samo za devojke i muskarce

Ma ja se samo secam da se to desilo totalno ne planirano i da ceo dan nisam nista jeo,jer sam bio na ivici nervnog sloma.Detalja se ne secam,cak ponekad moram dobro da razimslim kad je to bilo.Ljudi pamete datum,a ja ne mogu da se setim godine,UZAS! 8) Verovatno me sve to nije dovoljno impresioniralo,pa se nisam ni trudio da zapamtim nesto bitno.Moguce da sam u sebi pomislio "i sta sad,samo to...yebiga,nije onako kako su pricali".Mnogo bolje pamtim neke druge stvari,a o prvom putu i ne razmisljam.Da li bih opet sa njom?Sa kojom? :? :)
 
Pa nesto ga se i ne secam rado. Iako sam ja njega ostavila (dva dana nakon 'toga'), dugo sam htela da mu se osvetim. Raskinula sam jer nije mogao da mi dodje na rodjendan iz potpuno neopravdanog razloga. A onda mu se cetiri godine ni na ulici nisam javljala, da bih ga jedno vece videla kako stopira, a ja naravno za volanom. Pokupim ga i zavrsimo kod njega kuci (iako je u tom momentu bio u dugoj i ozbiljnoj vezi; a bas sam htela da mu riba naleti dok sam s'njim :twisted: ). Posle me je godinu-dve zvao skoro svaki dan i vise puta smo se dogovarali da se vidimo,on izadje sa posla ili se iscima pa iskombinuje da ostane sam kod kuce (sto je bilo sve teze i teze,jer je ubrzo njegova devojka presla da zivi kod njega), i ja svaki put pristanem,pa u zadnjem trenutku otkazem,ili samo iskljucim telefon pa posle zovem da se opravdam a javi mi se ona.No on i preko toga prelazio...Tako sam ga zavlacila sve dok se nije ozenio,a od kad se ozenio vise me i ne zove,naravno.
 
Pa tu devojku nisam godinama ni video ni cuo, skoro nikad mi ne padne na pamet, a bas bi sad voleo da je sretnem(ako bi je prepoznao uopste) i da popijem jednu kaficu sa njom, cisto da je vidim kakva je sada... onda je bila dobra. Mada je i meni prva pomisao bila "bah, pa nije bas to toliko dobro koliko su drugi pricali" Ma sta ja pricam ona se garant sad udala i seta neke bebice negde. Ne kajem se uopste, i ponovo bih isto da sto da ne.
 
Joooj,moje prvo sexualno iskustvo..... :? Secam ga se,i tog decka(sad vec coveka)vidjam,ne cesto,ali ga vidjam.....zeni se,inace.... :D
Sta da kazem....volela sam ga,zelela da spavam sa njim,da mi bude prvi,ali je imao ogromnu tremu(i ja sam njemu bila prva :P ),pa je imao "tehnickih" problema (nije nikako mogao da mu se digne :? ).Pokusavali smo na sve moguce nacine...ja neiskusna,on isto....i na kraju :arrow: NISTA! :x
Otisla sam kuci,sva izmrcvarena i umorna i vise mi nikad nije palo na pamet da sa njim uradim "TO" i kad pomislim na njega....nikada ne bih zelela da se to vreme vrati! Ali,ostali smo ok prijatelji,vidjamo se(on je inace kum mog brata :? ),i nikada nismo potegli pricu o tome sta je bilo.
 

Back
Top