samo za devojke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pool

Početnik
Poruka
3
zashto devojke nevole da im partneri svrshavaju u usta kad to mnoge pali! da li su devojke toliko gadljive na to i ima li ovde devojaka koima je to bash ok! ja mislim da bi i to trebalo da bude uzitak za devojke kao i za nas mushkarce!
 
zashto devojke nevole da im partneri svrshavaju u usta kad to mnoge pali! da li su devojke toliko gadljive na to i ima li ovde devojaka koima je to bash ok! ja mislim da bi i to trebalo da bude uzitak za devojke kao i za nas mushkarce!

Poruke: 1

i Jopet, prvo, pa musko....

@ tema....recimo, ispred tebe su dva jela, jedno volis a od drugog ti se povraca kad ga samo primirises...'ces da jedes ono sto ti ne prija? Neces. A jela razlicitog sastava. Od onog sto se tebi svidja, tvoja sperma dobija kiseo i gorak ukus, a od onog sto ti je mrsko, sperma ti je, ne mogu reci slatka, al' normalna, podnosljiva. 'Ces za ljubav tvoje devojke, to jest da bi ona progutala spermice i priredila i tebi i sebi nezaboravan uzitak, pojesti to od cega te muka hvata? 'Ces ti da podneses zrtvu radi obostranog uzitka? :mrgreen::lol:
 
zashto devojke nevole da im partneri svrshavaju u usta kad to mnoge pali! da li su devojke toliko gadljive na to i ima li ovde devojaka koima je to bash ok! ja mislim da bi i to trebalo da bude uzitak za devojke kao i za nas mushkarce!

Vidi, meni to i ako sam muško nije normalno. Ti si glup ako misliš da imaš pravo da se osećaš uvređenim ako ona neće da guta tvoju spermu.
Šta misliš ona tebi predloži da joj pojedeš jajnu ćeliju?
 
Poruke: 1

i Jopet, prvo, pa musko....

@ tema....recimo, ispred tebe su dva jela, jedno volis a od drugog ti se povraca kad ga samo primirises...'ces da jedes ono sto ti ne prija? Neces. A jela razlicitog sastava. Od onog sto se tebi svidja, tvoja sperma dobija kiseo i gorak ukus, a od onog sto ti je mrsko, sperma ti je, ne mogu reci slatka, al' normalna, podnosljiva. 'Ces za ljubav tvoje devojke, to jest da bi ona progutala spermice i priredila i tebi i sebi nezaboravan uzitak, pojesti to od cega te muka hvata? 'Ces ti da podneses zrtvu radi obostranog uzitka? :mrgreen::lol:

Aha..znaci bitan je ukus i miris..a ako se pomesa sa sladoledom hoces pojesti?;)
 
Zamislite situaciju:

osoba muškog pola stavi svoj penis u usta osobi ženskog pola, oralni "seks". I sad će ona sa istim tim ustima poljubiti:
tebe, svoje dete, majku, drugaricu, brata, sestru... Koliko god prala usta, ne može ih moralno oprati.
 
Zamislite situaciju:

osoba muškog pola stavi svoj penis u usta osobi ženskog pola, oralni "seks". I sad će ona sa istim tim ustima poljubiti:
tebe, svoje dete, majku, drugaricu, brata, sestru... Koliko god prala usta, ne može ih moralno oprati.

auh, ja ovo uopste ne kapiram....
***, ako volis nekoga, valjda volis svaki deo njega....i ne moze da ti se gadi....:roll:
 
Zamislite situaciju:
osoba muškog pola stavi svoj penis u usta osobi ženskog pola, oralni "seks". I sad će ona sa istim tim ustima poljubiti:
tebe, svoje dete, majku, drugaricu, brata, sestru... Koliko god prala usta, ne može ih moralno oprati.

Aha..a zamisli jela je meso i poljubi vegetarijanca..fuj..ili ljubi sve te ukucane a ljubila se s nekolicinom
 
Zamislite situaciju:
osoba muškog pola stavi svoj penis u usta osobi ženskog pola, oralni "seks". I sad će ona sa istim tim ustima poljubiti:
tebe, svoje dete, majku, drugaricu, brata, sestru... Koliko god prala usta, ne može ih moralno oprati.
Posle opere usta, zube,malo grguće onaj rastvor i ko da ništa nije bilo..sve se zaboravi za neko kratko vreme :lol: haha
 
. Pa mogu ja da volim i komšinicu (jednu babu preko puta), volim je kao osobu, a to ne znači da ću joj polizati donji deo tela. Ti možeš voleti dečka, hoćeš li mu polizati: nos, uši ili analni otvor?

ne hvataj se za rec u recenici, znas o kojoj ljubavi pricam....
a ako te interesuje hocu li komsiji pregledati cmar, onda : ne, necu.
:D:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top