Samohrane, zašto i same?

ne sutiraju se samo samohrane majke. sutiraju se svi nemocni, slabi, bolesni, slepi, retardirani, nedovoljno jaki. posrnuli, bespomocni, nedovoljno drski, previse dobri, nedovoljno formulisani, neprilagodjeni, drugaciji, razliciti, previse uski, previse siroki, oni koji strce za glavu ili jos vise, previse pametni, previse glupi........
lista je preduga.
ovo je drustvo koje sutira sve sto nije dovoljno jako da sutne ono njega.

apsolutno si u pravu. svaka cast za komentar :ok:
 
Jedan drugarski savet svim pripadnicama "lepseg" pola -

pokusajte da obratite paznju malo i na obicne, svakodnevne muskarce, koji nemaju "onaj pogled", one od kojih vas ne prodju zmarci, one koji nisu ulickani i u trendu, one koji ne znaju efektne fraze nego se zacrvene pred vasim pogledom.
Zasto?
Zato sto ovih koji to sve imaju, na prvom mestu, malo je za sve vas.
Drugo - zamislite se barem jednom u zivotu sta ide uz taj imidz...
Dobar deo takvih macana je uvezbao tehnike zajebavanja zena do perfekcije.
Kada neki deo njihove "perfektne" slagalice zataji, kada nastane disfunkcija jednog dela njihove "zracne" muskosti, a vi ste sa njim vec u braku, prvo cete vi stradati kao najbliza osoba na kojoj ce leciti svoje komplekse. Ili ce vas zapostavljati ili tuci.

Malo nosinu dole, malo manje bajki o princevima.

Ima ovde cura koje su shvatile sta znaci prednost kada si zensko i njima skidam kapu.
;)
 
O.K. istina je da vecina ( ne sve ) zena trazi alfa - muzijake, dakle. one koji su glasni, koji strce, koji su "frajeri"... Ali, isto tako vecina ( opet ne svi ) muskaraca trazi devojke sa velikim sisama, dobrim dupetima, bez grama sala, sa napucenim usnama i blajhanom kosom... Misli, i oni bi trebalo malo da se spuste i da ne zive u oblacima...
Kad sam bila klinka privlacili su me takvi tipovi, frajeri, glavne face... Srecom na vreme sam uvidela da su oni, uglavnom, plitki i glupi... Moj muzic uopste nije maco tip, tih je, nije galamdzija... I znam da nisam pogresila, jer je nadasve dobra osoba.
 
Jedan drugarski savet svim pripadnicama "lepseg" pola -

pokusajte da obratite paznju malo i na obicne, svakodnevne muskarce, koji nemaju "onaj pogled", one od kojih vas ne prodju zmarci, one koji nisu ulickani i u trendu, one koji ne znaju efektne fraze nego se zacrvene pred vasim pogledom. Zasto?
Zato sto ovih koji to sve imaju, na prvom mestu, malo je za sve vas.
Drugo - zamislite se barem jednom u zivotu sta ide uz taj imidz...
Dobar deo takvih macana je uvezbao tehnike zajebavanja zena do perfekcije.
Kada neki deo njihove "perfektne" slagalice zataji, kada nastane disfunkcija jednog dela njihove "zracne" muskosti, a vi ste sa njim vec u braku, prvo cete vi stradati kao najbliza osoba na kojoj ce leciti svoje komplekse. Ili ce vas zapostavljati ili tuci.

Malo nosinu dole, malo manje bajki o princevima.

Ima ovde cura koje su shvatile sta znaci prednost kada si zensko i njima skidam kapu.
;)

e ajd da se ovo slozim, a jel mogu da zadrzim sexualnog supermena, kad vec ne mogu frajera :rotf:....

:ok: e svaka cast za ovaj tekst zexonjo, poJebcic od mene......:worth:
 
Uskoro cu postati samo'rana majka i kad citam ove postove, ne razumem jednu stvar... Kazete muskarci su glorifikovani, zene srozane, macho, drolje, sveti gralovi, mucenice, raspustenice i neznamtinija sta jos. A koga je briga za to? Koga takvi komentari pogadjaju? Mene sigurno ne! Pa normalno je da ce u ovoj sredini da zenu gledaju popreko ako je pored statusa "razvedena" jos i dobra riba, pametna, uspesna, zadovoljna pa jos i dobar roditelj... tesko si ga njoj! Samo slabe osobe se obaziru na takve komentare
 
Uskoro cu postati samo'rana majka i kad citam ove postove, ne razumem jednu stvar... Kazete muskarci su glorifikovani, zene srozane, macho, drolje, sveti gralovi, mucenice, raspustenice i neznamtinija sta jos. A koga je briga za to? Koga takvi komentari pogadjaju? Mene sigurno ne! Pa normalno je da ce u ovoj sredini da zenu gledaju popreko ako je pored statusa "razvedena" jos i dobra riba, pametna, uspesna, zadovoljna pa jos i dobar roditelj... tesko si ga njoj! Samo slabe osobe se obaziru na takve komentare




Zavisi gde živiš...što je manja sredina, više si na tapetu...
ma ne obraćaš pažnju na sitne duše, kojima je to duševna hrana...
 
Poslednja izmena:
mozda ima tu i onog tumacenja "ko te bio po usima da se ebes sa idiotima pored gomile normalnih muskaraca?" :think: ocigledno je da su tih 200 000 zena samohranih majki bile sa 200 000 pogresnih muskaraca..zene biraju s kim ce..(ima tu i udovica kojima je muz umro poginuo itd ali recimo da ja nisam primetio da se prema takvim zenama ponasaju netolerantno)

nije njima drustvo nista krivo..same su birale s kim ce.. sad same i posledice snose..meni je iskreno zao dece ali..ona ne trebaju da snose posledice barem od strane drustva ali to ima vaspitnu ulogu takodje ..

ja da sam zensko recimo shvatio bih taj 200 000 podatak kao savet..dobro pazi s kim ides u krevet

(iznosim svoj licni stav..da ne bude zabune)
 
А шта ћемо са оних 200 000 мушкараца који су били у браку са тих 200 000 жена? Што они нису ''пазили са ким се петљају'' и што нису ''боље бирали''? Ко је њима крив? :mrgreen:

Пошто си мушко, за тебе не важи тај твој савет? ;)
 

Back
Top