Ruzni lepotan

pitam se,
zasto nema u upotrebi izraza "ruzna lepotica" ? :confused:

nego, na temu - ako je neko ruzan, ruzan je.... kakvi ruzni lepotani te spopali
svakako mogu da progledam kroz prste do neke mjere, ali kako da budem sa nekim ko mi nije i fizicki privlacan?

doduse, uz malo vazelina nema problema etc :confused:

sto ne znaci da je ruzan/a vec samo da tebi nije privlacan/a...i tako to...
 
a jbga, mislila sam da ovdje pricamo iskljucivo o ruznim ljudima

nego,
ima negdje na istoku mjesto gdje se narocito cijene dlakave zene
pa, ako znas gdje je to da mogu da nabacim vikendicu tamo, mnogo bih ti bila zahvalna :)
 
Pitanje za nezniji pol je, koliko ste spremne da "previdite" necije fizicke mane,ukoliko shvatite da je taj neko dobar,posten,odan,iskren,pouzdan,odnosno-covek o kakvom ste oduvek mastale,ali je.......recimo-nizak,debeo,nosat,dlakav ko majmun,krivonog,razrok,klempav?
Mozete li prevazici takve stvari i reci sebi "ima dobru dusu i beskrajno je sarmantan" i hrabro stati iza svog izbora,ignorisuci tudje zajedljive komentare i sazaljive poglede,tipa "sta ce tako lepa devojka sa takvim"...?

Ovo mi mirise na ocaj...
Zasto bih bila sa nekim ko mi nije privlacan? Zbog njegove duse?
Ako je on dobar, posten, iskren, pouzdan... moze mi biti dobar drug, prijatelj... ne i partner, jer za njega mi trebaju varnice...
Ni jedan moj muskarac nije bio lijep vecini mojih drugarica, meni jesu...
Nije mi bio prijatan sestrin komentar kojim je izrazila negodovanje u vezi mog decka, nije joj se dopao, sta vise, bio joj je odbojan, a meni... meni je bio presladak!
 
Kad su prikazivali CSI Miami, sve ostale mlade mame s kojima se silom prilika družim su se opako ložile na onog latino zavodnika a ja sam bila na ivici suza kad su "ubili" onog drugog, glumac se zove Rory Cochrane... On mi je tako simpatičan. A vidite moju simpatiju iz srednje...
 
a jbga, mislila sam da ovdje pricamo iskljucivo o ruznim ljudima

nego,
ima negdje na istoku mjesto gdje se narocito cijene dlakave zene
pa, ako znas gdje je to da mogu da nabacim vikendicu tamo, mnogo bih ti bila zahvalna :)


gdje se cijene nemam pojma
gdje ih ima u izobilju...paaa...na Bliskom Istoku...npr.
mozda da... otvoris salon za lasersku epilaciju? :)
 
Poslednja izmena:
Mike Patton, bivši pevač Faith No more, viđala sam da je neki Senoviti njegovu fotku stavio kao avatar. Daleko je od savršenstva ali je tako yebozovan...

a ovaj?

FrankZappa.jpg


ili ovaj

NickCave-1.jpg


ili pak ova(j)...

Angelicahouston.JPG
 
Ono na prvoj slici mi nije baš najjasnije. Nik Kejv je no comment, samo još da nije opsednut serijskim ubicama i Kajli Minog... :lol: A ono na trećoj slici mi liči na Anđeliku Hjuston, ako se ne varam... Odlična za ulogu Mortiše Adams i to je sve.
 
nego, na temu - ako je neko ruzan, ruzan je.... kakvi ruzni lepotani te spopali
svakako mogu da progledam kroz prste do neke mjere, ali kako da budem sa nekim ko mi nije i fizicki privlacan?

Поента је у томе, да ли је могуће да неко буде физички привлачан упркос својој (не)лепоти. Јер свакако има и мушкараца и жена који се никако не би могли назвати лепотанима и лепотицама, а ипак делују врло привлачно на супротни пол... (или само на неке особе супротног пола).
 

Back
Top