Sado Maso odnos

Rob je onaj koji služi ne zato što voli nego zato što nema izbora..... Ne volim da budem podređena...i ne volim muškarce koji mi dozvole da ih podredim.....

Ipak mislim da rob sluzi zato sto voli,zato sto ga to pali i zato je sam tako odabrao. Ne mozes nikoga ni na sta da nateras ako on to nece. Sustina BDSM odnosa je dogovor,kada se zna gde je cije mesto i svako je sam tako izabrao...svako dobrovoljno igra svoju ulogu.
 
Kad su onomad oslobodili crnce ropstva, mnogi su ostali tu gde jesu i nastavili dobrovoljno da sluze .. jer nisu ni znali shta ce sa sobom .. a nije im ni smetalo da im neko drugi trasira svakodnevicu. Neki ljudi pronalaze svoju satisfakciju u chinjenju drugih ljudi zadovoljnima. Pa to ti je slichno onome shto neki mushkarci prichaju posle seksa ... draze mi je da nju zadovoljim nego da ja svrshim, ili .. moje zadovoljstvo je u tome shto je ona svrshila, iako ja nisam. Meni je to malo nejasno i ne bih mogla nikad tako da rezonujem, al` razni ljudi, razne cudi.

Potpuno se slazem.
 
znaci, ocigledno da imam tu 'mazo' crtu... inace sebi ne bi' uspeo da objasnim sta me tera da dolazim ovde i da citam neke potpuno bezidejne, suve, smorne, ponavljajuce postove... ili, na primer, totalno nekulturne i bljutave 'seksualne posalice'... i jos dosta toga, al' sad... sta cemo... zivot je takav... cas sreca - cas tuga...
 
ej cao
Ponovo se ja javljam.Osoba koja je zapocela ovu temu.
Drago mi je da ima jos ljudi koji misle kao ja,a tu racunam Veselu zenu i SpoiltPrincess.Ako im kad zatrebaju robovi neka me slobodno pozovu.
Inace trenutno citam 120 dana Sodome od Markiza de Sada.Neverovatno skandalozna knjiga i za danasnje vreme,a tek za ono kada ju je pisao.
 
ej cao
Ponovo se ja javljam.Osoba koja je zapocela ovu temu.
Drago mi je da ima jos ljudi koji misle kao ja,a tu racunam Veselu zenu i SpoiltPrincess.Ako im kad zatrebaju robovi neka me slobodno pozovu.
Inace trenutno citam 120 dana Sodome od Markiza de Sada.Neverovatno skandalozna knjiga i za danasnje vreme,a tek za ono kada ju je pisao.

robe,pod hitno da si mi sredio sobu,usisao prasinu,oprao prozore i nahranio svinje...:D:D

ps.Najbolje akcije su pri kraju knjige...ultra nasilje...:D:D
 

Back
Top