САТАНИСТИ ИЛИ ФАШИСТИ?!

Уместо те приземне ироније, могао би упутити и неку реч осуде, таквог
вандалског чина. Барем реда ради, ако то већ не осећаш као истински проблем.

Ne bih to mogao...Nikada tako radikalski ISTINSKI nisam mogao.Da osudim sve druge, osim sebe:D..Ebiga, vi ste unikat:mrgreen:...Ja sam ,ipak, samokritičan:razz:

Значи не осуђујеш овај скандалозан догађај?!

Тако очекивано од новопеченог католика који живи у Србији, а срце му куца негде другде и при том има
потребу да се докаже као католик... :mrgreen:

Све трикове си савладао, осим што и даље ниси језуита. 8-)
 
Вандали ишчупали 69 крстова на православном гробљу у Суботици

Политика - Пре сат и минут

СУБОТИЦА - Група вандала је прошле ноћи оскрнавила православно гробље у Суботици, смештено на локацији "Дудова шума", саопштила је Полицијска управа.

Како је наведено, они су 69 ишчупаних крстова поставили наопако у виду купе.

За вандалима се трага, а истражни судија општинског суда у Суботици је ово гнусно дело оквалификовао као кривично дело повреде гроба.

Велики број српских породица које су дошле да обиђу гробове својих покојника био је веома изненађен и разочаран овим вандалским чином.

__________________________________________________________


На католичко Бадње вече оскрнављено је православно гробље у Суботици?
У национално мешовитим срединама, ствари увек добијају другачији призвук.
Шта мислите да ли је ово случајност?
Да ли су у питању секташи, или овај чин има још мрачнију позадину?

Infantilni idioti koji nemaju sta da rade.
Treba im suditi po kratkom postupku.
 
Немој да му дајеш комплимент Еремита, јер он би жарко желео да је језуита,
али не испуњава услов, наиме, није завршио језуитску гимназију! 8-)

Море, читао сам његове постове - НЕШТО је ватиканско завршио, али шта можда и није битно......8-)
 
Ma kakav jezuita....koji jezuita bi pomesao Uskrs i Bozic kao goxy juce :)
Radikali, hvatate se za jezičku grešku:)...
Dobro, morate i vi malo da... Racionalizujete...
Napisao sam u postu ispod inkriminisanog ZAŠTO sam pogrešio...Samo vi opet, vidite samo ono što vam odgovara...
@strela...Zezam vas sa tim jezuitizmom...Š'o ste tako PREozbiljni...Šalite se na tuđi, a kad se neko našali na vaš račun, dreka i kuka:-?....Bzvz...Prihvatite šalu...Ljudski:D
 
.....To je jedan vandalski čin,ali problem je u tome što niko tome ne pridaje nikakvu pažnju,dok je takav slični čin na katoličkom groblju stigao da evropskog parlamenta,kao ugrožavanje nacionalnih manjina u pokrajini vojvodini....
...a gde su sada te nezavisna udruženja za zaštitu ljudskih prava,kada treba osuditi skrnavljenje Pravoslavnih svetinja....
 
mozda je bas ovaj bio????

infernus-2.jpg
 

Back
Top