Saobraćaj, zakoni, propisi ...

  • Začetnik teme Caka-king
  • Datum pokretanja
Milojko Vasic:
... Kad u ulici sa puno semafora i dobrim zelenim talasom podesenim na 60 km/h ljudi voze 40 km/h !
Kad smo kod zelenog talasa... pre neko veče na Novom Beogradu od Genexa do starog Merkatora sam vozio bez preterivanja skoro 20 minuta. Svaki semafor me zaustavio u punom trajanju, znate ono kad vidiš žuto pa crveno na 50m od raskrsnice, taman da se bezbedno zaustaviš.

A nigde nikog... u pola noći.
 
Nerviraju me mobilaši, klici kada brzo voze u Jugu, kecu ili nekom neodržavanom strancu, ''nepismeni'' vozači u smislu osnovnih kvarova, rašomonci sa džipovima i ****** koji stalno glancaju svoj vec čist auto. Najmanje je normalnih koji vole sebe i normalno bez fetiša održavaju i koriste svoj automobil. Kada mi se neko pohvali da je sa istim uljem umesto predvidjenih 10000 km prešao 12000 km i uštedeo itd.Nemojte pomislite da me sve nervira ali svakog cveća ima u bozjoj bašti.Sigurno i ja nekog nerviram. Pozdrav! :roll:
 
Bustura:
Nervira me kada slepci sa ficom ili razdrndanim kecom ludeska po putu.Pritom nema ni kocnice a ni svetla.Drugo traktori bez macijih ociju i farova na magistralnim putevima.Trce radovi na kolovozu u spicu.Svud u svetu se radi nocu.Granicni prelazi koji su apsolutno neprakticni.Jer nisu podesni za ovaj obim saobracaja nego za onaj od 55 god.Auto put bg_nis.Jer je sramota od auto puta.Naplatna rampa pred Novim Sadom-naplacuju vam mogucnost skoro sigurne smrti.Jos ga zovu poluauto put.Most kod Beske suvise uzan i preopterecen.Mladi vozaci koji ukazuju na babe i dede.A do juce su drndali bicikle pritom te babe nisu pravile prekrsaje citav zivot.I mnoge stvari.A najvise ovakve teme.Jer na njih nepostoji jedan odgovor nego milion i jedan u nasoj zemlji.
neznam gde si to video da se radi nocu posto sam oj tako mislio ali sad vidim da sam gresio zato sto svuda u svetu i oni rade u po bela dana na putevima kao i nasi samo je razlika sto nasi raskopaju pa ostave da totako stoji neko vreme a ovi odmah to zavrse kad raskopaju
 
mario80:
Espanol:
mario80:
mrtvi smrdljivi taxisti. olos koji treba prebijati i ubijati... :twisted: :twisted: :twisted:
Mario, zašto si u svakoj temi koje se dotakneš tako ljut, isključiv, čak nepristojan? Opusti se čoveče! Pa samo divanimo na razne teme i nema razloga za bes. Jel tako?
ma da ti nisi taxista? 8)
Ama, ni blizu! Znaju često da mi dignu pritisak, ali na njih onda gledam kao na ljude koji to sigurno ne rade iz uživanja već kao na nekog koji juri hleb kao i svi ostali. Slažem se da ih ima svakakvih, ali gde nemamo takve likove?
 
ne moze jer ni sa srpskih ne moze na crnogorske seru ovi nasi spijuni moglo je prije nekih par mjeseci kad im je trebalo da bez poreza prevedu neke vile luksuzne automobile i sve ostalo sto posjeduju ali to je trajalo svega 10 dana tako da vise ne moze.
A moze li da se vozi sa sa CG tablama u Srbiji naravno ako posjedujes punomoc?
 
шта је било са њима? нешто сам начуо да од следеће године добијамо онако дизајниране по "европским стандардима"...да л` ће бити жуте или ко га зна, али је л` то уопште истина? :roll:
 
фигхтер:
шта је било са њима? нешто сам начуо да од следеће године добијамо онако дизајниране по "европским стандардима"...да л` ће бити жуте или ко га зна, али је л` то уопште истина? :roll:
ФИГХТЕРЕ ФОР ЋИРИЛИЦА, da li si nekad čuo da se rečenica počinje velikim slovom?
 
фигхтер:
шта је било са њима? нешто сам начуо да од следеће године добијамо онако дизајниране по "европским стандардима"...да л` ће бити жуте или ко га зна, али је л` то уопште истина? :roll:

U CG su predlagali tablice na foru Bosanskih i Kosovskih samo sto umjesto jednog slova (kod Bosanaca) ili KS (kod Kosovara) tablice bi izgledale ovako nekako:

Npr. za Podgoricu:

001-PG-001
 
Nidza90:
Nije reklama! Pošto sam stalno u gužvi svoj auto sam onomad registrovao ovako:
Pozvao telefonom Dunav osiguranje i njihov agent (zapravo agentica i to "dobra") stigla je za nepun sat, napisala polisu i sve one uplatnice, dala mi uput za besplatni tehnički pregled i bonove za "C market"? Pošto mi je najbliže, otišao na tehnički pregled do hotela Jugoslavija, sa registracionim listom do MUP Novi Beograd, i cela operacija registracije nije trajala ni dva sata. Kažem ponovo, nije reklama, ali sam vrlo zadovoljan.
 
A mogu li ja da prebacim auto sa našim tablicama sa ćala na sebe ako on nije u Jugoslaviji i ne namerava skoro da dolazi? Šta treba da mi pošalje, kakve papire?
Ima li neka ilegalna prečica?


Takođe, mogu li da vozim auto sa stranim tablicama ako se registracija auta poklapa sa mojim zvaničnim mestom boravišta u inostranstvu? Koliko dugo? (Video sam da ljudi voze po Beogradu kola sa kanadskim tablicama, pa sam i ja mislio da dovezem moju limuzinu a da ne platim carinu barem neko vreme.)
 
Sizif:
A mogu li ja da prebacim auto sa našim tablicama sa ćala na sebe ako on nije u Jugoslaviji i ne namerava skoro da dolazi? Šta treba da mi pošalje, kakve papire?
Ima li neka ilegalna prečica?


Takođe, mogu li da vozim auto sa stranim tablicama ako se registracija auta poklapa sa mojim zvaničnim mestom boravišta u inostranstvu? Koliko dugo? (Video sam da ljudi voze po Beogradu kola sa kanadskim tablicama, pa sam i ja mislio da dovezem moju limuzinu a da ne platim carinu barem neko vreme.)
idi u tosin bunar ako znas de je poslovni centar idi u preduzece inoprom i tu se raspitaj o svemu sto te interesuje!!!!!!
 

Back
Top