Ruzan/na i Pametan/na vs Glup/a a Lep/a

:zcepanje: A kad ti ta tvoja glupaca iskopa oci u besu kad otkrije jer takva glupa ne zna da se ponasa drugacije u kriticnim situacijama, shtash onda?

Najopasnije je biti u drustvu glupih jer im nedostaje racio i ravnoteza u glavi, razumes? Ako ne razumes samo ce ti se kasti cim te glupa cica otkrije da sharash.:zper:

razumem xD
al one posto su glupe ne mogu da vide da sharam,makar sharao pred njima xDDDD
 
Za mene su pamet i duhovitost najjaci afrodizijaci. :)

Ja nikako ne volim lepe.Mislim da se oni ruznjikaviji malo vise trude oko zena..razvijaju posebne tehnike zavodjenja..udvaranja. Samim tim su mi zanimljiviji. A..i spremni su da vise ugode zenskoj sujeti..:lol: Lepi znaju da budu samozadovoljni..samim tim su nekad odbojni i nezanimljivi.:roll:

Ali,u zivotu nikada ne dobijemo ono sto zelimo tako da su oni najvazniji bili i lepi..:aha:


p.s.

Glupi ne dolaze u obzir ni u kakvoj kombinaciji!!!

Malo ti je glupa teorija,naravno da moraju vise da se trude,jer oni ne mogu prci na prvi utisak dobro,i onda moraju smisljati druge stvari koje ce privucu djevojke....Al nista nije pravilo,ne mogu svi biti ni lijepi ni ruzni,al kako god okrenes,muislim da vecina djevojaka primjeti prvo to,a ne neku unutrasnju ljepotu itd itd...
 

Back
Top