РЗС: Прошле године у Србији умрло 97.098 лица, рођено 60.813 беба, што је најмање рођениx беба од Другог светског рата

Ja doprinosim ali drugi zabusavaju

Pre 2 meseca sam dobio cetvrto dete dok @ScipioAfricanus jos cekamo.da.napravi prvo


Treba vaspitavati decu da se zene udaju vec sa 18-20

Kakvi crni fakulteti, karijere, nema.bolje karijere nego formiranja porodice pune dece

Mozda si dobio u Sims igrici...

Jeste, treba devojcice sa 17god da ostaju trudne dok su jos u srednjoj skoli. Rode dete, napuste skolu I ona I ponosni Tata teenager...

Jeste, napravis obdaniste dece I da prosecno platom zivite lepo I skladno sa tri razreda srednje skole..
 
Moze pametnim potezima i da se ustedi puno novca, da se ne baca na neke projekte koji ne vode nikuda....
Svi ti projekti vode nekuda. Vode budzetski kesh u dzepove SNS pajtasa :)
 
Mozda si dobio u Sims igrici...

Jeste, treba devojcice sa 17god da ostaju trudne dok su jos u srednjoj skoli. Rode dete, napuste skolu I ona I ponosni Tata teenager...

Jeste, napravis obdaniste dece I da prosecno platom zivite lepo I skladno sa tri razreda srednje skole..


To sto vi ne pravite decu nije moj problem, nego vas

Cetvoro dece bajo

Ako da Bog dragi, bice jos.

Samo vas gledam!

maligospodin.jpg


Niko u Srbiji nije umro od gladi. Zemlja ostaje onima koji imaju decu.

 
To sto vi ne pravite decu nije moj problem, nego vas

Cetvoro dece bajo

Ako da Bog dragi, bice jos.

Samo vas gledam!

Pogledajte prilog 1489231

Niko u Srbiji nije umro od gladi. Zemlja ostaje onima koji imaju decu.

Ja napravio dete....

Od cega hranis decu kada stalno kukas?

Od cega deca od 18god da hrane decu?
 
Ja napravio dete....

Od cega hranis decu kada stalno kukas?

Od cega deca od 18god da hrane decu?

Ja imam radnike u vocnjacima momke od 16 godina . Matori nece da rade oni hoce. Placam ih ko odrasle . 20 radnih dana 700 evra.

Znaci ko hoce da radi i zaradi uvek moze . A samim tim imas i od cega da izdrzavas decu.
 
Ja imam radnike u vocnjacima momke od 16 godina . Matori nece da rade oni hoce. Placam ih ko odrasle . 20 radnih dana 700 evra.

Znaci ko hoce da radi i zaradi uvek moze . A samim tim imas i od cega da izdrzavas decu.

Jel imaju prijavu? To je sezonski posao, kada je sezona imas 20 radnika kada nije imas 2....

700e za fizicki posao I ako nema prijave nije mnogo, 8+ sati na Suncu...

Dete od 16 god treba da uci, da stekne znanje pa ode iz ove vukodrcine....
 
Mene vise interesuje za koga se grade sve one zgradurine kada Srbija gubi 50-60k stanovnika godišnje? Zar nije logično da se ruši višak i sade šume, njive..? A da, i ja pitam gluposti. Pa moraju pare negde da se operu. 🙄
Није битно за кога се граде, већ нова буржујска елита опљачкани новац трансформише у непокретности.Није више паметно новац односити у западне земље, они када се наљуте, једноставно ти замрзну/одузму тај новац.
 
Ja za ojačanje desnice čuo nešto sasvim drugo.😉

Србија нема кризу, њој се криза намеће.
Сумануто је помињати фашизам када се мисли на неистомишљенике
Vas radikale će zameniti kineskim robotims i to onim jeftinijim modelima.
 
Pa ako cemo po ljubavi , Srbi cine da se osecas najomrazeniji ...znaci dobar dan, lep dan i onda sretnes Srbina i onda vidis da te ne podnosi, da gleda da te opljacka, da gleda da ti napravi stetu , da gleda da ti nasteti ili samo da ne budes sretan..
ne sretneš SRBINA već KRIPTAŠA!

Ok, ali kod nas postoji mrznja.....
Zato se desava nesto cudno , a to je da je lakse uspeti u inostranstvu nego u Srbiji...
Narocito ako si kvalitetan i imas potencijal...

shvati, u Srbiji se desila ZAMENA STANOVNIŠTVA Sefardima
SRBA ovde nema više 20%...i to mahom zabiti JUGO-istočne srbije.
 
Vas radikale će zameniti kineskim robotims i to onim jeftinijim modelima.

О Боже какав _______

Ја са Вадикалима имам везе ко Чешељ са Краљем.

Чиме ће заменити "такве као тебе"?
Са дигитроном за 4 операције?

Битно да је теби десница ојачала😄
 
Cijeli zapadni svijet ima jači mortalitet od nataliteta, a ovamo Vučić kriv što Srbi neće da se jebu.

😡

Pa nije to problem Srbije, već svih.

Evo gde AVtihrist diskutuje o deci...
Kod vladike Pahomija koji je optuzen za pedofiliju...tj da voli decake...na neprimeren nacin...


I AVtihrist kaze u datom videu stojeci pored doticnog: "I vladiku Pahomija brine sto nemamo vise dece..." - kraj citata :eek::eek::eek:


https://x.com/IzMreze/status/1750933476478456116?s=20

Dakle lik sataniše all around :rtfm:a najvise skrnaveci manastire....koji i jesu glavna meta satanista....to mu je gušt...

...
 
Evo gde AVtihrist diskutuje o deci...
Kod vladike Pahomija koji je optuzen za pedofiliju...tj da voli decake...na neprimeren nacin...


I AVtihrist kaze u datom videu stojeci pored doticnog: "I vladiku Pahomija brine sto nemamo vise dece..." - kraj citata :eek::eek::eek:


https://x.com/IzMreze/status/1750933476478456116?s=20

Dakle lik sataniše all around :rtfm:a najvise skrnaveci manastire....koji i jesu glavna meta satanista....to mu je gušt...

...
Ne znam što i kako točno na ovo odgovoriti pa ću se praviti da nisam ni vidio.

🐈
 
Poslednja izmena:
Pa ako cemo po ljubavi , Srbi cine da se osecas najomrazeniji ...znaci dobar dan, lep dan i onda sretnes Srbina i onda vidis da te ne podnosi, da gleda da te opljacka, da gleda da ti napravi stetu , da gleda da ti nasteti ili samo da ne budes sretan..

Da gleda da nemas dovoljno za zivot, da gleda da ti otme sto vise moze, da gleda da ti pokvari vezu , da gleda da ti obescasti devojku , da gleda da te ponizi..

Pored toliko mrznje koja treba da te ocelici kao coveka, pored toliko lopova koji se ne live da ulaze u kucu cak i kad si ti unutra, a glumataju postene, nije ni cudo sto uz dugogodisnje slabljenje , na kraju pojedinac oslabi toliko da ne moze da se razmnozava...

Ma sve je to zato sto si slabic, to ce ti svaki Srbin reci...
To sto te odbijaju na poslovima jer hoces posteno , ili ne umes neposteno , to sto ti zarada uvek umanjena za nesto sto nije tvoja krivica, takodje...i milion sitnih detalja gde ebe lud zbunjenog...

Vrlo posten odnos prema pojedincu donosi tako lepe medjuljudske odnose da je milina gajiti decu u Srbiji..

A tek ce se videti koliko Srbi ne postuju pametne ljude nego im se rugaju , a rugaju im se i danas.....SVI SRBI

Ovo je istina nazalos’

Kako rece Njegos: “Bog se dragi na Srbe ražljuti” 🙏
 
Значи Србин
... јер само се Срби куну у свог Његоша

Није проблем поклонити се свом пореклу. И Андрић и Селимовић су тиме постали још већи него сав остали њихов рад... можеш и ти.
 
Значи Србин
... јер само се Срби куну у свог Његоша

Није проблем поклонити се свом пореклу. И Андрић и Селимовић су тиме постали још већи него сав остали њихов рад... можеш и ти.

Njegos nije krocio u Srbiju, tako da toliko o tome. ;)
 
Njegos nije krocio u Srbiju, tako da toliko o tome. ;)
А јел?
Па како да крочи кад је све било окупирано од Турака тј звало се отоманско царство?
А јел се изјашњавао као лилипутанац? Или као трансродни небинарни хермафродијанац?
 
А јел?
Па како да крочи кад је све било окупирано од Турака тј звало се отоманско царство?
А јел се изјашњавао као лилипутанац? Или као трансродни небинарни хермафродијанац?

Sta sad vasa Srbija nije postojala tad?
 
Sta sad vasa Srbija nije postojala tad?
Постојала, то не нестаје окупацијом.
И Црна Гора тад била етнички чиста (видиш колико далеко досеже четнички србокомунистички фашизам), било само Срба црногораца.
Његош није био Србин, јел да?
 
Постојала, то не нестаје окупацијом.
И Црна Гора тад била етнички чиста (видиш колико далеко досеже четнички србокомунистички фашизам), било само Срба црногораца.

Znaci postoji Srbija ali nije tamo posao ;) Sto se tice etnosa nas Crnogoraca, da ista znas o crnogorskim plemenima i da je prvi stanovnik Crne Gore 1296. g. Arbanas, ne bi to reka.
 
Znaci postoji Srbija ali nije tamo posao ;) Sto se tice etnosa nas Crnogoraca, da ista znas o crnogorskim plemenima i da je prvi stanovnik Crne Gore 1296. g. Arbanas, ne bi to reka.
хоћеш рећи да си ти Арбанас?
тј Шћиптар?

не рече којег етницитета је био Његош...
то где је крочио или није не утиче на крвну слику.
 
хоћеш рећи да си ти Арбанас?
тј Шћиптар?

не рече којег етницитета је био Његош...
то где је крочио или није не утиче на крвну слику.

Njegos je sve reka sa ovijem:

"Krsna i siromasna Crna Gora ne haje ni za Nemanje, ni Murate, ni za Bonaparte. Svi oni bese i preminuse, i svi svoj mac o Crnogorce latise pa nestase, a Crna Gora ostade dovijeka strasnoga suda, u svojoj volji i slobodi!"
 
Njegos je sve reka sa ovijem:

"Krsna i siromasna Crna Gora ne haje ni za Nemanje, ni Murate, ni za Bonaparte. Svi oni bese i preminuse, i svi svoj mac o Crnogorce latise pa nestase, a Crna Gora ostade dovijeka strasnoga suda, u svojoj volji i slobodi!"
pa to je čist velikoSrbijanski šovinizam I protu europskih vrednosti nastalih od kako je uveden otkup grehova kreditnom karticom I neposrijedno uticao na promidźbu renesanse

taj Njegoš je veći Četnik od Vuka Draškovića?
 

Back
Top