sadrzaj tinejdz torbe

attachment.php


Evo malopre sam slikao.

Gledaj ga ovaj svu ustedjevinu izvadio da se takmici samnom. :lol:

Hteo sam da slikam potvrdu iz banke o stanju na racunu, ali **** nista se ne vidi.
 
jao bre je bala vas ustedjevina
ajde lepo stavite slike, il navedite sta ima unutra
ja cu da navedem za skolski ranac:
imam dve a 4 ukoricene za fiziku i matematiku dabogda crko onaj ko izmislio ukoricene a4 i ove sto zahtevaju te iste da se imaju
imam i male neukoricene za geografiju i informatiku, i ukoricene za engleski i srpski i uzela sam od Saleta srpski ukoricenu da prepisem ducica. i citanku a4 od trista strana :neutral: i knjizurinu za engleski i jednu malu za fiziku. klupska drugarica ne nosi knjige uopste , nijednu knjigu nema, ako klupa nema citanku ide kec u dnevnik :neutral:
pa imam papirne maramice, i neke makazice ne znam odkale su, i oglobac, al jedan, i olovke , pernicu ne nosim, i rezac i jedan fluorescentni marker i omot od juhu cokoladice i guzvavi kontrolni. neki put stavim i kisobran na sklapanje
i posle me pitaju je l te bole ledja
 
Inace moja "Skolska torba" Tj vise je fakultetska se sastoji samo od
Laptopa :D
Posto pisem na njemu sve beleske and stuff :D.
Faks je super jer nema vise onih troublesome old school svezaka :D.
acer-emachines-520-2890-1.jpg

all i need :D
 
Poslednja izmena:
trz. torbu bas retko nosim kad imam bas bulumentu stavri a sadržaj stavri "za poneti" (milka oprosti, tu su ") varira na temu: licna karta-index-cip kartica-druga dokumentacija-telefon-ključevi-maramice-keš-hemijska-cigare-upaljac
 
Moja tobra s kojom idem u skolu.(necu nabrajati par svezaka),trougao(treba za oto i tako to)(nemam cak ni hemijsku,knjizicu i to sto svi nosite),labelo,ogledalce neko raspalo,korektor,sjaj,gel za suvo pranje ruku(stitimo se od h1n1),krema za ruke,slusalice,slusalice za drugi fon,telefon,kljucevi,parfem(mali)zvake,pare,razni papiri(umesto sveske)pa onda jos neki papiri sto ne znam sta znace,mrve,kesice razne od hrane..i mislim da je to,to..
 
sjeb.ali ste temu, posebno Bratislav, nije ovo za promovisanje ko kolko' ima para, i promovisanje nasilja bodezima i boxevima.To je strasno. Jeste, ti sad ono kao ides ulicom, i nosish 500e, pretish ljudima bodezima i sl.
U jednoj temi sam u tvom postu procitao da te se plase muske osobe.Pa, ko se ne bi plasio da mu prilazis sa ovolikim naourozanjem, za ovo u posedu, tj nosenju po ulicama, se ide u zatvot, a ti si punoletan. :|

msm da nisi ti dobro procitao:mrgreen:
 
sjeb.ali ste temu, posebno Bratislav, nije ovo za promovisanje ko kolko' ima para, i promovisanje nasilja bodezima i boxevima.To je strasno. Jeste, ti sad ono kao ides ulicom, i nosish 500e, pretish ljudima bodezima i sl.
U jednoj temi sam u tvom postu procitao da te se plase muske osobe.Pa, ko se ne bi plasio da mu prilazis sa ovolikim naourozanjem, za ovo u posedu, tj nosenju po ulicama, se ide u zatvot, a ti si punoletan. :|

Covece, ti se izgleda utripovao da sta god neko nesto nosi u torbi, to mu sluzi za pretnju ljudima na ulici...:lol:

Bwaca se plase muske osobe?:hahaha: Njega se ni zenske ne plase...:lol:

msm da nisi ti dobro procitao:mrgreen:

Slazem se sa Hat...

Boze Hat, ti si uvek u pravu...:mrgreen:
 
a najjaci su kondomi...oni sto se dele na dan protiv side, pa ih braca nasao izpod kreveta...:D

inace kod mene...hmmm sve potrtam u dzepove, dokumenta (licna karta, dozvola, saobracajna), kljucevi od aviona, sa zlatnim priveskom, 2 magnuma 357 (pozlacena, sa gravurom), jatagan jedan za pojasom, jedan sef pun svajcaraca i funti, mali automat za kondome, jedan desktop racunar sa ne flet monitorom, tapiju kuce i celog imanja, dozvolu za gradnju, atest za plin (od aviona), kanticu od 5l (parfem), jednu pumpu (da napumpam er maks kad se izduva), tranzistor sa svadbarskim zvucnicima i sleper trave...i ja msm da je to to, ako sam nesto izostavio dopunicu...
edit: zaboravio sam za onu govornicu koja mi stoji u zadnjem dzepu...

p.s. nosim helake sa dzepovima...uvek
 
Poslednja izmena:

Back
Top