staljin je posebna priča, on je bio diktator i tiranin pa sve posle ostalo. Diktatora koji su ubijali sopstveni narod bilo je uvek kroz istoriju.
 
Komunizam negira postojanje Boga ali ne mislim da je satanistički. Staljin je posebna priča, on je bio diktator i tiranin pa sve posle ostalo. Diktatora koji su ubijali sopstveni narod bilo je uvek kroz istoriju.
U marksizmu je Bog dijalekticki materijalizam.

Marksizam ima jako slicnosti sa hriscanstvom. Imjua masu slicnih pojmova, sto je karakteristicno za sve megalomansko-deterministicke projekte.
 
Marksizam ima jako slicnosti sa hriscanstvom. Imjua masu slicnih pojmova, sto je karakteristicno za sve megalomansko-deterministicke projekte.
Ima, ali je različit od hrišćnastva jer insistira pre svega na materijalnom svetu dok je kod hrišćanstva smisao pre svega duhovnost i verovanje u Boga. Imaju sličnosti jer insistiraju na socijalnoj pravdi i kritikuju materijalno bogaćenje. Smisao komunizma je država a smisao hrišćanstva je Gospod Bog.
 
Ima, ali je različit od hrišćnastva jer insistira pre svega na materijalnom svetu dok je kod hrišćanstva smisao pre svega duhovnost i verovanje u Boga. Imaju sličnosti jer insistiraju na socijalnoj pravdi i kritikuju materijalno bogaćenje. Smisao komunizma je država a smisao hrišćanstva je Gospod Bog.

Otvoricu temu na religiji gde cu da ti navedem slicnosti. Marksisticka praksa se samo tako zove, ali to je apstraktan pojam, kao i sve u marksizmu.

Naravno, obe ideje su tako daleko od mene, narocito danas, kada je drustvo i drustvena teorija toliko napredovala, i vidi falicnosti istih.

Obe imaju masu sujevernih i sektaskih stvari.
 
Ne znam kakav vas satanizam spopao, pa još na Evroviziji, gde nastupaju neki njanjavi pevači, bendovi, jaki su oni satanisti. Toga ima najviše u metalu, pre svega black metalu, no ne vidim da to ima neke ozbiljnije poslednice po društvo (ako zanemarimo spaljivanje crkava i međusobna ubistva među blekerima u Norveškoj početkom devedesetih), retko ko to ozbiljno shvata.

I postalo je omiljeno neistomišljenike satanizovati, svakoga ko se ne uklapa u naš svetonazor odmah proglašavamo za satanistu, nekoga ko loše utiče na društvo.

Ljudi, ne budite zatucani i glupi, nema ništa gore od toga.
 
Nebinarna pevačica koja sebe opisuje kao „veštica“ Bambi Thug prekršila je nepolitičko pravilo Evrovizije nakon što je objavila Hamasovu propagandnu priču na Instagramu – punu netačnih informacija osmišljenih da podstaknu mržnju prema Izraelu.

Instagram priča je sadržala informacije koje je ID već razotkrio da koristei lažne brojke i podatke direktno iz Ministarstva zdravlja Gaze – kojim upravlja Hamas.

Pored toga, pevačica se takođe pojavila na konferenciji za novinare noseći kefiju, još jedan politički simbol, ali se nije suočila sa posledicama za svoje postupke.

Prema pravilima Evrovizije, zabranjene su sve političke izjave i slogani

1715562357867.png
 

Back
Top