Samo radi suprotno

dok imas dobar osecaj sta je u redu a sta nije to je dobro. medjutim to se nekad zamuti i to je opasno. nekad se zamuti malo pa mozda nesto i dobijes ali moze da se zamuti lose. mozda je nejasno sta pricam ali to je prosto kljuc svega i nema drugih kljuceva, ako zaobilazis nesto kod sebe moras znati zasto.
 
i realnost znaci da registrujes sta je realno a ne sta je umisljeno
mislim ok moze sve da batalimo i samo budite normalni brate sta je tu problem. dolazi na vreme ponasaj se korektno, ako te zena i pored toga zeza batali je i cao
 
Vodooo Popaj je tako govorio :lol:
.
zastupnik sam i dubokoverujući da se ne može ništa dugo fejkovati...tako da to sa istinom ima smisla...ali to je za one, neke, koji znaju da će ih istina osloboditi
..
a boleće nekad taj šamar istine više, nego topla i skrivena laž...ali na duže staze...boleće i laž...međutim proći će...kao što sve prođe

Borba sa samim sobom u kojoj porazi se broje kad god se iznevjerimo
 
aha kao taktika da niste korektni, ne znam u stvari nabadam moze valjda i da se improvizuje : ) idem onda
kao nisi dobar pa si onda dobar. mada neke stvair su tu vise zenske da se samoodmeravaju. ali opet postoje okviri iz kojih se ne izlazi to treba registrovati

mislim da prosto ne treba da radis stvari gde ces da se kajes posle sta god to bilo. nekad ne znas to unapred a nekad znas. zivot mozda nikad nije lak, mozda nekim ljudima jeste a mozda mnogi ne spadaju i uvek se mucis a samo ponekad se malo popnes gore i vrlo lako padnes dole ako ne cenis sta ti je doslo. isto mozda nije lose znati sta ne treba preci koje granice sto nije uvek lako. eto to je cela pamet a to sve nije lako a nekad moze i znatno da se oteza :(
 
Poslednja izmena:
Mislim da treba raditi po svom nahodjenjui i osecaju, jer si ti taj koji na kraju odgovara za posledice svojih postupaka, hmmmm ? Pa makar i ispao decak a ne muskaaaaAAaaarac. Sta fali, budi decak. To je tako glupo, zamisli ako ne uradis nesto sto ona trazi od tebe ili ocekuje, ti si onda drustveno kastriran i infantilizovan. Smesno...
 
Vodooo Popaj je tako govorio :lol:
.
zastupnik sam i dubokoverujući da se ne može ništa dugo fejkovati...tako da to sa istinom ima smisla...ali to je za one, neke, koji znaju da će ih istina osloboditi
..
a boleće nekad taj šamar istine više, nego topla i skrivena laž...ali na duže staze...boleće i laž...međutim proći će...kao što sve prođe
I agree! Repka!
 
Nonsens, kao i sve slicne upute i prirucnici ... a jadan onaj koji trazi iste kao pravilo napisano od dokolicara. Nego, ono si sto jesi, ne daj iznevjeriti sebe i ne obracaj paznju na tudja torovanja i sablone .... tek si najeb'o ako pocnes vjerovati drugim ko si.


.... i da, mani se igara, predstava i glumljenja, jer kako dobiti nesto iskreno i jako ako to nismo sami !?

ja sam uvek iskrena a najmanje su ljudi bili prema meni, muskarci decaci i ne vezano za godine
sto si stariji bices fristriraniji i vise ces brinuti o sebi nego o tome kakav je zena devojka koja ti se svidi covek
ne vazi to pravilo kakav si prema sebi bice i drugi jer svako gleda svoje dupe, ili vecina
 
Heh, evo jednog clanka koji ce vas zabaviti: http://thoughtcatalog.com/jarrid-wilson/2014/03/294849/
U pitanju je poredjenje izmedju 'pravih muskaraca' i 'decaka'. Malo cemo ga proanalizirati. Svaki malo iskusniji muskarac vec zna ovo sto cu reci, ali malo zbog ovih mladjih, glupljih. Ovo je prakticno kolekcija saveta koji vam govore kako da nikad nista ne poyebete i dolazi od nekoga ko ocigledno nista ne zna o zenama.

EDIT: Za zbunjene, tamnim slovima su moji komentari na autorove stavke.

1. Muskarac priznaje svoje greske. Decak trazi izgovore.

Realnost: Muskarac nikad ne treba zeni da se izvinjava ni za sta, cak ni kad nije u pravu, jer zene to dozivljavaju kao znak slabosti. Prema takvom muskarcu one brzo izgube postovanje, a zatim i ljubav. Takodje je vazno izgovore nizati mrtav hladan ili jos bolje ni ne pokusavati da nadjes izgovor, vec se jednostavno ponasati kao da je sve u redu i praviti je ludom.


2. Muskarac postuje tvoju nevinost. Decak pusta da ga vodi pozuda.

Realnost: Koju nevinost? U vremenu kad postoji potpuna seksualna sloboda zene i prakticno nikakve posledice, zeni koja odmah nece da rasiri noge ocigledno se uopste ne svidjas. Na svaki pokusaj odlaganja seksa treba reagovati odlaskom i prekidom odnosa. Dalje, zene ne postuju muskarce koji kontrolisu svoje impulse, vec muskarce koji besramno i bez izvinjenja idu za onim sto zele. Ako je budes gledao kao parce mesa i tretirao kao parce mesa, dobices to parce mesa.


3. Muskarac te postuje bez obzira na okolnosti. Decak te postuje samo kad trazi nesto zauzvrat.

Realnost: Postovanje treba da se zasluzi. Zene ne osecaju privlacnost prema muskarcima koji ih postuju. Kod zena se privlacnost razvija iz osecaja inferiornosti, zato je muskarac koji se ponasa dominantno i ne postuje zenu privlacan, a dzentlmen odbojan. Uvek treba traziti 'nesto' zauzvrat. Zena mora biti svesna da samo neogranicenim seksom, bilo kad i bilo gde, ima sansu da zadrzi tvoju paznju i naklonost.


4. Muskarac ce uciniti sve sto treba da se pobrine za tebe. Decak ce traziti izgovore da to izbegne.

Realnost: Pobrine u smislu obezbedi resurse i izdrzava te. Ovde se vide naznake zenske dvojne strategije: 'alfa yebe, beta placa' jer zene osecaju stvarnu privlacnost prema losim momcima, a od naivcina finih momaka hoce da izmuzu resurse. Vi razmislite koji ce bolje proci, onaj koji ce da se brine za nju ili onaj koji ce da se brine da isprazni svoja jaja i zbrise.


5. Muskarac se priprema za buducnost. Decak zivi u trenutku.

Realnost: Vecina zena, pogotovo mladih, zivi iskljucivo za trenutak i bole ih ona stvar za buducnost. Devojci je vaznije pet minuta u muskom WCu sa uzbudljivim losim deckom, nego decenije mira i sigurnosti sa dosadnim, pouzdanim muzem. Zene vole nepredvidive muskarce sa kojima nikad ne znaju na cemu su, a preziru dosadne, pouzdane, predvidive muskarce. Racunaju bice vremena za njih kad omatorim i svu svoju lepotu i mladost dam losim decacima, onda cu se okrenuti tim naivcinama koji su strpljivo cekali i planirali sve ove godine.


6. Muskarac se trudi da ga tvoja porodica postuje. Decak samo zeli popularnost ljudi koji ga okruzuju.

Realnost: Popularnost je ultimativni afrodizijak za zenu. Popularnost medju vrsnjacima ma koliko ona bila povrsna ili nezasluzena je ono sto zene instiktivno dozivljavaju kao demonstraciju socijalne dominantnosti ili socijalne vrednosti, a to je prakticno jedina stvar koja privlaci zene. Postovanje njene porodice ce imati upravo suprotan efekat. Ako se svidite njenoj mami i tati pa oni jos kazu da si fini, njena vagina se osusiti i zatvoriti zauvek. Ako roditelji kazu da nista ne valjas i da te izbegava, efekat ce biti suprotan.


7. Muskarac je cvrst u svojim ubedjenjima. Decak ih menja u zavisnosti od devojke.

Realnost: Zene vole tvrdoglave muskarce, medjutim ne i ukoliko su njihova ubedjenja drustveno nepopularna. U principu najbolje je zenama nikad ne govoriti svoje stvarne stavove i na sve odgovarati nejasno i poigravati se s njima kao sa razmazenim detetom. Jedan od prvih koraka u flertovanju je izbegavanje direktnih iskrenih odgovora.


8. Muskarac ima integritet. Decak krsi obecanja.

Realnost: Zene mrze dosadne, pouzdane muskarce. Ako uvek dodjes na vreme, uvek uradis ono sto si obecao, setis se rodjendana, godisnjice itd, sudbina ti je zapecacena. Ceka te raskid ili razvod. Povremeno je ispalis, izneveris, prevaris, nestanes i ne javljas se neko vreme i njena opsednutost tobom ce rasti i nikad nece moci da te ostavi. Zene zude za dramom i osecanjima. Kako ces joj to pruziti ako je nikad ne izneveris?


9. Muskarac koristi svaku priliku da uci. Decak misli da zna sve.

Realnost: Zene preziru skromne i ponizne muskarce, a apsolutno obozavaju preterano samouverene kretene. Samopouzdanje, cak i ako nije utemeljeno u realnosti, je kljuc privlacnosti za zenu. Ako muskarac dovoljno uverljivo glumi da je najpametniji i najbolji i nju ce ubediti u tu svoju verziju realnosti. Zenu ne interesuju cinjenice, ona ce poverovati onome ko sa najvise samopouzdanja izgovori i najvecu laz.


10. Muskarac trazi vise od lepote. Decak trazi lepotu da bi mogao da se razmece.

Realnost: Zene zapravo znaju da je tvrdnja o vaznosti unutrasnje lepote najobicnija glupost te zato trose enormne kolicine vremena i novca na doterivanje. Zene su svesne da one najlepse medju njima imaju najveci drustveni status i najbolje opcije prilikom selekcije partnera. Muskarci su takodje svesni kakav efekat ima pojavljivanje u drustvu lepih zena. To nije razmetanje, vec princip prethodne selekcije: ako te zena vide sa drugom zenom, ti automatski postajes privlacniji i otvaraju ti se nove mogucnosti. Jos ako te vide sa privlacnom zenom, opcije ti se uvecavaju istog trenutka kod mase zena s kojima nisi morao da progovoris ni rec.
OLD GOLD.
 
da, jedna od jačih tema na forumu, sećam je se...

sve što je napisao miki je tačno, ali...

ne mogu biti džukac i makijavelista, ja sam kao tesla...
sklon idealizaciji i obožavanju žena iako je to za njih veliki turn off... posebno u današnje vreme...

Edx5zf5WAAA43PN.jpg
 
Može nekome da deluje kao preterivanje ili generalizacija, ali naslovni post je zapravo vrlo precizan i tačan. Stoput sam se u to uverio. Ženama je nažalost finoća i potreba za istom samo maska, zapravo su mnogo surovije i primalnije u nekim stvarima čak i od muškaraca. Pokazivaće empatiju prema patnji odbačenih kučića i mačića, plakaće nad statusom dece u Africi, boleće ih sudbina prosjaka i siročadi, ali u socijalnim odnosima će se uvek priklanjati jačem i socijalno dominantnijem i nemilosrdno gaziti usamljenike, čudake i odbačenike kao i previše fine momke. Kad kažem nemilosrdno - onda to i mislim, čak ih neće ni registrovati niti razgovarati sa njima u ekstremnim slučajevima.

To uvek treba imati na umu kada je čovek u društvu, a da su tu žene, gledaj da ne forsiraš neke svoje fiks ideje i da ne odudaraš od standarda, ne filozofiraj mnogo, ne iznosi neke atipične političke stavove, jer će te pregaziti. Takodje ako su ružan ili ružniji od većine u društvu beži odatle, bićeš gažen i moći ćeš da prodješ samo kao klovn-zabavljač koji služi za sprdnju. Takodje ako si autističan ne socijalizuj se previše ili traži slične sebi, ako se zaneseš pa kreneš da tripuješ neku jednakost gadno ćeš najebati. Tako je i sa finim momcima, ne vole one to jer im deluje kao slabost.
 

Back
Top