SA KOJIM SPORTISTIMA JE NAJLUDJI SEX

E STVARNO BRE CEGA SI SE SETIO.... I SAD JA KAO ZAKLETI KAPOERISTA DO KRAJA ZIVOTA NARAVNO DA MORAM DA SE ZAKUNEM DA JE NAJBOLJE SA NASIMA....... I NAJLEPSI SMO I NAJBLESAVIJI I NAJMASTOVITIJI I NAJZIVLJI I SVE NAJ NAJ NAJ NAJ


VIVA LA CAPOEIRA..................... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Nisam do sada ni cuo ni video da se zene profesionalno bave jahanjem, ali ako to stvarno postoji, onda je logicno da su JAHACICE najbolje!
Sto se ortaka tice najbolji su oni sto se ne hvale, nego samo mirno cute i kada treba majstorski obavljaju "posao"... Tako da svi do sada nabrojani ne dolaze u obzir...(osim mozda bildera)
 
Za muskarce ne znam, nisam kompetentan ali ja sam se jos kao klinac lozio na atleticarke. Najbolji sport za zensko telo. Malo sam i trenirao, pa prekinuo zbog studija. Nego, posto mi se vec par prijatelja i prijateljica "smuvalo" preko neta, a vec duze nemam "bolju polovinu" -ima li ovde koja ATLETICARKA?
 
Anonymous:
AJISA:
siniša:
sa rukometašima je naj
DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rukometasi su stvarno dobri, ali, jel'neko gledao rvanje prosli vikend? sta kazete za kubance? fenomenalno izgledaju, a i veoma su spretni i uspesni. Mora da su dobri i u krevetu!
Kubanci su...Ajoooooj majko moja!!
Rvaci definitivno!!! :wink:
 
SPORT:ADVANTURSKA TRKANJE-mmmm...sta je ovo?
STIL:Ekpedicije
ROK:5-10 Dana...Da bez prekida,najbolje epika ne spava u prvom 60 casova, obicno 2 casova dnevno.
DALJINA:500-900KM
TOPOGRAFIJE:Divljina, bilo to brdo,suma,jezero,more, dzungla...itd.
DISCIPLINE:Orijentacije,Planinaranje,Alpinizam,Brdsko-Biciklanje,Kanjonaranje,Rafting,Divlje/Morske Kajakanje/Kanu,Hydroske-Brzine,In-Line,Jasenje Konja,Nordske Skijanje,Sneg-Shuing...itd.
SPOSOBNOST:Oko vam ovo nije jasno...ONDA TERANJE GRANICE HUMANSKOG IZDRZAVANJE i SPOSOBNOST!
LUDOST:Kako moj psiholog kaza...STO POSTO!!!
SEX:SA ZENSKE (podgone)..Jasanje na nekom kobacicom nije discipline sto je mi poznat..(hvala Bogu!)
 

Back
Top