samoca...

Najgore je kad si među ljudima, a usamljen... Onda je bolja samoća.
Svakome je potrebno da deo vremena provodi sam sa sobom, ali je količina tog vremena individualna.

Za to si u pravu,pogotovu ako izadjes negde uvece i ono dodjes sam i ti nikog ne znas a oko tebe svi pricaju,zezaju se.....Mada vremenom se i to prevazidje,tako da ne obracas paznju puno na to!!:)
 
:klap::klap::klap:Nista bolje nisi rekao svaka cast!! Samoca je moj stil zivota,ono naviknes se i uzivas,mada je jebeno u pocetku ali posle te briga naviknes se i to ti je ok!! U mojem kraju ima bas dosta ljudi koji su se tako povukli od okoline,znaci ljudi nemaju nikakvog kontakta sa drugima jedino cao-cao ili dobar dan - dobar dan nista vise!!

Bas tako i sas mene.
 
Mislim da onaj ko je otvorio temu nije mislio na samocu koja se jalja jednom godisnje i traje sat vremena...
Vec onu konstantnu,koja na duze staze zaista baca coveka u depresiju.

,
 
Za to si u pravu,pogotovu ako izadjes negde uvece i ono dodjes sam i ti nikog ne znas a oko tebe svi pricaju,zezaju se.....Mada vremenom se i to prevazidje,tako da ne obracas paznju puno na to!!:)

Ima druga vrsta. Kad živiš u porodici (braku, vezi, nije bitno), imaš kolege, komšije, drugove, a... usamljen, nema bliskosti, nema razumevanja... Mislila sam na takvu usamljenost. Ali ako je čovek jako mlad, mislim da ne može na duže tako da se oseća, jer mu ne dozvoljava sama priroda mladosti.
 
ima samoce... evo bas ovih dana kod mene... kad sam nostalgicna za porodicom i prijateljima od kojih sam daleko... obicno izadjem sa prijateljima ovde gde sam.. i to se nekako potisne i ok je.. medjutim ovih dana je to Ali I jedna osoba (musko-zenski odnosi:tip samoce)... tako da mi je nekako sve pomesano pa bih se najradije zavukla u mishiju rupu :( bleeehhhh mrzim samocu!! Samoca je uzasna!! !! retkiiii su slucajevi kad nije, i to obicno traje kratko i vec se javi potreba za druzenjem itd...
 
Samoca... Raskinuo sam s curom i osecam se skroz sam... I ako sam naso drugu i imam sanse s njom i lepsa je od bivse ipak se osecam san, nadam se da skoro prodje ovaj proklet osecaj.
 
Samoca i usamljenost su za mene dva razlicita pojma. Usamljenost dodje i prodje i to moze da se resi telefonskim pozivom, ali samoca... Tu prazninu ne popunjava bas svako.
 

Back
Top