Sasvim neobične fasade

a0bf88eda996a06c8522263a4ad2ef71.jpg
 
Ovo radjeno od prohrom lima,vidim vrata,a nisam siguran da li je ono prozor na samom kraju desne strane slike.Cudno izgleda bez prozora.Inace u ovakvom obliku su stare vojvodjanske kuce.
Ogledala za zabavu postavljena su na zabatnim krajevima ovog paviljona za igralište u Kopenhagenu, kao i iza vrata. Ovo uključuje igru sa perspektivom, refleksijom i transformacijom. Umesto tipične zatvorene zabatne fasade, zabati u ogledalu stvaraju simpatičan prelaz između izgrađenog i pejzaža i odražavaju okolni park, igralište i aktivnosti.

Ja imam klizni stena prozor koji je izvana kao ogledalo i odražava okolinu.
Ptice udaraju po staklu ne shvatajući da je to samo odraz. Ume da bude neugodno.
Pitam se da li ptice udaraju i u ova ogledala.
 
Ogledala za zabavu postavljena su na zabatnim krajevima ovog paviljona za igralište u Kopenhagenu, kao i iza vrata. Ovo uključuje igru sa perspektivom, refleksijom i transformacijom. Umesto tipične zatvorene zabatne fasade, zabati u ogledalu stvaraju simpatičan prelaz između izgrađenog i pejzaža i odražavaju okolni park, igralište i aktivnosti.

Ja imam klizni stena prozor koji je izvana kao ogledalo i odražava okolinu.
Ptice udaraju po staklu ne shvatajući da je to samo odraz. Ume da bude neugodno.
Pitam se da li ptice udaraju i u ova ogledala.
Па јадне птичице :(
 

Back
Top