Rusija

Svim dobro većе.:heart: Izvinite, ako imam puno greške u poruke. Ja cam zivem kod Srbije samo 1,5 godine. Malo sam kontaktirala s srbame, više sama kod kuče. Uskoro hoćimo vratite se kod Rusije sa moim muzem (on iz Smederevo). On će da radi u Moskve. Ja sad hoću da nađem serbi u Rusije i da druzimo se. Da li ima neko ko hoće da poznamo se.:lol:

Всем приветик.:heart: Скоро предстоит возвращение в Россию с мужем сербом. Хочу познакомиться с сербами, живущими в России и конкретно в Москве. Отзовитесь сербы.:p
 
zdravo drustvo:)

vidim, manje-vise ste na okupu. kako stvari stoje, izgleda da i ja stizem u rusiju. treba da dodjemo u pereslavlj. pogledala sam i procitala sto-sta sa interneta i dopada mi se taj gradic.da li je neko od vas bio? ako jeste, i ako ima vremena da pise, volela bih da procitam nesto "iz prve ruke".
doktore, znas li koji su uslovi za sticanje ruskog drzavljanstva?

poz
 
zdravo drustvo:)

vidim, manje-vise ste na okupu. kako stvari stoje, izgleda da i ja stizem u rusiju. treba da dodjemo u pereslavlj. pogledala sam i procitala sto-sta sa interneta i dopada mi se taj gradic.da li je neko od vas bio? ako jeste, i ako ima vremena da pise, volela bih da procitam nesto "iz prve ruke".
doktore, znas li koji su uslovi za sticanje ruskog drzavljanstva?

poz

Moras imati koji milioncic $ ili da se udas za Rusa.A naj lakse ti je da napravis neko politicko sra.... i da dobijes politicki azil:D:D:D
 
pitala sam dr savica jer je sam pomenuo uzimanje drzavljanstva. ali, hvala i jevdji na odgovoru. mislim da cu razmotriti prve dve opcije. za trecu se ne smatram kvalifikovanom jer je kod nas konkurencija u toj disciplini zestoka :lol:

niste bas mnogo informativni za pereslavlj. bio neko, utisci, prakticne informacije?

poz
 
danas trazila stan u moskve, uzas kakvi ceni!!!! još malo i budemo rusiji. pišite.$))

U Moskvi je sve uzasno skupo,tek ces da vidis!Mnogi napustaju Rusiju,pogotovo u zadnje dve godine,a vi se vracate.Moskva je najgori grad po meni za zivljenje,ja bih da mogu ziveo bilo gde u Rusiji ili Srbiji samo da nisam u Moskvi.
 
Privet ja budu pisat po-russki angliskimi bukvami potomu chto ya ne ochen znaju gde kakaya bukva.Interesno mne kakaya pogoda v Rossii?Vobse to ya serbka,no ja zila v Rossii.Eto moy 2 nick.


Inace ja sam ''jmarina''.


Pereday Moskve ot menya privet!
 
Pozdrav svima u Moskvi! Zanima me da li je tacno da nam i Rusi uvode vize kao i svi drugi? Do sad je mogla da se dobije u svakom MUP-u u Srbiji a sad (tako kazu) mora se ici u Rusku ambasadu po vizu, cekati u redu, placati debelo.... I to najduze na tri meseca moze se dobiti. Da li je to tacno, zna li neko?
 
Rusija ukida vize za građane Srbije
stana - 9. mart 2008.


Novosti pišu da ruski organi obavljaju potrebne procedure kako bi mogao da se potpiše međudržavni dogovor o ukidanju viza. Građani Srbije će uskoro moći da putuju u Rusiju uz originalni poziv ili turistički vaučer, pišu Večernje novosti. „Rusija će maksimalno olakšati uslove za ulazak u zemlju građana Srbije”, izjavio je Mihail Kaminjin, službeni predstavnik Ministarstva spoljnih poslova Rusije. On je rekao da će ukidanje viza uticati na razvoj tradicionalno prijateljskih odnosa između dve države. „Olakšanjem viznog režima raširiće se mogućnost trgovinsko-ekonomske saradnje, naučnih, sportskih, omladinskih putovanja”, rekao je Kaminjin. Prema njegovim rečima, biće ojačane i kulturne i duhovne veze i olakšana komunikacija građana Rusije i Srbije. (B92, FoNet)


http://www.serbiancafe.com/lat/vesti/14/46034/rusija_ukida_vize_za_gradjane_srbije
 
Како најлакше да добијем руско држављанство? Желим да радим у Русији и да на неки начин добијем руско држављанство. :sad2:
 
Ожени се са рускињом! :super:

I zivi sa njom u braku minimalno 8 godina, prodji kroz svu proceduru dobijanja "razreshenija na vremennoe prozhivanije", "vid na zhiteljstvo", pa ako sve izdrzis, otkazi se svog drzavljanstva i onda ce ti Rusi sa zadovoljstvom dati svoje.

Mada mislim da je lakse kako je Jevdjo rekao (milioncici ili politicko njesra)
 
Како најлакше да добијем руско држављанство? Желим да радим у Русији и да на неки начин добијем руско држављанство. :sad2:

Za pocetak prvo dodji ovde preko neke firme,nek ti oni srede dokumenta za rad,pa onda upoznas neku ruskinju i onda dalje po receptu dobojsc ili se njemu javi na pp ima on jos ubitacnije seme :D
 

Back
Top