Ruska pacificka flota stigla pred obale Jemena da zastiti Jemence od napada NATO pakta!

USA trenutno u Crvenom moru ima 1 super-nosac aviona, Ajzenhauer, sa 90 letilica na njemu. Od toga 76 borbenih aviona.
LINK<-----
A na "dezurstvu" su jos 2 nosaca na Mediteranu i dva oko malajskog poluostrva. Bez uracunatih snaga u Turskoj, S.Arabiji i Bahreinu.
A jesu li Ruje poslali svoj vrhunski nosač, Kuznjecov?

sddefault.jpg
 
Pa dobro, važno je učestvovati

"Estonia will send ONE soldier to protect ships from Houthi attacks as part of new EU military operation in Red sea"

Ovaj mučenik kao sportista sa onih egzotičnih ostrva na OI, sam na paradi, sam nosi zastavu :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Crnogorci će da pošalju pola čoeka, dakle ženu.
 
USA trenutno u Crvenom moru ima 1 super-nosac aviona, Ajzenhauer, sa 90 letilica na njemu. Od toga 76 borbenih aviona.
LINK<-----
A na "dezurstvu" su jos 2 nosaca na Mediteranu i dva oko malajskog poluostrva. Bez uracunatih snaga u Turskoj, S.Arabiji i Bahreinu.
И? Какве везе то има, они се не би одважили да нападну ни руски патролни чамац из простог разлога што су свјесни да би се тај супер носач, као и остатак флоте убрзо нашли на дну мора. Ти носачи су средство застрашивања за оне који ратују у нанулама, против озбиљнијих играча немају ефекта, Иран би их збрисао за дан, а камоли Руси.
 
Rusi su poslali dva broda:
1) krstaricu Verjag Link <<----
2) fregatu Marsal Saposnjikov <----Link

Trenutno dva najveca i najjaca broda Pacificke flote.
Krstarica je klase Slava, klase u kojoj su bile samo 3 krstarice. Krstaricu Moskva su potopili u aprilu 2022 Ukrajinci koji uzgred ni nemaju ratnu mornaricu, te su Rusi ostali na samo 2 krstarice. Treca, najveca, se nalazi u severnoj floti a ova koju su poslali u Ceveno more je istog displasmenta kao i potopljena Moskva.
Po meni ekstremamn rizik koji je preuzeo Puttler, ekstreman. "Slucajno" zalutala "necija" raketa ili napad dronovima i ruska mornarica u Pacifiku je obezglavljena. Napominjem da krstarica u Crvenom moru nema nikakvu dodatnu zastitu (sem te fregate) a u Sevastopolju je krstarica Moskva imala svu okolnu zastitu i sa kopna, i sa mora i iz same Rusije pa je ipak potopljena. Mislim da Puttleru jos ne dopire do mozga da su mu brodovi stravicno ranjivi i da Rusija nije pomorska sila na prekomorskim daljinama, ruska povrsinska flota je koncipirana da brani njihove obale, nemaju nijedan nosac aviona te ne mogu izvrsiti pritisak daleko od svoje obale.

PS
Nemojte nosaca Kuznjecova stavljati u rang stvarnih nosaca aviona.
 
USA trenutno u Crvenom moru ima 1 super-nosac aviona, Ajzenhauer, sa 90 letilica na njemu. Od toga 76 borbenih aviona.
LINK<-----
A na "dezurstvu" su jos 2 nosaca na Mediteranu i dva oko malajskog poluostrva. Bez uracunatih snaga u Turskoj, S.Arabiji i Bahreinu.


Rusi te kanturine mogu da potope podmornicama dok si reko keks
 
Večno je pitanje šta je prvo nastalo, Tihi ili srpski tabloidi, tj. ko je tu od koga pokupio fore kada su u pitanju bombastični naslovi. Evo, iz naslova ove teme se zaključuje da smo došli do kraja ljudske vrste, a kad uđeš unutra Tihi ti kaže da će Rusi samo da posmatraju.


Boli guza zbog ove vesti a?

z:D

imam resenje za tebe

 

Back
Top