Sačuvaj me Bože ženske nervoze.

ja se setjam kad sam bio mali da je Josipa Lisac nosila neku..hm..haljinu koja se razvlachila i prekrila ceo pod sale u kojoj peva..studia...poshto bilo na TV-u...to sam zapamtio za ceo zivot..i da je uvek bila sinonim za matorost


Da, ona je i kao mlada, izgledala starije od svojih godina...ali ja upamtila reči pesme - kako i ne bih, kad su k'o da sam ih ja pisala (samo ne umem) :). Ako nađeš negde, poslušaj te reči - šta poslušaj, nauči napmet, dobro će ti doći u životu!:lol:
 
Da li je zadovoljiti sexsom ili novcem da ona ne bi bila nervozna,mozda i jedno i drugo, cepanje garderobe,strastan sex,ekskluzivne vecere,ludi provodi,na kraju opet je nervozna jer rade hormoni
a mi protiv toga ne mozemo da se borimo !
Filozofija nije, uzivajmo dok smo zivi i dok nam nista ne fali,sutra je novi dan, idemo na muziku
a posle toga ako bude raspolozena...

A sto ne pokusas da se udvaras svojoj zeni, kao da ti nije zena ,kao da te ne voli, kao da ima nekog drugog, kao da moze da bira... a zena ce ti odgovoriti na tu tvoju paznju sa dobrotom, kao da te voli, kao da nema drugog,kao da ne moze da bira... Probaj...
 
Kako se ko brani ?
Ja - teško. Skoro nikako. Uvek počnem staloženo: Da maco, tako je. Da maco, ti si u pravu. Ali uvek na kraju u ja p.o.p.i.z.d.i.m. I počnem da vičem, i opet izvučem deblji kraj.
Postoji li neki univerzalni recept ?

Наравно да постоји и зове се офанзивна дефанзива. У основи је чиста женска дисциплина али ако је једном савладаш немаш више бриге.
 
znaci....da ih ne diramo kada se probude, pre i posle jela, kada nesto pogresno skapiraju ili ne kapiraju, oko pms-a, ujutro.......inace zene nisu nerwozne...probajte da izbegawate g.n. i sl. situacije pa cete i sami to da uvidite ;)


:hahaha::hahaha::hahaha: e ovo ti je dobro
samo ti ovde pobroja vise zenskih odjednom pa to onda ispade tako
ma imamo i mi svoje bubice kao sto i vi imate svoje...moramo da se nerviramo kad vi ne slusate...eto vase najvece mane...ne slusate sta prica, i ako malo nacujete onda to i ne uradite (ako vam kaze da nesto treba da se popravi u kuci) to obavezno moze da ceka jer se vama recimo taj dan ne radi. I onda naravno da ce da zvocka. Jer ne samo da to ne uradite taj dan nego ni narednih mesec dana ne nadjete vremena. Pa onda ona baksuz. Pa nece da bude bas tako.
Imam jednu knjigu koju je napisao nas dobar neuropsihijatar (ucenik profesora Jerotica) ciji je naslov ,,Zasto zene zvocaju,, i u njoj je sve lepo objasnjeno. Toplo bih je preporucila svim muskarcima jer ce u njoj naci mnoge odgovore.
 

Back
Top