šabani i šabanizam

Joj to me podseti na jednu pricu koju mi ispricao moj burazer iz JA.Neki njegov ortak rekao caletu:"Nemoj da si saban!",a ovaj mu ni pet,ni sest odgovara:"E sine,kad sam ja bio saban,ti se nisi ni ispilio.":hahaha: Naravucenije:najveci sabani,nisu ni svesni toga da su sabani :D
 
Naravucenije:najveci sabani,nisu ni svesni toga da su sabani

Као ова двојица, а!?

869_kobajagrande.com.jpg


:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
pobednik velikog sabana, u organizaciji ideoloskih sabanskih vodja b92 i pimk, saban br 1 - miki izjavio
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da li ćeš ući u političke vode?
- To je samo provokacija. Ja sam se politikom ranije bavio, tokom devedesetih. Možda bih sada samo radi sprdnje, kao Marijan Rističević, kako bih se posrao po svima i to je to. Političari se sprdaju sa narodom i želja mi je da izađem pred skupštinsku govornicu i kažem u ime naroda: „J.… vas u u… sve”. Eto, to mi je želja. Kada bih imao mandat četiri godine, izlazio bih svake nedelje pred govornicu i samo pričao: „J.… vas sve”. Stranka bi se zvala Stranka običnih građana.


http://www.blic.rs/zabava.php?id=87240
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jel to lik (sabanski) koji treba da se vrti po medijima, mladi da gledaju i da se ugledaju?
 

Back
Top