Sajam knjiga 22.10. - 28.10.

Svako voli neki stil pisanja.Nekome vise odgovara Mirjana,nekome nesto drugo.Nije stramota imati na polici knjigu koja se vama svidja,makar je napisao i najgori pisac(po svim kritikama) .Ukoliko se vama dopada,to je to.Mene,recimo,Mirjana nikada nije odusevljavala kao pisac,sto dakako ne znaci da nije dobra.Jednostavno,ne lezi mi njen stil.Ne svidja mi se.
P.S."Samo iznosimo cinjenice" -- kakve cinjenice?mozda je tvoj stav,al' cinjenica svakako nije.
 
@MadonnaGirl,pametno,jako pametno :) :) :)

@B. ,mislim da moras da pronadjes svoj nivo.Za prepucavanje,druzenje,sve.Daleko od toga da sam ja iznad,ili ispod,ti mene sam stavljas mnogo iznad tebe.U vecini rasprava.A,ja nisam na distanci,povlacim se onda kad shvatim da jednostavno neke stvari ne razumes.A,taj zarkonski recnik molim te upotrebljavaj sa svojim drugarima,a meni te izraze nemoj plasirati..
Usput,meni najcesce smetaju sitnice,priznajem..Bar priznajem.A i cesto dizem nos,to stoji.Da li te neko tera da odgovoris?Da li si ti uvek direktno prozvan(sad jesi,ali u vecini stvari ne).A,ja nikoga ne stavljam na ignore,pa ni tebe.Mozda zato sto svoje frustacije ne lecim na ovom forumu,niti zivim na istome.Shvatices(valjda) o cemu govorim.
 
Svoj nivo imam, ali TI mene i dalje gledash sa visheg nivoa, bilo to svesno, bilo nesvesno.
upotrebljavaj sa svojim drugarima,a meni te izraze nemoj plasirati..
Da li da komentarishem?
Moj komentar je bio sasvim na mestu, premda nema potrebe da se pravim da je sve ok ako imam problem.
Lepo je shto priznajesh da dizhesh nos, da ti smetaju sitnice. Ali to ne znachi da zbog toga moram biti u slozi sa tobom.
I da, moram da odgovorim, s obzirom da su tvoje poruke na nekim temama vetjinom vezane za moje postove, bilo posredno ili neposredno. Dakle, veruj mi, nije u manjini.
Da napomenem da ako neke stvari ne shvatam kao ti, ne znachi da ih ne shvatam pravilno, u globalu, vetj samo da postoji razlika u mishljenju!
Rekoh da me stavish na ignore iz tih razloga. Sa tobom se stalno raspravljam, pre svega zato shto me provocirash nekim komentarima za koje, opet, ne mogu da tvrdim, odnosno za koje ne mogu da osporavam da su sa namerom upereni protiv mene ili ne.
Mozda zato sto svoje frustacije ne lecim na ovom forumu,niti zivim na istome.Shvatices(valjda) o cemu govorim.
Takodje ne zhivim na ovom forumu, dodjem kada nemam shta da radim, tj. otvoren mi je u tabu, chisto zbog ljudi koje poznajem, a nemaju myspace, ili neshto slichno.
A opet se u tvom postu istiche doza cinizma.

Sada se ja nadam da ti mozhesh mene da shvatish, i nadam se da u budutje netje biti povoda za rasprave.
 
Kada sam prvi put citala Mi deca sa stanice Zoo, uopste nisam mogla da izadjem do kraja... Na pola sam stala, i odustala, koliko je mucna knjiga
Ali na kraju sam uspela.
Mozda je bolje da prvo procitas Dnevnik jedne narkomanke, ona je blaza verzija...
Btw, ni ja nemam vremena za citanje, ne secam se kada sam zadnji put procitala nesto a da nije bila lektira...
 

Back
Top