Руско демократско друштво, политичка активност или тероризам?

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.291
ауторска тема

Руско демократско друштво РДО основано 8 децембра 2022 године од стране активисте и Сорошевог изданка Петра Никитина и групице радикалних активиста настањених у Србији .Ово друштво има веома интересантне конекције са водећим опозиционим партијама у Србије , првенствено са Србија против насиља ..Релано су максимално укључени у политику Србије , пружају логистичку подршку а исто тако и загорчавају живот руским амбасдорима и дипломатама у Србији , као и свима онима који пружају подршку председнику Путину .

Мислим да представљају претњу по националну безбедност јер се директно мешају у унутрашња питања Републике Србије , праве афере , подкупљују политичаре и лагано праве себи једну опасну организацију која има и терористичке елементе .

Велика сарадња са опозцијом , логистичка подршка насиљу и подстреки на рушење државе не сме да се занемари када говоримо о овом , могу да кажем , терористичком друштву .

Да ли као друштво можемо дозволити да нам испед носа расте и развија се ова терористичка организација ?
 
Dobro je da postoje savesni i odgovorni Rusi koji su svesni razmera masovnih zločina kagebejskog ubice iz Kremlja.
To potvrđuje moju više puta izraženu tvrdnju da ne postoje loši narodi u celini. Nažalost, Rusiju sad vodi trenutno najveći zločinac na svetu. Na njima je da vide šta će povodom toga da urade.
 
Dobro je da postoje savesni i odgovorni Rusi koji su svesni razmera masovnih zločina kagebejskog ubice iz Kremlja.
To potvrđuje moju više puta izraženu tvrdnju da ne postoje loši narodi u celini. Nažalost, Rusiju sad vodi trenutno najveći zločinac na svetu. Na njima je da vide šta će povodom toga da urade.

Раде они , тако што у Србији праве немире и расколе подржавају , пошто им у Русији то није успело .
 
Dobro je da postoje savesni i odgovorni Rusi koji su svesni razmera masovnih zločina kagebejskog ubice iz Kremlja.
To potvrđuje moju više puta izraženu tvrdnju da ne postoje loši narodi u celini. Nažalost, Rusiju sad vodi trenutno najveći zločinac na svetu. Na njima je da vide šta će povodom toga da urade.
U šta je sve moguće ubediti ljude ako imaš medije… Bez komentara.
 

Back
Top