Samo fotke

resDSC_0127-1.jpg
 
Ova slika je nevjerovatna.Mene priroda uvijek ocarava iznova i iznova!!!Ti se bavis fotografijom mozda?Imas odlicno oko za predivne trenutke koje trebaju biti primjeceni-to definitivno!!!
 
miamia, ona sa putakozima je bruka slika....mozda bi bilo bolje da se vide i strelice sa leve strane - ali samo mozda....
mnogo mi se dopada....vise od cerke :)
ovaj k'o da razmislja "e vidi ove engleze, sve neki cirklovi nationali:" :)
 
Obersturmfuehrer:
miamia, ona sa putakozima je bruka slika....mozda bi bilo bolje da se vide i strelice sa leve strane - ali samo mozda....
mnogo mi se dopada....vise od cerke :)
ovaj k'o da razmislja "e vidi ove engleze, sve neki cirklovi nationali:" :)


Postovao sam je na DZ, pod imenom "Gde cu sada . . ."
Jedan decko rece da mu je turist.vodic kazao da je to bivsi clan grupe "s` vremena na vreme ".Svako jutro je tu( u Knezu) u isto vreme sa flajkom . . .
Zao mi je samo zbogkrajeva desnih "ulicokaza", ali jbiga . . .
 
lik_iz_sna:
@miamia ne onoj slici samo glupe bandere kvare kompoziciju ...neka photoshop odradi svoje ..

Moguce, ali ja ih ne bi skinuo sve i da me seku.
Jedino bih samog sebe isekao zbog krajeva . . .
A, i ne volim PS.Takve su kakve su(eventualno svetlo, kontrast) pa ako sam imao srece i ubo kompoziciju, temu, poruku-super. . .
Ako ne. . .j*b*ga . . .
 
miamia-slika je kao scena iz nekog filma,odlicna je!!!
danez-uklopio si prave boje tako da zuta definitivno dolazi do izrazaja,volim takve konbinacije kada su slike kao iz srarijih vremena samo su neki detalji "zivi"...
 
danez:
Hvala snis, tek pocinjem da ucim.
.


нема на чему, волим да кажем своје мишљење о нечему што видим.

У фотографији се више види што се дуже гледа. Твоја фотка ме је из "цуга" привукла и рекао сам ти шта сам мислио на први поглед. Е, сад сам поново погледао фотку и има један мали детаљ који мало одвлачи пажњу, а то је онај статив, стубић, шта ли већ у оквиру прозора, десно од сенке цвећа. Њега бих мало изједначио, бар до нивоа пода да не боде својом светлином и недореченошћу очи. Бар данас је лако, не мораш се зезати сате и сате у мрачној комори :) а и увек можеш кренути из почетка не трошећи материјал, па мало експериментиши ;)
 
danez:
Samo sto bih mozda trebao da povecam deo sa senkom pa cvece i senku vise udesno na sredini slike?

нисам те ово разумео. који део ?

ти си потпуно зацрнио онај стубић и део пода (тек касније сам уочио да је ту у питању сто, ваза и под). ја сам мислио на овај део што сам заокружио да мало "затамниш", значи да буду тамнији и отприлике као што је сто око сенке. У том случају по мом мишљењу не би требао померати постојећу централну композицију. Овако ми отвор кроз који продире светло заједно са сенком вуку у лево...па би, кад би оставио потпуно тамно, морао вршити неке интервенције на "стабилизацији" композиције...а ваљда ће се још неко јавити са својим мишљењем....
 

Prilozi

  • dscf0002.jpg
    dscf0002.jpg
    29,7 KB · Pregleda: 12

Back
Top