Ruski export oruzije

http://www.strategypage.com/military_videos/military_photos_2007128153150.aspx
Snimak Grčkog BMP-3 transportera Ruske proizvodnje.

Greek20Military2020BMP-3-1.jpg


562.jpg

Grčki Hammer američke proizvodnje na kome je montiran protovtenkovski sistem "Kornet" ruske proizvodnje.
 
remont nasih MIGova ne moze biti vise od 10-20 miliona dolara
ajde neka je 20 miliona cena remonta nasih MiGova ove godine, to je udeo u 7,1 milijardi dolara procentualno 0,28% u ukupnom ruskom izvozu naoruzanja, a ostale drzave 99,72%. :)
 
Die Modernisierungspläne


der Serbischen Streitkräfte sehen derzeit vor u.a. die Kampfwertsteigerung der Kampfpanzer M-84 auf M-2001-Version und die der Schützenpanzer M80A auf M-98 Vidra-Version, Neubeschaffung der Panzerabwehrlenkwaffe Bumbar und der Lenkwaffe ALAS, 20 neue Kampflugzeuge des Typs MiG-29 oder F-16, 15 Transporthubschrauber Mil Mi-17 und 3 Transportflugzeuge Alenia C-27. Aufgrund des geringen Budgethaushaltes der Streitkräfte gelten jedoch viele dieser Modernisierungspläne als unsicher.


http://de.wikipedia.org/wiki/Streitkräfte_Serbiens
 
У Википедију пише ко како стигне и шта.
Die Modernisierungspläne


der Serbischen Streitkräfte sehen derzeit vor u.a. die Kampfwertsteigerung der Kampfpanzer M-84 auf M-2001-Version und die der Schützenpanzer M80A auf M-98 Vidra-Version,
Можда једног дана.

Neubeschaffung der Panzerabwehrlenkwaffe Bumbar
Још увек се тестира и не функционише како треба.

und der Lenkwaffe ALAS,
Ово није ни тестирано колико знам.


20 neue Kampflugzeuge des Typs MiG-29 oder F-16, 15 Transporthubschrauber Mil Mi-17 und 3 Transportflugzeuge Alenia C-27. Aufgrund des geringen Budgethaushaltes der Streitkräfte gelten jedoch viele dieser Modernisierungspläne als
:lol: :lol: :lol:

У преводу - домен научне фантастике, за сада.
 
7,1 Mrd. USD Rusija zaradila ove godine na oruzijei i od Srbije, Nemacka javila na radio da Srbija na 6. mesto stoi i kupila 10. Mig 29.

o da , citao sam da se u luckoj kapetaniji na Savi u Beogradu treba, ovih dana, pojavit 4 nosaca zrakoplova tipa ODESA iz Ukrajine kao prvi dio isporuke u vrijednosti od 49,6 milijardi Eura.A i Rusija ce za srpsku armiju obezbjedit pristup ruskom vojnom satelitu TAL54 STS u Univerzumu radi eventualnog zracnog napada srpskog vojnog zrakoplovstva na teritorij Virginije,S. Caroline i Kentuckija koji se planira koncem Veljace 2008.
O Kosovu nisam stigao nis procitat.Probudila me zvonjava sata.
 
russland verdoppelt waffen-export

Der erste stellvertretende Ministerpräsident Iwanow: Russland hat 2007 Waffen für mehr als sieben Milliarden Dollar exportiert.


Moskau (dpa) - Russland hat 2007 Waffen für mehr als sieben Milliarden Dollar (rund fünf Milliarden Euro) exportiert.



Wie der erste stellvertretende Ministerpräsident Sergej Iwanow nach Angaben der Nachrichtenagentur Ria-Nowosti am Montag sagte, beliefen sich die Exporte auf geschätzte 7,2 oder 7,3 Milliarden Dollar.

Bei der Endabrechnung könne diese Zahl aber noch übertroffen werden. Damit habe Russland seine jährlichen Waffenausfuhren seit dem Jahr 2000 fast verdoppelt. Russland exportiert Waffen in etwa 80 Länder, Hauptabnehmer sind China, Indien, Algerien, Venezuela, der Iran, Malaysia und Serbien.


Evo nasla sam i link.

http://suche.t-online.de/fast-cgi/t...t-waffen-export.html&rang=6&price=0&siteNum=1

Are you stupid or something? What about translating these few sentences, 'cus not everybody speak German, er... ? Crank...

o da , citao sam da se u luckoj kapetaniji na Savi u Beogradu treba, ovih dana, pojavit 4 nosaca zrakoplova tipa ODESA iz Ukrajine kao prvi dio isporuke u vrijednosti od 49,6 milijardi Eura.A i Rusija ce za srpsku armiju obezbjedit pristup ruskom vojnom satelitu TAL54 STS u Univerzumu radi eventualnog zracnog napada srpskog vojnog zrakoplovstva na teritorij Virginije,S. Caroline i Kentuckija koji se planira koncem Veljace 2008.
O Kosovu nisam stigao nis procitat.Probudila me zvonjava sata.
Nije nikakva S. Karolina nego J. Karolina. I što mlatiš bez potrebe...
 
zdravo samantha i dobrodosla,....
nazalost, nema od toga nista, to je propaganda zbog kosova kao srbi se opet naoruzavaju a pomalo i zapadnjacka paranoja [i nekih nato generala],ko sto rece Lazanski u jednoj od onih njegovih retkih pametnih izjava i to jos na pinku...
momci, zasto ste napali devojku pa samo prenosi linkove nije ona to izmislila,...
ovaj smntha ako ces vec da budes nas dopisnik valjalo bi da stavis te slike u boji srce,samo u boji,i malo da vidimo sta tu sve ima,mislim zato se podforum i buni :D.....
 
zdravo samantha i dobrodosla,....
nazalost, nema od toga nista, to je propaganda zbog kosova kao srbi se opet naoruzavaju a pomalo i zapadnjacka paranoja [i nekih nato generala],ko sto rece Lazanski u jednoj od onih njegovih retkih pametnih izjava i to jos na pinku...
momci, zasto ste napali devojku pa samo prenosi linkove nije ona to izmislila,...
ovaj smntha ako ces vec da budes nas dopisnik valjalo bi da stavis te slike u boji srce,samo u boji,i malo da vidimo sta tu sve ima,mislim zato se podforum i buni :D.....


Sta radis u Dragacevu, sabor je odavno prosao?
 

Back
Top