Sasvim neobične fasade

:)
fssss.jpg
 
Nema tu buba,jer mnogo grmovitih biljaka odbija insekte i i gustere i zmije.Cega se ljudi place.Imalo je kod nas,pa i u gradovima,ali privatnim kucama,tako kuce obavijene brsljanom,koji isto odbija insekte,ali ga vole gusteri.Medjutim oni mali braon gusteri su bezopasni.
Ја волим гуштере :heart:
 
Kada je lepo vreme,ja ih imam po terasi i sednem na terasu i posmatram ih.Gledam kako trckaraju po toploti.Otvorena vrata i od kujne i od sobe i prozor na drugoj sobi.Nikada nisu usli unutra,a zena ih se plasi.Nikako ne mogu da je ubedim da su bezopasni i da se vise plase oni nas,nego ona njih,ali ne vredi.
Ја сам као мала била убеђена да су то мали крокодили :lol:
Имали смо у дворишту зелембаће и браон, могла сам да стојим дуго и да их посматрам, па се миц по миц приближавам и таман да их помазим они побегну брзином светлости :(
А сада годинама нисам видела гуштера.
 
Ја сам као мала била убеђена да су то мали крокодили :lol:
Имали смо у дворишту зелембаће и браон, могла сам да стојим дуго и да их посматрам, па се миц по миц приближавам и таман да их помазим они побегну брзином светлости :(
А сада годинама нисам видела гуштера.
Zelembacu i moze da se pridje i uhvat,ali ove male veoma tesko.Ja sam voleo da gledam zelembace,kako hvataju musice,a nisam ih video odavno.Sto se tice malih,jos ih ima jer je toplo vreme i kada je bolje sunce,eto ih na terasi.Trckaraju.
 

Back
Top