Sa emocijama ili bez

Taj narativ da žena prevari zbog emocije je smišljen, po mom mišljenju, kako bi se na ženinu prevaru gledalo kao na nešto drugačije, ne vara ona što joj prosto dođe da ima seks, nego je to i emocija.

Звучи још глупље него оно мушко само због секса. Ретардирано је то како год окренеш, варање је варање.
 
Звучи још глупље него оно мушко само због секса. Ретардирано је то како год окренеш, варање је варање.

Suštinski, kao i za sve u životu, ovi što to rade će naći sto razloga za, oni koji se toga gnušaju će naći sto razloga protiv. Šta da se radi, život je to.
 
na temu... ako neko ne zna zasto zeli sa nekim vezu, kontakt, ljubakanje, kres, romantiku...ljubav...niko mu nece pomoci pa bio taj ili ta najpametniji. neko ti zapadne za ocni zivac zbog izgleda, zna se. zapadne ti zbog harizme, opet se zna, zapadne ti zbog love, takođe, zapadne ti zbog price koja kola o njemu...nema ti pomoci.

problem nikad nije u zeni i njenim odlukama, jer vecina zena znaju zasto u nesto svesno ulaze osim ako nije bezrazlozno zatelebana ko tele. najveci problem je kad udje zbog one ili four night kresa, pa se zacori u takvog ko slepica, onda ce se stalno preispitivati kada odnos zapadne u corsokak u sta dvosatni kres na nedeljnoj nedeljnoj bazi obicno zapadne.

najgora varijanta je ako se pogubi i misli da je nasla sustinu svog zivotnog searcha u nekom ko moze biti i totalni kreten sa manirima koje javno pokazuje. uvek je odluka na njoj, bas kao i sumnja. zato muskarac nikada ne moze biti kriv za zenin los izbor... ili dobar. a zene cesto i to poprilicno mnogo prave jako lose izbore i zato su duboko nesretne.

ko sto rekoh ranije, svaka osoba bilo kog pola treba da bude presretna ako je u zivotu imal makar jednu lepu i kompletnu ljubavnu pricu. oni sa dve su sretniji od najbogatijih...oni sa eventualno tri, a takvih je jako malo... ti su pomazani direktno bozijim darom. govorim o pravoj cistoj i iskrenoj ljubavi lisenoj bilo cega osim te esencije.
 
ne postoje forumasice sa dosta iskustva
ko iskustvo stice slusajuci bilo koga sa foruma, nece daleko dogurati.
preseci i sam stici iskustva, ma koje kategorije ona bila. sto vise gresaka napravis, lakse ces shvatiti njinu vrednost
Zanimljiv savet, ali čovek uči ne samo zbog svojih iskustava već i tuđih koje proceni da su pametni i realni.
Primeti se ko ima dosta iskustva i ko je i koliko ulagao sebe.
 
Звучи још глупље него оно мушко само због секса. Ретардирано је то како год окренеш, варање је варање.
najgora retardiranost je ne fizicka prevara, nego vernost, ali prevara sa drugim u glavi koja se vrti po njoj 0/24.

to je specijaltet vise zena no muskaraca mada ima dosta varijanti izmedju, jer danasnji muskarac je debil za razliku od muskarca pre po veka, dok su zene danas mnogo zrelije ali dublje nesretnije nego zene pre isto pola veka.
 
Deluje da je uvreženo shvatanje da kad žene žele da prevare svog partnera da to rade zbog emocija i/ili sa emocijama.

Koliko imam uvid u ovo pitanje, to nije tako u većini slučajeva. Naime, startna pozicija obično bude da žele samo sex. I sve mi kažu da ono što žele, to je neko čist i veoma diskretan, naravno njima poželjan i zgodan, sa kojim će se moći desiti samo to, dakle ono što nemaju kod kuće.

E sad, drugo je pitanje da li se vežu nakon toga 😁.

Rekla bih da im je problem baš to što se plaše komplikacija, da li je osoba diskretna, da li će neko saznati od njega, da li će snimati kamerom, da li je čist i zdrav, emotivno sposoban za tako nešto, da ne pravi nikakve komplikacije. I baš zbog svega toga, i tih strahova, većina i odustane od namere.

Šta drugi misle o tome?
Sa emocijama rade oba pola. Mislimo na svog partnera u tom trenutku.
 
Svaka je bila samnom zbog sexa,ništa više,ništa preko toga ali. .
Posle prvog susreta,sexa,dodje drugi susret i već tada je sve drugačije,gledaju me drugim očima,zaljubljivanje i emocije dolaze na red obavezno.
Isto se to dešava i u meni,da ne grešim dušu, ali ne žalim,uvek su ti drugi,treći,četvrti susreti lepši,puni naboja,strasti.
Što se tiče diskrecije ona je obavezna.Ovo moje forumsko bla bla nije nikada ugrozilo ni jednu ženu sa kojom sam bio,naša intima i privatnost ostaju zauvek samo naši.Čak i dve drugarice sam imao u različitim trenutcima,jedna za drugu ne znaju...☺️
Vic godine 😂😂😂😂
 
ne postoje forumasice sa dosta iskustva
ko iskustvo stice slusajuci bilo koga sa foruma, nece daleko dogurati.
preseci i sam stici iskustva, ma koje kategorije ona bila. sto vise gresaka napravis, lakse ces shvatiti njinu vrednost
Mrzi me i da pisem na ovo..
Jedino se stice utisak da licno ti tako mislis da stices iskistva.
Po meni ovo jeste forum.Kao u staroj Atini. Razni ljudi dolaze i raspravljaju o svojim iskustvima i stavovima i to je to.
.
 
najgora retardiranost je ne fizicka prevara, nego vernost, ali prevara sa drugim u glavi koja se vrti po njoj 0/24.

to je specijaltet vise zena no muskaraca mada ima dosta varijanti izmedju, jer danasnji muskarac je debil za razliku od muskarca pre po veka, dok su zene danas mnogе zrelije ali dublje nesretnije nego zene pre isto pola veka.
А то је дебилизам екстра класе, вараш себе најпре. Бити са оним до кога ти није стало?

Више поштовања за оне који преваре јер су имали жељу него за оне који имају жељу али не би да изгубе неку сигурност.
 
Ne bih ja otvorila temu da nisam čula barem od 10 udatih žena ovo što sam napisala u temi. Ne žele da se razvode. A nemaju nikog posebnog u vidu.
Meni je to sve nekako tuzno
Iskreno kazem
Juce u piljarnici ispred mene baka i deka od 90 godina
Iz komsiluku
Idu zajedno redovno u setnju i nabavku
Toliko neke milosti i ljubavi iz njih izbija i u tim godinama
Izasli i posmatram ih iz daleka
Drze se za ruke i lagano setaju
:)
 
Mrzi me i da pisem na ovo..
Jedino se stice utisak da licno ti tako mislis da stices iskistva.
Po meni ovo jeste forum.Kao u staroj Atini. Razni ljudi dolaze i raspravljaju o svojim iskustvima i stavovima i to je to.
.
naravno.

pod uslovom da su iskustva licno njihova :lol:

slobodno pisi, bas mi se svidjaju tvoji stavovi koji kreativno odskacu od mnogih foliranja ovde.
 
А то је дебилизам екстра класе, вараш себе најпре. Бити са оним до кога ти није стало?

Више поштовања за оне који преваре јер су имали жељу него за оне који имају жељу али не би да изгубе неку сигурност.
sama si napisala. naravno da je debilizam. par ekselans.

slabost u nameri da realno zgresis, ali istrajnost u nameri da sebe upropastis mentalno.
 
Meni je to sve nekako tuzno
Iskreno kazem
Juce u piljarnici ispred mene baka i deka od 90 godina
Iz komsiluku
Idu zajedno redovno u setnju i nabavku
Toliko neke milosti i ljubavi iz njih izbija i u tim godinama
Izasli i posmatram ih iz daleka
Drze se za ruke i lagano setaju
:)
Što uopšte ne znači da oni nisu imali nekog pride u svim tim godinama dok su bili mladji...

Mislim, tema ne spada u one ajde da sve bude ružičasto. Baš zbog toga što pišeš neki i ne žele da napuste svoje partnere, jer žele da ostare zajedno.
 
Meni je to sve nekako tuzno
Iskreno kazem
Juce u piljarnici ispred mene baka i deka od 90 godina
Iz komsiluku
Idu zajedno redovno u setnju i nabavku
Toliko neke milosti i ljubavi iz njih izbija i u tim godinama
Izasli i posmatram ih iz daleka
Drze se za ruke i lagano setaju
:)
drze se za ruke iz prakticnih razloga a ti bi kao profesionalac to trebala bolje da znas jer ako jedno od njih slucajno padne ide u gipsano korito. a to nije za zezanje. zato svaki lekar savetuje starijim ljudima da uvek idu ruku pod ruku sa nekim.

milost uvek izbija iz ociju starijih. kod mladjih, izbija mrznja umor ,qurazz, pichka, ili neki grc nezadovoljstva koji nije bas za prepricavanje.
 
Mislim da ni muskarci ni zene, koji su emotivno stabilni i znaju sta imaju kod kuce i tog nekog vole i postuju
Ne razmisljaju da varaju svoje partnere
Не мора да значи, нисмо сви толико јаки, али треба бити човек и кад се деси не враћати се партнеру, баш зато што си волео и поштовао.
 
naravno.

pod uslovom da su iskustva licno njihova :lol:

slobodno pisi, bas mi se svidjaju tvoji stavovi koji kreativno odskacu od mnogih foliranja ovde.
Pa ne znam sad sta je bilo
pa nije pitanje jer niko od nas ne moze da udje u glavu drugog. sto je covek kompleksniji kaoliocnost manje kompleksan ne moze ni da nasluti njegovu dubinu.

obratno je mnogo lakse, sto se kaze nesto vidis na keca.
Da. Covek moze samo da prica za ono sto je u njemu.
Ne osporivo ima dosta istih ili slicnih stavova.tj iskustava.
Mozda je jedino pravo pitanje zasto.
Zasto se neko upustio u to
 
Ali to kada ljudi gledaju spolja, kako se divno neki slažu.. a nemaju veze kroz šta su sve prošli.

I ja znam jedan par sada su u šezdesetim, ne odvajaju se jedan od drugog, rekao bi čovek ma voleli se ceo život, sve kao podmazano.

A njihova ćerka mi rekla da je on bukv par godina i živeo sa drugom, pa su imali raskide, pa je imao još žena, pa je majka iz inata našla nekog. I čim su deca malo poodrasla, oni se smirili valjda zbog godina, evo sada sve rade zajendo od pijace do odlaska na putovanja, odlaska u goste, on priča ona klima glavu i sl. Jasno je šta hoću da kažem.
 

Back
Top