Само Ром Вучића спашава!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.307
аутроска тема

Да ли сте знали да су Роми највернији гласачи Вучића и ако имају своје ратове , банде ,мафију у дубокој подели ипак у једној ствари су сложни а то је да су сви гласали за Вучића , макар у великом броју ..како и не би гласали када је председник све своје финасије , ресурсе дао националном савету Рома , изабрао њихове главне директоре , изабрао кординаторе Рома у сваком граду у Србији ..

Пре две године је била афера са директором националог савета Рома Далибором Накићем која није изашла у јавност јер је председник то заташкао , наиме ромски национални савет добија новац од Републике Србије да помогне младе ромске студенте , циљ је да се врши инклузија Рома ..Накић је тада једној младој Ромкињи за узврат , да би добила стипендију тражио сексулане услуге то је објавила тадашња независна Ромска част Рома Србије која је убрзо после тог инцидента и под утицајем главног бота СНС Дејана Влајковића почела да ради за ДБ и никада више ни једну критику нису упутили на рачун националог савета Рома и ако су тада претили да ће да се скупе њих 1000 и да крену пут Белгије да се жале на власт ..сад нисам сигурна да ли су почели да раде за ДБ или је ДБ Влајковић сам их уценио да престану критике ..

Овако контролисана мањина као што је Ромска је велико упорише Вучића , бар што се ЕУ тиче и ако се неко пита зашто је ЕУ на страни Вучића а не подржава ни једну опозициону пратију , Роми су разлог томе ...

Наравно Роми , специјално главно руководство користе своју позицију па тако могу да раде шта желе , од уцењивања младих студентица до прогањања људи по Аранђеловцу , без казне , без критике , без ограничења ...

Е, Србијо шта си дочекала ..
 
Осим што су главно упориште за председника Србије , они су данас и главни сарадници службе безбедности , управо због специфичности ромске нац мањине и кординација које имају , они се масовно користе за службу ДБ ..нпр у граду Аранђеловцу главни ДБ човек је Дејан Влајковић који је и ако је осуђен за утају новца , пола милиона од Еу фонда , он је данас главни човек СНС у Аранђеловцу , Бог и батина који апсолутно користи свој положај и злоупотребљава га ...

Жалосно на шта је Србија спала
 

Ми Срби смо у Србији последња рупа на свирали , Српкиње специјално , ми смо нико и ништа зависимо , наша слобода зависи, од добре воље Рома на положају који имају апслоутно сва права и све ресурсе и све повластице..Мада Роми немају ништа јер их њихов навионални савет максимлано експлоатише користи за прљаве послове државе а специјално када дође до праћења које врши ДБ ту су Роми главни сарадници и добију који динар за то , али то да цинкаре своје рођаке и браћу за динар ...
 
аутроска тема

Да ли сте знали да су Роми највернији гласачи Вучића и ако имају своје ратове , банде ,мафију у дубокој подели ипак у једној ствари су сложни а то је да су сви гласали за Вучића , макар у великом броју ..како и не би гласали када је председник све своје финасије , ресурсе дао националном савету Рома , изабрао њихове главне директоре , изабрао кординаторе Рома у сваком граду у Србији ..

Пре две године је била афера са директором националог савета Рома Далибором Накићем која није изашла у јавност јер је председник то заташкао , наиме ромски национални савет добија новац од Републике Србије да помогне младе ромске студенте , циљ је да се врши инклузија Рома ..Накић је тада једној младој Ромкињи за узврат , да би добила стипендију тражио сексулане услуге то је објавила тадашња независна Ромска част Рома Србије која је убрзо после тог инцидента и под утицајем главног бота СНС Дејана Влајковића почела да ради за ДБ и никада више ни једну критику нису упутили на рачун националог савета Рома и ако су тада претили да ће да се скупе њих 1000 и да крену пут Белгије да се жале на власт ..сад нисам сигурна да ли су почели да раде за ДБ или је ДБ Влајковић сам их уценио да престану критике ..

Овако контролисана мањина као што је Ромска је велико упорише Вучића , бар што се ЕУ тиче и ако се неко пита зашто је ЕУ на страни Вучића а не подржава ни једну опозициону пратију , Роми су разлог томе ...

Наравно Роми , специјално главно руководство користе своју позицију па тако могу да раде шта желе , од уцењивања младих студентица до прогањања људи по Аранђеловцу , без казне , без критике , без ограничења ...

Е, Србијо шта си дочекала ..
evo i tebi jedan Vučić za januar

Jan2024-1.jpg
 
Pa znas kako, Srbe politika ne zanima, svi su apoliticni, jedva 50% izadje na izbore.
Kad vec nece da ih zanima politika, onda eto - neka neko drugi vodi politiku.

Ајде што води политику , то имају право као нац мањина , али да ми воде службу ДБ , да ми намештају афере и да се играју обавештајне игрице у своју корист ..
 
evo i tebi jedan Vučić za januar

Jan2024-1.jpg

Постаје репресивно , била сам за Вучића чак сам мислила и да гласам , али након оног што сам видела да се ради просто постала сам опозција , не желим да ме систем контролише , да ме спутава ..највеће право човека ,које заслужје од Бога , од природе је право на слободу , ако ми ту слободу одузимају , онда мораш да се бориш , принуђен си јер не можеш да дишеш ..
 
Постаје репресивно , била сам за Вучића чак сам мислила и да гласам , али након оног што сам видела да се ради просто постала сам опозција , не желим да ме систем контролише , да ме спутава ..највеће право човека ,које заслужје од Бога , од природе је право на слободу , ако ми ту слободу одузимају , онда мораш да се бориш , принуђен си јер не можеш да дишеш ..
ma nema problema
sve u redu
 
Постаје репресивно , била сам за Вучића чак сам мислила и да гласам , али након оног што сам видела да се ради просто постала сам опозција , не желим да ме систем контролише , да ме спутава ..највеће право човека ,које заслужје од Бога , од природе је право на слободу , ако ми ту слободу одузимају , онда мораш да се бориш , принуђен си јер не можеш да дишеш ..
Pricali smo na forumu da je to mafija, ali eto na kraju si sama videla.
 
али просто је интересантна доза префидности коју режим Вучића користи у обрачну са својим грађанима , он не користи у нападу на некога неке друге групације , него управо Роме јер они су као бели медведи не можеш им ништа, све док је њихов главни савет под контролом Вучића и онда може да ти ради шта год жели и да те убије ако хоће и да за то никада не одговара .

Може да ти намести шта год жели , да те у присуству два сведока оптужи за расизма , нац нептрипељивост , може да те оптужи за рушење поредка државе а то је већ озбиљна диктатура ,али озбиљна ..ако све то може да ти уради ..озбиљна диктатура.
 
Ja ti to garantujem zivotom. Glasaju za kesh, a SNS im daje kesh. Video svojim ocima, i pricali mi ljudi kojima verujem.

Даје им новац и национални савет Рома а он је под контролом Вучића а то што главни директор сексулано уцењује младе Ромкиње да би добиле стипендије то нико не сме ни да писне , једина организација које је то објавила , има лајв на фејсу био , девојчица лепо причала шта јој је овај Накић тражио, да је води у спа центар , стан на дан а девјчица дошла да тражи стипендију од центра , не од њега лично ..преписке постоје а нигде ни једна реч у медијима ..ТАЈАЦ !
 
али просто је интересантна доза префидности коју режим Вучића користи у обрачну са својим грађанима , он не користи у нападу на некога неке друге групације , него управо Роме јер они су као бели медведи не можеш им ништа, све док је њихов главни савет под контролом Вучића и онда може да ти ради шта год жели и да те убије ако хоће и да за то никада не одговара .

Може да ти намести шта год жели , да те у присуству два сведока оптужи за расизма , нац нептрипељивост , може да те оптужи за рушење поредка државе а то је већ озбиљна диктатура ,али озбиљна ..ако све то може да ти уради ..озбиљна диктатура.
Moj komsija ih pobacao u kontejner, poceli neke balijske pesme da pustaju i da se kurce.
 
Tako organizovano niko kao oni ne glasa direktno za kesh. Da si video ono sto sam ja video, drugacije bi pricao.

Гласали су они и за ДС а када је њима одзволино , онда су прешли у СНС нису они ту због идеала , него новца и користи ..овај главни бот СНС и ДБ човек Влајковић из Аранђеловца је био у Г17 и онда прешао у СНС ..ту је битан лични интерес , мани ме идеала и неке љубави према Србији ..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top