Sasha85 pomozi!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
LPhoklica:
zao mi je alexandra sto se sa tobom ne mogu sloziti oko **SASHA GLAS RAZUMA...**
ovo svakako nije mesto gde NJEN RAZUM DOLAZI DO IZRAZAJA... :( :(

Mozda zato sto svaki put biva ispljuvana, a devojka bas ne podnosi to najbolje. Ne kapiram debile koji je odma pljuju devojka samo radi svoj posao, i jos radi popustljivije nego sto bi trebalo, propusta masu stvari iako pravilnik bi to sve pobriso ili zakljuco, al ona pusta, gleda kroz prste, i onda kad nesto stvarno predje granicu normalnog zakljuca temu ili obrise poruke, pa debili dodju pa pocnu da pljuju.. Jadno, svi su sajber face, a uzivo jezici za zubima i nemi..
 
SisaDaPimp:
LPhoklica:
zao mi je alexandra sto se sa tobom ne mogu sloziti oko **SASHA GLAS RAZUMA...**
ovo svakako nije mesto gde NJEN RAZUM DOLAZI DO IZRAZAJA... :( :(

Mozda zato sto svaki put biva ispljuvana, a devojka bas ne podnosi to najbolje. Ne kapiram debile koji je odma pljuju devojka samo radi svoj posao, i jos radi popustljivije nego sto bi trebalo, propusta masu stvari iako pravilnik bi to sve pobriso ili zakljuco, al ona pusta, gleda kroz prste, i onda kad nesto stvarno predje granicu normalnog zakljuca temu ili obrise poruke, pa debili dodju pa pocnu da pljuju.. Jadno, svi su sajber face, a uzivo jezici za zubima i nemi..
SISA ZAKON! :evil:
 
Miss_worms:
Sajajno!Auto nisam popravila,tako da necu u BG skorije!Mark mi se javio,tamo je ludilo kaze obecala si mu da ces da ga posetis? :evil: Sta je sa Martinom,ima li sto novog?

Ocu "skoknucu" malo do njega,a sa Martinom pa nista novo znas ti njega po obicaju luduje,najutio se kad sam mu rekla za Egipat,ali ja sam vec nasla nacina da ga ubedim da se razljuti... :oops: :wink:
 
LPhoklica:
kako je samo bezobrazna ova sasha...
pa ako bliz ne zalkljucava teme ko manijak, ne zanci da ne dolazi na forum svaki dan...
a tebi je bolje da se malo smiris jer ovo NIJE TVOJ POSAO...
nisi placena za to...
**AKO TI SE NE SVIDJA NEKA TEMA, DAJ DOOOBRE ARGUMENTE DA JE ZAKLJUCAS!!!**
:roll:

PS.izvinite ovo sam morala negde da ubacim...

Ti si bezobrazna jer sudis o meni a ovde si svega par dana... Kad vec nemas pojma o tome kako je raditi moderatorski posao,onda ne se ne mesaj tamo gde ti nije mesto...
Znam da ti branis Bliznakinju jer ti je drugarica,ali budi barem realna...
I jeste moj posao... Nisam placena za njega,naravno,ali meni se on svidja...
Nisam rekla da Bliznakinja mora da zakljucava svaku 3. temu da bi radila svoj posao,nego sam trazila samo da dolazi cesce.. I ona i Jah... A kad ti vec nemas pojma o cemu se radi,cuti...
Nemam potrebe tebi da objasnjavam svoje razloge zasto sam nesto uradila...
i jos nesto... Kad ja zakljucam temu,uvek kazem zasto sam to uradila... I zakljucavam samo teme koje se ponavljaju i koje stvarno nemaju nikavog smisla...
A ja,mogu da brisem teme,a da vi jednostavno ne primetite da ih nema... Ali necu...
Gledajte malo kakve bljuvotine pisete...

Nema problema,slobodno reci sve sto zelis... Odgovoricu ti...
 
nisam dugo na forumu,al sam primjetila da neki traz objasnjenja od SASHE,i napadaju je,al mislim da cura radi dobro svoj "posao".

p.s.Sasha,jedan savjet:nemoras se pravdati drugima...vazno je da ti znas kako radis,a i vecina je sigurno zadovoljna :wink:
 
Sasha85:
slatka kao medic:
buahahahahaa kekkekeke koji ste vi "likovi"...

admine, chini mi se da ti se ‚ženice dzapaju ovde:pp leti perje i paperje na sve strane, vadi pendrek..heheh kikiki:))))))
:P :P :P :lol: :lol: :lol:
:wink: 8)

Ne leti....
Nema potrebe on da se mesa..

luce, ne skachi oma... to je sala kapiraSSSSSSSSSss... leti pa sTa?? :P :P :P ..neka leti i trebaaaaa da letiiiiiii :P
aj tutanj sad!!! 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top