SAMSUNG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam moj otkljucao nekim kodom(samo ukucam neke brojeve, i otkljucan mi... :lol:)

@tema Treba mi pomoc....!!! Imam Samsung E250 i nmg da instaliram igrice.....Treba mi Icy Tower 128x160 trazio sam na netu(preko USB-a ne moze,treba neki SofttickPPP i neke ostali programi) i ja da skinem direktno na telefon... Probao sam razne sajtove(mobile24,gallery.mobile9...itd.) I aj" preko WAP-a... Kliknem Ja download by ID (ukucam ID igrice(u ovom Slucaju Icy Tower)) i kaze mi "File too large"....Na nekim sajtovima, krene da mi instalira i na kraju instalacije se iskljuci......Mozete li mi pomoci.....Mnogo zelim tu igricu...........:sad2:
 
Daklem kad neko zove a vi iz objektivnih razloga () nećete ili ne možete da se javite a ne želite da prekinete,a zaboravili ste da uključite telefon na tiho i ono zvoni pa rastura.Kako ga utišati dok neko zove? Znam da na Nokia,Sonyericsson toga ima,ali ovde nisam primetio. Imam Samsung j200 ali ovo važi i za starije i za novije modele.
 
Daklem kad neko zove a vi iz objektivnih razloga () nećete ili ne možete da se javite a ne želite da prekinete,a zaboravili ste da uključite telefon na tiho i ono zvoni pa rastura.Kako ga utišati dok neko zove? Znam da na Nokia,Sonyericsson toga ima,ali ovde nisam primetio. Imam Samsung j200 ali ovo važi i za starije i za novije modele.

stiskas taster za utisavanje sa strane (volume- )
 
cao svima! imam samsung u700 i koristim 064 karticu na tom telefonu. medjutim,danas sam kupio vip karticu 061 i kada stavim u telefon,pise mi kao da je telefon freeze i tako dalje..sa leve strane imam da pozovem SOS,a sa desne strane back,ali isao sam na back i nemogu nista da ucinim.. dakle,molio bih vas da mi pomognete sto pre! ne znam u cemu je problem...:roll:
 
cao svima! imam samsung u700 i koristim 064 karticu na tom telefonu. medjutim,danas sam kupio vip karticu 061 i kada stavim u telefon,pise mi kao da je telefon freeze i tako dalje..sa leve strane imam da pozovem SOS,a sa desne strane back,ali isao sam na back i nemogu nista da ucinim.. dakle,molio bih vas da mi pomognete sto pre! ne znam u cemu je problem...:roll:

telefon je kupljen na ugovor preko mts, sto znaci da je zakljucan na mts mrezu,
jedino resenje ti je odlazak u servis i dekodiranje telefona (od 600-800 din odprilike )
 
ljudi treba da kupim g810 ili lg cookie....koji se bolje pokazao i koji je kvalitetniji?(ne zanima me kamera i simbijan) nego na koji cu se vise iskesirati za popravke?
 
evo ovako imam problem imam samsung u900 soul ali je bio kodiran e sad dekodiran je ali su neke aplikacije ostale od mreze ..sad da li postoji kakav kod ili to moze neko da uradi da ga vrati kao da je fabricki sistem jer je poceo da me nervira
 
Želim otključati Samsung SGH-A300 model iz T-Mobile US.I naći slobodan otključati upute, kodeksa u mjestu Ali ja Želite prijedlog od vas da je, prijatelji mogu koristiti kod za otključavanje samsung ili softvera za otključavanje Mobile ..
 
e ovako svi koji imaju ovaj tel ili ko nema a zna gde se mogu naci igrice i aplikacije za ovaj telefon neka postavi link ovde.... hvala unapred )

prvenstveno me zanima msn,skype .. posle toga file manager ... sve jedno sto vise aplikacija i igrica kao sto su : sah,x-oks itd...

DALI IMA NAVIGACIJU????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top